Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

am1n.mq

کاربر سایت
Jan 4, 2022
17
نام
امین
صفحه که سیاه میشه بعد از 30 ثانیه از بازی بیرونم میکنه و پیامی میاد که مشکل modern warfare و گزارش کنید به پلی استیشن که confirm کردم و گزارش رفت
من کلا 5 دقیقه نتونستم پلی بدم و همون مرحله ی اول که الکس از چاپر میاد پایین و با دورین نگاه میکنه با افت فریم شدید هم مواجه شدم!!!

صفح سیاه مشکلش رو در کمپین با سری اس داشتم(احتمالا بخاطر آپدیت جدیده) فقط تو یک مرحله چند جا بود رد شد اوکی بود برا بار دومم مشکل نداشت.

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
صفحه که سیاه میشه بعد از 30 ثانیه از بازی بیرونم میکنه و پیامی میاد که مشکل modern warfare و گزارش کنید به پلی استیشن که confirm کردم و گزارش رفت
من کلا 5 دقیقه نتونستم پلی بدم و همون مرحله ی اول که الکس از چاپر میاد پایین و با دورین نگاه میکنه با افت فریم شدید هم مواجه شدم!!!
ا دورین نگاه میکنه با افت فریم شدید هم مواجه شدم!!
درسته مال منم شد. دوربین دو چشمی هم مشکل داره استفاده نکنید درست میشه. خدا خیرشون نده با این اپدیتا بازیو نابود کردند. صفحه سیاه من حرکن می کردم با کرکتر درست شد مرحله 2.

• Like
Reactions: am1n.mq

moein274

کاربر سایت
Nov 11, 2018
75
دوستان من بازی

Call of Duty Modern Warfare

قانونی خریدم برای کنسولم ps4 و اصلا و ابدا آنلاین اصلا بازی نمیکنم قسمت وارزونش رو ، ولی وقتی میرم تو بازی ( قسمت کمپ مود یا مولتی پلیرش رو ) داخل کنسول صفحه هرزگاهی سیاه میشه کلا کنسول قفل میکنه مجبور میشم رابط خاموش کنم کنسول بیاد بالا دوباره . دیتا پاک کردم دوباره ریختم باز مشکل پا بر جاست . دوستان چیکار کنم این مشکل پیش نیاز من گیم نت دارم رو 4 تا کنسول ریختم هر کدوم ظرفیت 2 و 3 هستن این اتفاق براشون میفته . چیکار کنم اینجور نشه چرا اینجوری میشه اصلا .

moein274

کاربر سایت
Nov 11, 2018
75
دوستان من بازی

قانونی خریدم برای کنسولم ps4 و اصلا و ابدا آنلاین اصلا بازی نمیکنم قسمت وارزونش رو ، ولی وقتی میرم تو بازی ( قسمت کمپ مود یا مولتی پلیرش رو ) داخل کنسول صفحه هرزگاهی سیاه میشه کلا کنسول قفل میکنه مجبور میشم رابط خاموش کنم کنسول بیاد بالا دوباره . دیتا پاک کردم دوباره ریختم باز مشکل پا بر جاست . دوستان چیکار کنم این مشکل پیش نیاز من گیم نت دارم رو 4 تا کنسول ریختم هر کدوم ظرفیت 2 و 3 هستن این اتفاق براشون میفته . چیکار کنم اینجور نشه چرا اینجوری میشه اصلا .

• Like
Reactions: am1n.mq

moein274

کاربر سایت
Nov 11, 2018
75
سلام وقتتون بخیر
دوستان من یه مشکلی دارم با بازی modern warfare 2019 که بازی و به صورت دیجیتال خریدم 200 گیگ هم دانلود کردم ولی بازی مدام کرش میکنه و صفحه سیاه میشه روی بقیه بازی ها هیچ مشکلی وجود نداره.
کسی تاحالا به این مشکل خورده؟ چکار باید کرد؟ ممنون
منم این مشکل دارم و به جوابی فعلا نرسیدم . شما چیکار کردین اپدیت بده ببینیم مشکلش حل میشه .

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
کلا گوه زدن با این اپدیتشون به بازی
همه این مشکل کرش کردن رو دارن,داخل ردیت هم شاکی هستن
وارزون هم اصلا روی کنسول قابل بازی نیست,همش باگ

moein274

کاربر سایت
Nov 11, 2018
75
کلا گوه زدن با این اپدیتشون به بازی
همه این مشکل کرش کردن رو دارن,داخل ردیت هم شاکی هستن
وارزون هم اصلا روی کنسول قابل بازی نیست,همش باگ
به نظرم بازی داغون وازون رو نباید با مودرن وارف قاطی میکرد الان جفت بازی خرابتر کرده و اصلا قابل پلی دادن نیستن . گناه اونایی که مثل من گیم نت دارن و میخان کلا افلاین دو نفره مولتی پلی بدن یا افلاین چی هستش . کلا اکتیویژن سوراخ پیدا کرده هر سال الکی یه اسم بازی میده بیرون کولد وار - ونگارد و کلی پول به جیب میزنه بدون اینکه پشتیبانی خوبی داشته باشه از بازی بی صاحبش .

SWEDAS

کاربر سایت
May 3, 2019
110
دوستان من بازی

منم همین مشکل رو دارم چند بار اینطوری شد فکر کردم مشکل از دستگاهه :|

• Like
Reactions: moein274

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
654
نام
محمد
بازی کلا داغون شده بعد از اپدیت جدید وارزون تو ایکس باکس هم دیتای بازی خراب میشه تکسچر ها لود نمی شن می ری تو بازی انگار وال هک شده پشت دیوار می بینی
این هربه جدیدشونه دیدن مدرن هنوز محبوترین بازیه و هنوز بازیکنای زیادی داره دارن اینطوری اذیت می کنن تا بری اون ونکارد اشغال بخری

• Like
Reactions: RaminZero21

am1n.mq

کاربر سایت
Jan 4, 2022
17
نام
امین
منم این مشکل دارم و به جوابی فعلا نرسیدم . شما چیکار کردین اپدیت بده ببینیم مشکلش حل میشه .
منم قانونی خریدم ولی اکانت نه. دلم میسوزه که 40 دلار پول دادم پاش بعد 5 دقیقه نتونستم پلی بدم
فعلا رفتم دارم Kena بازی میکنم تا این یه اپدیت کوفتی بده مشکل حل بشه ولی فعلا به هیچ عنوان قابل بازی کردن نیست

ken47

کاربر سایت
May 27, 2010
172
سلام
دوستان امکان split screen به صورت آفلاین برای بخش spec ops (مثل نسخه های قبلی بازی) وجود داره؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر