Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
بازی رو اپدیت کردم
اسلحه های فریش بیشتر از سیزن 1 هست
همون 300 تا پوینت مجانی رو داره
رنکم 130 بود ولی الان شدم 55,دلیلش چیه؟
در منوی اصلی بازی ی مدی اضاف شده به اسم کلسیفاید که قفل هم هست!!کسی میدونه جریانش چیه؟

• Like
Reactions: TeTration

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
باز 2 تا کانتینر جدید و 50 گیگ آپدیت!!!!!
اندازه گادآف وار لابد محتوا اضافه کردن
صحبتی که کردند این هست که بازی رو به طور کلی بهینه سازی کردند، و آپدیت های بعدی دیگه مثل دو آپدیت آخر حجم های به این صورت نخواهند داشت.

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
سلام
حجم آپدیت روی ایکس باکس وان 68.2 گیگه!!!
دوستان یه سوال:
این آپدیت تاثیری توی بخش های آفلاین بازی هم داره یا فقط مربوط به بخشهای آنلاین هست؟

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
سلام
دوستان یه سوال:
این آپدیت تاثیری توی بخش های آفلاین بازی هم داره یا فقط مربوط به بخشهای آنلاین هست؟
مربوط به Season 2 بازی هستش و مربوط به قسمت آنلاین بازیه

• Like
Reactions: atzoriha

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
مپ بتل رویال بازی که عکسش لو رفته :

FE57EFA8-0441-42D8-A145-8A68AD28F3AA.png

سلام
دوستان یه سوال:
چه این آپدیت چه آپدیت های آینده هیچکدوم روی قسمت آفلاین تاثیر نخواهد گذاشت چون پروندش همون روز اول بسته شده.همه اپدیت ها فقط برای مولتی و اسپک اوپس خواهند بود.

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
آخه پدر سگا چرا حجم آپدیت هاتون اینجوریه :Angry: نمی فهمن ما تو ایران به سختی زنده ایم اینجوری اذیتم میکنن .... من چجوری 51 گیگ دانلود کنم باز !!! تازه بعدم باز 10 دلار باید بدم بتل پس فصل دوم رو بگیرم :no:

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
آخه پدر سگا چرا حجم آپدیت هاتون اینجوریه :Angry: نمی فهمن ما تو ایران به سختی زنده ایم اینجوری اذیتم میکنن .... من چجوری 51 گیگ دانلود کنم باز !!! تازه بعدم باز 10 دلار باید بدم بتل پس فصل دوم رو بگیرم :no:

داداش حرص نخور،سازنده های این بازی و بسیاری دیگه از مردم دنیا به احتمال زیاد اصلاً نمیدونن کشوری به اسم ایران وجود داره ، حالا اطلاع از وضعیت اینترنتش بماند...!
واقعیت تلخ اینه که خیلی از ماها خودمونیم که خودمون رو زیادی جدی گرفتیم!
همش فکر میکنیم همه دنیا بیکارند، و از صبح تا شب دارند به ما فکر میکنند و بر علیهمون دسیسه میکنند و فلان و بهمان...!!!

آخرین ویرایش:

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,507
من فکر کنم توی این اپدیت 50 گیگی فایل های بتل رویال هم اضافه کردن تا موقع مناسب فعالش کنن، وگرنه با توجه به حجم محتوایی که دادن 50 گیگ منطقی نیست!

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,866
نام
malek
داداش حرص نخور،سازنده های این بازی و بسیاری دیگه از مردم دنیا به احتمال زیاد اصلاً نمیدونن کشوری به اسم ایران وجود داره ، حالا اطلاع از وضعیت اینترنتش بماند...!
واقعیت تلخ اینه که خیلی از ماها خودمونیم که خودمون رو زیادی جدی گرفتیم!
همش فکر میکنیم همه دنیا بیکارند، و از صبح تا شب دارند به ما فکر میکنند و بر علیهمون دسیسه میکنند و فلان و بهمان...!!!
داداش اینهمه بازی هستش ولی کدومشون هر هفته 50 گیگ آپدیت میده؟! اینام دیگه شورشو درآوردن
بحث ایرانم نیست،50 گیگ آپدیت واسه اونوری ها هم زیاده چه برسه ما.الان یه هفته پیش بتل یه آپدیت 5 گیگی داده و مپ جزایر سلیمان رو اضافه کرده که وسعتش بیشتر از کل مپهای کالافه و گرافیکشم که نگم بهتره

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
با درود
اقا من دیشب 2 پک و یک آپدیت حجیم اومد برام
چطوری دوتا پک اضافه کنم زدم پاک کردم اشتباهی
راهنمایی کنید
با تشکر

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
منو بگو فکر میکردم کنسول باگ زده داره همه آپدیتای بازی رو از اول دانلود می‌کنه! چند بار Cancel and delete هم کردم حتی:D
یک هفته هست درگیر دانلود یه بازی ۴۰ گیگی هستم هنوز موفق نشدم این ۵۱ گیگ هم اضافه شد
بازی رو بفروشم به صرفه تره:D

• Like
Reactions: AM!R and VEGETAR

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر