Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
اکتیویژن گفته تجربه ی دگرگون شده ی بازی توی 4 ماهه پایانی 2020 میاد.اگر منظورش بتل رویال باشه پس میوفته برای اواسط تابستون تا پایان پاییز
4 ماهه پایانی 2020؟ دیگه احتمالا بلک اپس 5 میاد اونم بتل رویال داره ارزشی نداره اون زمان بدن
اگه بخواد سود کنه همین یکی دو ماهه وقتشه

Call of Duty Modern Warfare: Biggest Battle Royale hint yet, major season 2 leak

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
کاش بجای گرند وار مسخره بتل رویال می داد الان اونجا شده جولان ادمای مفت خور
الحق که راست میگی زدی وسط خال.

اقا یه سوال راهی نیست پوینت رایگان بدست بیاریم.
الان خودت چندتا پوینت داری؟؟؟ سیزن قبلی ۳۰۰ تا مجانی داد.این سیزنم احتمال نود درصد میاد ۳۰۰ تا دیگه هم مجانی میده جمعا این ۶۰۰ تا . یعنی برای خرید سیزن دوم فقط ۴۰۰ تا کم داری که میشه ۴ دلار.اگر توی psn بازی میکنی پوینت ۵ دلاری که ۵۰۰ تا میشه برای فروش هست.دست به جیب شو بخرش :D تازه اگر سیزن دوم رو بخری بیشتر پوینت ها برمیگردن و سیزن سومم که بهار بیاد میتونی بخری

• Like
Reactions: American Idiot

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
الحق که راست میگی زدی وسط خال.

الان خودت چندتا پوینت داری؟؟؟ سیزن قبلی ۳۰۰ تا مجانی داد.این سیزنم احتمال نود درصد میاد ۳۰۰ تا دیگه هم مجانی میده جمعا این ۶۰۰ تا . یعنی برای خرید سیزن دوم فقط ۴۰۰ تا کم داری که میشه ۴ دلار.اگر توی psn بازی میکنی پوینت ۵ دلاری که ۵۰۰ تا میشه برای فروش هست.دست به جیب شو بخرش :D تازه اگر سیزن دوم رو بخری بیشتر پوینت ها برمیگردن و سیزن سومم که بهار بیاد میتونی بخری
اینم اضافه کنید که پوینتا اگه استفاده نکنید برای کال بعدی هم میمونه و قابل استفادس :D

• Like
  • Love
Reactions: db07 and ps34

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
654
نام
محمد
اینم اضافه کنید که پوینتا اگه استفاده نکنید برای کال بعدی هم میمونه و قابل استفادس :D
میشه از پوینت کال های قبلی یا نسخه موبایل استفاده کرد؟یا از طریق بازی کردن اونا پوینت رایگان بدست اورد

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
میشه از پوینت کال های قبلی یا نسخه موبایل استفاده کرد؟یا از طریق بازی کردن اونا پوینت رایگان بدست اورد
راجع به نسخه موبایل اطلاعی ندارم ولی من از بلک اپس 4 100 تا داشتم به این نسخه هم انتقال پیدا کرد که در مجموع الان 1500 تا پوینت دارم 1100 تا از خرید استور 300 تا هم خود بتل پس داد 100 تا هم از قبل.
البته روی پلی استیشن به این صورته راجع به pc اطلاعی ندارم که این قابلیت هست یا نه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ps34

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
129146 نسخه 100$بازی همزمان با عرضه فصل2 منتشر میشه دمش گرم که حداقل مپ رایگان اپراتور چون معلوم نیست زیاد مهم نیست

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
آپدیت جدید ۱.۱۴ برای PS4 اومد ۵۱ گیگابایت :|

26534e1cdfbd17384b46f4aec6656d1c.jpg

Sent from my iPhone XS Max using Tapatalk

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
تصمیم دارم هارد کنسولم رو دربیارم روش یه برچسب بزنم Only modern warfare :|
بعد این آپدیت حجم بازی به 200 گیگ میرسه ! لابد سیزن سومم یا بتل رویال بدن یه صد گیگ برای اون موقع میخواد.من کلا هاردم 1 ترابایت هست.چجور لست اف آس ۲ و سایبرپانک و گوست اف سوشیما رو جا بدم توش؟ تازه بازی های فعلی هم که دارم بماند.دیگه مجبوری باید بریم سمت هارد اکسترنال و برای نسل بعدم کنسول 3 ترابایتی بخریم.
من موندم سازنده های این بازی این همه نخبه دارن که تونستن گیم پلی مولتی به این تمیزی و مهندسی شده یا سینگل پلیر با صحنات محشرش درست کنن ولی یه ۲ نفر ندارن حجم آپدیت ها رو بهینه کنه ؟:-w اخه هیچ وقت با وجود این همه حجم اپدیت ما به جز دوتا مپ و دوتا اسلحه و اسکین تغییرات محسوسی نمیبینیم و تازه باگ جدیدم پیدا میشه.
اینم برای طرفدارهای گوست:

96F11BE6-98A7-454F-902E-04F70EEAC1E4.jpeg
این اپدیت برا سیزن 2 هست؟
اگر اینطور هست دیگه نمیشه سیزن 1 رو تموم کرد و 300 پوینت مجانیش رو گرفت؟
بله این آپدیت برای سیزن 2 هستش.سیزن اول تمام شد دیگه هیچ کدوم از آیتم ها یا ۳۰۰ تا پوینت مجانیش رو نمیشه گرفت مگر اینکه خوده سازنده ها در قالب باندل توی استور بازی قرارش بدن به صورت پولی.

• Like
Reactions: voldmort

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر