Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
سلام ،قسمت ground war واسه من لگ داره و بعد از ۵دقیقه گیر میکنه در صورتی تو quick playاصلا مشکل ندارم
این مد برای همه مشکل داره خیالت راحت چیز خوبی نیست که از دست بدی اصلا چنین چیزی برای کال مناسب نیست همش شیر تو شیر

• Like
Reactions: omid248

VEGETAR

کاربر سایت
Apr 13, 2017
61
سلام این mobility تو مشخصات اسلحه چیه ؟
mobility اسلحه سرعت استفاده از اونو نشون میده یعنی هر چقدر mobility بالاتری داشته باشه موقع استفاده ازش سرعت دویدنت یا سرعت زوم کردنت برای تیراندازی بیشتره نسبت به تفنگی که mobility پایینتری داره

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
امروز یه مقدار بخش داستانیو رفتم دقیقا چهره کثیف جنگ نشون داد :(
جالبه اینا از روسیه دیوار کوتاه تر پیدا نکردن :))

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,344
نام
مهدی
دیروز ی مد انلاین رو بازی کردم که کشته میشدی بازی کردن نفرات باقیمونده ی تیمت رو نشون میداد
یکیش عجیب سرعت بازی کردنش بالا بود !!! این مربوط به پینگ خوبش بوده؟
دوستان من از وای فای استفاده میکنم که کنسول و مودم در یک اتاق هستن و حدود 3 متری فاصله دارن,اگر از کابل لن استفاده کنم امکان داره پینگم بهتر بشه؟

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
دیروز ی مد انلاین رو بازی کردم که کشته میشدی بازی کردن نفرات باقیمونده ی تیمت رو نشون میداد
یکیش عجیب سرعت بازی کردنش بالا بود !!! این مربوط به پینگ خوبش بوده؟
دوستان من از وای فای استفاده میکنم که کنسول و مودم در یک اتاق هستن و حدود 3 متری فاصله دارن,اگر از کابل لن استفاده کنم امکان داره پینگم بهتر بشه؟
سرعت چیش؟ اگه منظورت سنس بالا باشه احتمال موس کیبورد هست ولی اگه راحت کیل گرفتن با تیر کمتر نسبت به خودت هست، آره پینگه پایین تره.
کابل هم بهتره.

• Like
Reactions: db07

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
940
نام
هادی
دیشب با بدبختی 13 گیگ اپدیت کردم بازی رو الان دوباره 12 گیگ آپدیت زده :|

به اونایی که هنوز بازی رو تهیه نکردن اگه دنبال مولتی هستید اصلا پیشنهاد نمیدم این بازی رو.
کلا چیز خاصی رو از دست نمیدید

• Like
Reactions: all4u

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر