Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
دوستان که گله دارند عجیب هنوز پا بازی هستند حتما یه چیزی داره که اپ میکنید خواهی نخواهی باید اپ کنید بازی فکر کنم 200 گیگ شده یه باگ داره این اپدیت که ممکنه کل دیتا قبولنکونه و مجبور شین از اول دان کنید مراقب باشید این ارور داد بازی ببندید

آخرین ویرایش:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
کلا اینا چیزی به اسم حجم بهینه یا بهینه سازی آپدیت بلد نیستن!
نه فقط اینفینیتی وارد اون اسلش همر و تریارک هم همینن ، یادمه مثلا WWII ایونت کریسمس بود ، مثلا 12 گیگ آپدیت میداد تا محتوای جدید اضافه بشه،
یه بخضی داشت به اسم Headquarter (با مود Headquarter اشتباه نگیرید اونایی که بازی نکردن) این بخش لابی بازی بود که سوم شخص توش میشد یه کارایی کرد ، حالا کار نداریم، توی این ایونت مثلا کاج کریسمس و این چیزا اضافه میشد، وقتی ایونت تموم میشد
باز 12 گیگ آپدیت میداد تا اونا رو برداره!!! :|=)) WTF!!!
اینا فکر میکنن همه بهترین کانکشن ها رو با حجم بالا دارن که اینطوری آپدیت میدن ، شما مقایسه کنید با حجم آپدیت های مثلا بتل!
اصلا هم هم به اندازه ی محتوایی که اضافه میکنن هم کار نداریم.

Aliaktiv

کاربر سایت
Mar 6, 2018
38
کلا اینا چیزی به اسم حجم بهینه یا بهینه سازی آپدیت بلد نیستن!
نه فقط اینفینیتی وارد اون اسلش همر و تریارک هم همینن ، یادمه مثلا WWII ایونت کریسمس بود ، مثلا 12 گیگ آپدیت میداد تا محتوای جدید اضافه بشه،
یه بخضی داشت به اسم Headquarter (با مود Headquarter اشتباه نگیرید اونایی که بازی نکردن) این بخش لابی بازی بود که سوم شخص توش میشد یه کارایی کرد ، حالا کار نداریم، توی این ایونت مثلا کاج کریسمس و این چیزا اضافه میشد، وقتی ایونت تموم میشد
باز 12 گیگ آپدیت میداد تا اونا رو برداره!!! :|=)) WTF!!!
اینا فکر میکنن همه بهترین کانکشن ها رو با حجم بالا دارن که اینطوری آپدیت میدن ، شما مقایسه کنید با حجم آپدیت های مثلا بتل!
اصلا هم هم به اندازه ی محتوایی که اضافه میکنن هم کار نداریم.

Mardom bishtar dos daran in dango fangaro. Hajmesh mohem nist ba in kar mardom bishtar khosheshon myad az bazi bishtar bazi mikonan vase company shon ham behtare. Motmaenan kari ke be nafe company bashe vasashon mohemtare ta in ke fek konan be onay ke sorate neteshon zaiftare. Motmaen bash injori be nafeshon bode ke kar kardan.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
دوستان من تا الان 3 بار Special Ops Pack (همون 12.6 گیگ) رو دانلود و نصب کردم هر بار میرم تو بازی دوباره میزنه واسه دانلود!! کسی این مشکل رو داشته ؟

Aliaktiv

کاربر سایت
Mar 6, 2018
38
دوستان من تا الان 3 بار Special Ops Pack (همون 12.6 گیگ) رو دانلود و نصب کردم هر بار میرم تو بازی دوباره میزنه واسه دانلود!! کسی این مشکل رو داشته ؟

Man aslan nemifahmam key in update omad? Vase man engar nayomad aslan. Faghat bazi ro ke baz kardam ye download kochik kard hamin

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
منم یکبار دانلود کردم ولی باز هم میگه دانلود کن ولی نکردم
فکر کنم مشکلی از طرف خودشون باید باشه

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
منم یکبار دانلود کردم ولی باز هم میگه دانلود کن ولی نکردم
فکر کنم مشکلی از طرف خودشون باید باشه

دیگه برای من نیومد ولی هرکاری میکنم وارد بخش Co-Op نمیشه و میگه باید DLC دانلود کنی. خیلی جالبه! هرکاری هم میکنم دیگه Prompt دانلود نمیاد

Sent from my iPhone XS Max using Tapatalk.

• Smile
Reactions: db07

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
12 گیگ اسپشال اوپس پک 2
9 گیگ مولتی پک 2
13 گیگ اپدیت
چیکار میکنن اینا؟!!
من آپدیت رو گرفتم به همراه پک اسپشال اوپس و میتونم وارد بخش اسپشال اوپس بشم ولی اون پک مولتی برام نیومده و نمیتونم وارد بخش مولتی بشم
کسی میدونه مشکل چیه ؟

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
Mardom bishtar dos daran in dango fangaro. Hajmesh mohem nist ba in kar mardom bishtar khosheshon myad az bazi bishtar bazi mikonan vase company shon ham behtare. Motmaenan kari ke be nafe company bashe vasashon mohemtare ta in ke fek konan be onay ke sorate neteshon zaiftare. Motmaen bash injori be nafeshon bode ke kar kardan.
Man aslan nemifahmam key in update omad? Vase man engar nayomad aslan. Faghat bazi ro ke baz kardam ye download kochik kard hamin
دوست عزیز لطفا به قوانین انجمن احترام گذاشته و فینگلیش تایپ نفرمایید. :D عجب تئوری توطئه (Conspiracy theory) خفنی مطرح کردید درضمن! :D یقیناً غیر از این نمیشه باشه! :D حجم زیاد آپدیت برای جلب مشتری و سود بیشتر! دلیله دیگه نداره که! :D

• Smile
Reactions: SHAYAN1999

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
الان من این 6 تا add ons رو دارم
special ops pack
survival pack
special ops pack2
multiplayer pack
campaign pack1
campaign pack 2
سایز دیتا هم رو ps4 زده 122.2Gb
چیزی هم برای دانلود ندارم

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
من آپدیت رو گرفتم به همراه پک اسپشال اوپس و میتونم وارد بخش اسپشال اوپس بشم ولی اون پک مولتی برام نیومده و نمیتونم وارد بخش مولتی بشم
کسی میدونه مشکل چیه ؟
عجیبه
برا من هم مولتی پک 2 رو داد و هم اسپشال اوپس
داخل add ons مولتی پک 2 باید باشه

Aliaktiv

کاربر سایت
Mar 6, 2018
38
دوست عزیز لطفا به قوانین انجمن احترام گذاشته و فینگلیش تایپ نفرمایید. :D عجب تئوری توطئه (Conspiracy theory) خفنی مطرح کردید درضمن! :D یقیناً غیر از این نمیشه باشه! :D حجم زیاد آپدیت برای جلب مشتری و سود بیشتر! دلیله دیگه نداره که! :D

منظورم رو اشتباه فهمیدی. دوباره بخون!

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
الان من این 6 تا add ons رو دارم
special ops pack
survival pack
special ops pack2
multiplayer pack