Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوستان من کال آف دیوتی موبایل رو مدت ها هست بازی میکنم و قبلا هم کال آف بازی میکردم اما این بازی رو تازه ریختم و هنوز از قسمت هاش سر در نیاوردم .

کسی از دوستان هست 10 دقیقه وقت بزاره توضیح بده برام چی به چیه ممنونش میشم

آیدی تلگرام من persian2020gulf هست
سپاس

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
ای دی psn من( derki84 ( db07cr7
derki84 رو جدیدا گذاشتم که پیام داد تا 30 روز db07cr7 هم فعاله
ای دی بازی رو هم db07cr7#1307337 نشون میده

sayron14

کاربر سایت
Jun 10, 2011
28
نام
ایوب
من اپذیت جدید رو دان کردم که ۱٫۱۳ بود ولی دیگه نمیتونم انلاین بازی کنم میگه dlc میخواد که نمیشه دانلود کرد و اصلا وجود نداره
کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
من اپذیت جدید رو دان کردم که ۱٫۱۳ بود ولی دیگه نمیتونم انلاین بازی کنم میگه dlc میخواد که نمیشه دانلود کرد و اصلا وجود نداره
کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم
منم همین مشکل روداشتم
هم مولتی و هم اسپشال اوپس
از استور سونی دانلود کردم حل شد

• Like
Reactions: sayron14

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
من میرم رواستور پیدا نمیکنم میشه بیشتر راهنمایی کنی
والا واسه من وقتی که نوشت فلان قسمت بازی ناقص هست خودش اتوماتیک مولتی پک 2 و اسپشال اپس رو داد برا دانلود
داخل add ons استور هم احتمالا باید باشه

• Like
Reactions: sayron14

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
سه شنبه سیزن دوم شروع میشه.تیزرش هم دراومده.محوریت سیزن بعدی روی بازسازی مپ های مدرن وارفر 2 از جمله مپ محبوب Rust هستش.همچنین توی تیزر اشارتی به گسترش بخش داستانی بازی در بخش اسپک اوپس میشه.در شروع ماموریت مینویسه کاپیتان پرایس و پایین اسمش یاره همراه رو مینوسه سایمون رایلی که همون شخصیت محبوب گوست از MW2 هست.امیدوارم گوست جزء محتویات بتل پس دوم باشه که راحت بشه با 10 دلار به تمام 100 آیتم دسترسی پیدا کرد و نخوان گوست رو 20 دلار جداگونه از بتل پس بفروشن چون اکتیویژن میدونه گوست به قدری محبوبه که میتونه جیب همه رو براش خالی کنه.
همچنین امیدوارم اگر قراره در اسپک اوپس ماموریتی با محوریت گوست بسازن این نکته رو معلوم کنن آیا شخصیت الکس توی مدرن وارفر 2019 همون گوست خومون در MW2 هست یا نه چون توی نت هزارتا ویدیو هست که نشون میده ALEX اسم واقعیش سایمون رایلی هست و از انفجار اخر داستان مدرن وارفر 2019 نجات پیدا میکنه و بعد تحت لقت کوست به گروه تاسک فورس 141 کاپیتان پرایس ملحق میشه.
در ضمن اکتیوژن اعلام کرده پلیرهای مدرن وارفر در سه ماه پایانی 2020 منتظر یه تجربه دگرگون شده از بازی باشن که احتمال زیاد منظورشون حالت بتل رویال باشه که به بازی اضافه میشه.

128874

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
چجوری بفهمم ریجن بازی چنده؟
منظورت از psn جدید اینه که یه یوزر دیگه بسازم؟
بازی رو دیسک داری الان درسته؟ پشت قاب بازیت پایین سمت چپ یه کره ی زمین هست یه عدد داخلش نوشته . یا نوشته 1 یا 2 یا زده All .
حالا باید اکانتی که باهاش آنلاین بازی میکنی با دیسکت مطاقبت داشته باشه.
یعنی اگر ریجن دیسکت all هست پس اکانتتم برای آمریکا باشه و یا اکر ریجن دیسکت 2 هست اکانتتم اروپا باشه.البته 2 اروپا داریم و 2 اماراتم داریم.ببین روی قاب بازی نوشته انگلیسی داره یا عربی.
بعد هر موقع دیسک و اکانتت باهم برابری کردن میری توی بخش مولتی یا اسپک اوپس بازی خودش اتومات میره برای دانلود.
اگر الان اکانتت امریکا هست ولی دیسکت اروپا پس برو بازیت رو بفروش و یه ریجن آل بخر.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
بخشی از محتویات سیزن دوم دراومده عکسش رو میزارم.خدا رو شکر گوست هم جزء بتل پس هست و کلا با 1000 پوینت میشه تمام 100 آیتم رو گرفت.دوتا اسلحه ی خیلی خوب هم به بازی اضافه میشه.مپ Rust و یه مپ دیگه هم با اینکه هنوز رسمی تایید نشده اما چون چندتا عکس ازش در اومده دیگه قطعی هستش.سه شنبه شب حدود ساعت 21:45 سیزن دوم ریلیز میشه.

128980

128979

128981

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
تریلر خفن سیزن دوم اومد.55 ثانیه به شدت هیجانی با محوریت شخصیت گوست و محتوی های جدید.قند شکن روشن کنید:
سیزن 1 300 تا پوینت مجانی داشت
سیزن 2 بنظرتون بازم 300 تا داره؟
بله داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر