Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان راهی برای پایین اوردن پینگ بغیر از این سرویسهای کاهش پینگ وجود نداره؟
مولتی 110 تا 20 هست
وارزون 130 تا 40 50

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
سلام
آپدیت سیزن 4 کی میاد بلاخره ؟
والا فعلا که دارن همدردی میکنن با سیاه پوستها از آپدیت خبری نیست چیزی هم نگفتن:|بعد از همدردی یه هم اندیشی میکنن واسه یه آپدیت 40 گیگ که اونوقت ما باید یه همفکری کنیم چیو پاک کنیم بازی آپدیتش جا بشه فقط:|خدا کنه طول بکشه من چنتا بازی single دارم تموم کنم تا جا باز بشه برای این عتیقه:|

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
سلام
آپدیت سیزن 4 کی میاد بلاخره ؟
a8trtf0j34451.jpg

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
85 گیگ ایکس باکس وان باز اپدیت داد .2 سری هست نمیدونم باگ میشه یا کلا حجمش همین قدر هست اپدیت ها
مثل اینکه باگه... برای بعضیا حتی تا 100 گیگ رسیده حجم آپدیت! که خب نباید اینطوری میشده و اکتیویژن گفته در حال حل مشکله.

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
مثل اینکه باگه... برای بعضیا حتی تا 100 گیگ رسیده حجم آپدیت! که خب نباید اینطوری میشده و اکتیویژن گفته در حال حل مشکله.
من تا شروع کردم دانلود به من ۳۳ گیگ داد روی ،xbox one بعد دیدم دیگه بسه واسه این بازی نمیتونم یه هارد اکسترنال جدا بزارم کنار.....!!!!!! ۲۰۰ گیگ تا الان هارد من و اشغال کرده و دیگه هیچ بازی رو واسه این آپدیت های مسخره ش پاک نمیکنم به جهنم که هرچی میخواد بشه من فعلا گذاشتم کنار این بازی تا یه سری بازی دارم تموم بشن بعد میرم سراغ این.!!!!! واقعا چه غلطی میکنن که این همه آپدیت میدن؟؟؟؟ ول کن بابا گوره پدره این بازی بسه خسته شدم....!!!!!!

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
کاش فقط ی اپدیت اول فصل بود
وسط فصل هم باز ی اپدیت خرکی میدن
بخاطر این بازی بیشتر بازیام رو پاک کردم و الان در کنار این کامبت 11 و کرش ریسنگ و pes 20 رو دارم و چند وقت دیگه اینا رو هم باید پاک کنم
این اپدیتها لذت بازی رو کم میکنه
مگه قرار نبود حجم اپدیتها رو کم کنن؟!
چرا اپدیتهاشون انقدر حجیم کننده میزنن؟!

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
کاش فقط ی اپدیت اول فصل بود
وسط فصل هم باز ی اپدیت خرکی میدن
بخاطر این بازی بیشتر بازیام رو پاک کردم و الان در کنار این کامبت 11 و کرش ریسنگ و pes 20 رو دارم و چند وقت دیگه اینا رو هم باید پاک کنم
این اپدیتها لذت بازی رو کم میکنه
مگه قرار نبود حجم اپدیتها رو کم کنن؟!
چرا اپدیتهاشون انقدر حجیم کننده میزنن؟!
اینا خیلی قول‌ها دادن عمل نکردن...!!!! قرار بود وسط فصل آپدیت ندن قرار بود حجم آپدیت در حد MB باشه نه گیگ اونم فقط برای رفع کردن یه سری باگ...!!!! قرار بود یه کاری نکن که صدای طرفدارهای بازی در بیاد.!!! الان خوده اونوری ها هم صداشون در اومده برو یه سر به فروم یا کلوپ بازی بزن قشنگ متوجه میشی...!!! اینا میگن ملت کلی پول خرج کردن برای بازی الان مجبور هستن آپدیت کنن.!!!! من خودم با battle pass و یه اسلحه حدود ۱۹ دلار اضافه خرج بازی کردم ولی ببین کار به کجا رسید که بیخیال شدم...!!!!!

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان کسی با همراه اول مشکلی داره برای اپدیت کردن؟
هر کاری میکنم اپدیت نمیشه
حتی بازیهای دیگه هم اپدیت نمیشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر