Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
بازی با اختلاف بیشعورترین پلیر های صنعت گیمو داره :D
طرف اومده Domination بعد ته مپ وایساده یا همش کمپه،بابا میخوای کمپ کنی برو دد مچ :D

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
بدتر از اونا اونایی اند که تو kill confirm خط تگ هارو میگیرن :|
اصلا یه سری برد و باخت و آبجکتیو براشون پشیزی ارزش نداره، مثل سگ میبازن ولی کمپ میکنن کیل مفت میگیرن.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
بازی همه چیش خوبه و بالانسه واقعا از گان‌پلیش راضیم ولی این وضعیت کانکشن منم داره اذیت میکنه بیشترش که داخلیه سر این بازی خیلی بیشتر نشون میده تجربه بازیو خراب میکنه واسم با اختلافم بدترین کمپرا رو داره این کلیمور‌ و شاتگانم باید نرف شن خیلی قوین و رو اعصاب

• Like
Reactions: AM!R

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
654
نام
محمد
هنوز این شاتگان درست نکردن طرف از 5 متری با 1 یه تیر ادم می کشه حرس ادم درمیاره یا تیر به پات می زنه مثل چی می میری

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
هنوز این شاتگان درست نکردن طرف از 5 متری با 1 یه تیر ادم می کشه حرس ادم درمیاره یا تیر به پات می زنه مثل چی می میری
ولش کنن خیلی حال میده به خصوص تو محیط بسته سلاح دوم من همینه من دوستانی که کمپر کلا توی این بازی درک نمیکنم طرف تو کل roundیه جا میشنه فقط کیل بگیره لذت کال به دویدن و aim کردن تو این حالت دوستانی که تو ground warمشکل دارن من بسته با سرعت 16 گرفتم درست شد الان دیگه لگ نداره قبلا 8 بود یه dnsخوبم بزنید حل میشه ولی این مد اصلا بدرد کال نمیخوره اذت بازی تو مپ کوچیکه نه 2 ساعت بدوی طرف از یه گوشه بزنت

miladthug

کاربر سایت
Sep 8, 2012
137
نام
میلاد
شما اگه دیسک داری باید از PSN دانلود کنی DLC های کو اپو چنتاس یکیش حجمش فقط بالاس 12 گیگ اینا دانلود کن یا با PSX بگیر راحت انتقال بده به کنسول تمام یکم اذیت میکنه اگه اروری دیدی باز داد دانلود کردی نگران نشین یه بار بازیو کلوز کنین ببندین دوباره سریع وارد بشین برین کو اپ اوکی میشه من نمیدونم توی دیسک چی بوده فقط یه حجم داستانیش بوده :l

من با تمام مودهاش حال میکنم همه چیه این نسخه از کالاف تو اوجه و شدید اعتیاد آوره سابقه نداشته بازی ای بتونه تا 3-4 صبح منو میخ کوب کنه تمام بخشاش فقط امیدوارم مشکله یکم لگ زدن توی مد گرند وار برطرف شه چی ساختن خداییش صداگذاری تو عمرم نشنیده بودم عالی گرافیک گان پلی گیم پلی همه چی تو اوجه خداکنه سالها عالی پشتیبانی کنه ازش من که راضیم بتل رویالشم باید بترکونه و منتظر بتل پسشم هستم <:-P:x
شما اگه دیسک داری باید از PSN دانلود کنی DLC های کو اپو چنتاس یکیش حجمش فقط بالاس 12 گیگ اینا دانلود کن یا با PSX بگیر راحت انتقال بده به کنسول تمام یکم اذیت میکنه اگه اروری دیدی باز داد دانلود کردی نگران نشین یه بار بازیو کلوز کنین ببندین دوباره سریع وارد بشین برین کو اپ اوکی میشه من نمیدونم توی دیسک چی بوده فقط یه حجم داستانیش بوده :l

من با تمام مودهاش حال میکنم همه چیه این نسخه از کالاف تو اوجه و شدید اعتیاد آوره سابقه نداشته بازی ای بتونه تا 3-4 صبح منو میخ کوب کنه تمام بخشاش فقط امیدوارم مشکله یکم لگ زدن توی مد گرند وار برطرف شه چی ساختن خداییش صداگذاری تو عمرم نشنیده بودم عالی گرافیک گان پلی گیم پلی همه چی تو اوجه خداکنه سالها عالی پشتیبانی کنه ازش من که راضیم بتل رویالشم باید بترکونه و منتظر بتل پسشم هستم <:-P:x
بحث دانلودش نيست دانلود كنم كجا انتقال بدم !! وقتي تو قسمت دانلود كنسول چيزي براي دانلود وجود نداره ! من بلدم با psx كار كنم اما چيزي براي انتقال وجود نداره ديسك من ريجن ٢ و اكانتم ريجن ١

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
دوستان لطفا راهنمایی کنید.
تو بازی Latency منو هزار میزنه :|چند باشه خوبه؟اصن این پینگه یا چیز دیگه؟ چون با ٨٨٨٨ که پینگ می گیرم ۷۰ هست. ولی تو بازی دهنم سرویس شده از تاخیر. ممنون میشم یه جوونمردی راهنماییم کنه.

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
بازی با اختلاف بیشعورترین پلیر های صنعت گیمو داره :D
طرف اومده Domination بعد ته مپ وایساده یا همش کمپه،بابا میخوای کمپ کنی برو دد مچ :D

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
یعنی دیگه دامینیشن کمپر نداشت که اونم پیدا شد. شده عین تیم دث مچ. 2 تا ابجکتیو می گیرن 4 نفرشون با اسنایپ یا سایتای زوم 3 به بالا ته مپ میشینن کل تایمو. خلاص!!!
فقط من Hardpoint بازی می کنم. تنها مودیه که کمپر نداره. اصلا نمیشه کمپ کرد کلا چون ابجکتیو هی عوض میشه تو مپ به صورت رندوم. همه عین یابو تو مپ دارن می دون اصلا کمپ نمیشه کرد. همش دارم می دوم تو مپ. او لذت ران اند گان کال اف الان فقط تو این مد هست. بازی کنید ببینید عرقتون درمیاد یا نه. وحشتناک سرعت بازی بالاس. فقط برد و باخت واستون مهم نباشه چون خیلیا نمی فهمن چیه کلا هاردپوینت یهو می بینی 30 تا کیل گرفتی اما تیمت 250 به 25 باخته!!! تعجب نکنید اما لذت ران اند گان کال اف و خلاص شدن از کمپرا فقط تو این مد هست الان.

iHamid

کاربر سایت
Oct 27, 2012
114
تو بازی Latency منو هزار میزنه :|چند باشه خوبه؟اصن این پینگه یا چیز دیگه؟ چون با ٨٨٨٨ که پینگ می گیرم ۷۰ هست. ولی تو بازی دهنم سرویس شده از تاخیر. ممنون میشم یه جوونمردی راهنماییم کنه.

واسه منم همینه هرچی dns زدم هیچ تغییر نکرد اگه کسی راهی پیدا کرد بگه فعلا بهترین حالت اینکه همه چی رو دیفالت باسه من هر کاری کردم لگ و لتنسی بهتر نشد بازم dns تست کنین یا روش دیگه ببینین بهتر میشه اینجا خبر بدین

• Like
Reactions: u.s.a

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
داداش پینگ ت صده خوش به حالت!
اون هم هزار میزنه ولی خب اشتباهه یه صفر زیادی داره.
تست پینگ هم با سروری که قراره توش بازی کنید بگیرید، وگرنه 8888 و امثال اون به درد نمیخوره، مگه قراره تو اون بازی کنید؟

• Like
Reactions: u.s.a

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,078
نام
مــاکــان
ولش کنن خیلی حال میده به خصوص تو محیط بسته سلاح دوم من همینه من دوستانی که کمپر کلا توی این بازی درک نمیکنم طرف تو کل roundیه جا میشنه فقط کیل بگیره لذت کال به دویدن و aim کردن تو این حالت دوستانی که تو ground warمشکل دارن من بسته با سرعت 16 گرفتم درست شد الان دیگه لگ نداره قبلا 8 بود یه dnsخوبم بزنید حل میشه ولی این مد اصلا بدرد کال نمیخوره اذت بازی تو مپ کوچیکه نه 2 ساعت بدوی طرف از یه گوشه بزنت

این دیگه تبدیل به امضای سری شده، اگه اینطور نباشه شک میکنیم.
جالبه یکسری کل راند فقط میان یک نقطه برا کمپ، هی میزنی طرف میترکونی ، از رو هم نمیره، باز میاد!!!
آخه چرا؟!! :))

reza4087

کاربر سایت
Apr 1, 2010
147
بعد از مدت ها یه شوتر که واقعا دوسش داشته باشم عرضه شده ، واقعا بازیش خوبه ولی همون مشکل کمپ و شات گان رو داره که ایشالا حل بشه.

saeqeh ، این ای دی منه ادد کنید بازی کنیم

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
این دیگه تبدیل به امضای سری شده، اگه اینطور نباشه شک میکنیم.
جالبه یکسری کل راند فقط میان یک نقطه برا کمپ، هی میزنی طرف میترکونی ، از رو هم نمیره، باز میاد!!!
آخه چرا؟!! :))
کمپرای کالاف رودست ندارن :) یه مپی بود فکر کنم شات هاوس،فقط اندازه خوردن یه بز علف رو زمین بود یارو هی میرفت رو علفا دراز میکشید مثلا کمپ کنه :)

• Like
Reactions: dooste.man83

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,078
نام
مــاکــان
بعد از مدت ها یه شوتر که واقعا دوسش داشته باشم عرضه شده ، واقعا بازیش خوبه ولی همون مشکل کمپ و شات گان رو داره که ایشالا حل بشه.

saeqeh ، این ای دی منه ادد کنید بازی کنیم
حالا شاتگان شاید نرف بشه.
اما کمپ که حل نمیشه، تو سری بتلفیلد هم همینه دیگه، یکسری هرکاریشون کنی فقط مغز نخدی میمونن، جز کمپ کار دیگه بلد نیستن.

• Like
Reactions: reza4087

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر