Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

raminr63

کاربر سایت
Jan 1, 2007
124
نام
رامین
راستی دوستان میشه در مورد این get mounted kills راهنمایی کنید من Kilo رو تا اخرین لول بالا بردم همه camo ها رو بجز اونایی که مربوط به مانتت کیل میشه باز کردم خیلی سخته تا برسم به gold camo میشه یکی راهنمایی کنه بهترین روش چیه برای اینکار ؟! این فقط واسه لود شدن من هستش که کیل بگیرم یا لود شدن دشمن هم روش تاثیر داره؟ بهرین مود برای این قسمت چیه؟ ممنون

omid248

کاربر سایت
May 27, 2018
135
عزیز بازی رو میخوام بخرم...... بازی فیلتر نیست و به اینترنت ایران وصل میشه و مشکلی نیست.............کلا داستان چیه
نه داداش از زمان دمو آلفا تا همین الان سرورها نه فیلتر بودن نه از طرف سازنده مشکلی داشتند بگیر خیالت راحت

• Like
Reactions: VEGETAR

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
سلام دوستان , match making بازی همیشه برای پینگ 200 ms برای من بازی پیدا میکنه راهی هست که اینجوری نباشه , واقعا بازی با این پینگ ملال اوره ... البته تا از قبل از اپدیت پینگم بین 140~150 متناوب بود

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
سلام دوستان , match making بازی همیشه برای پینگ 200 ms برای من بازی پیدا میکنه راهی هست که اینجوری نباشه , واقعا بازی با این پینگ ملال اوره ... البته تا از قبل از اپدیت پینگم بین 140~150 متناوب بود
بازی با این پینگ هم مناسب نیست، زیاده، من خودم وقتی یکی رو ، رو در رو میزنم کلی ذوق میکنم چون واقعا با این کانکشن نمیشه زد.

• Like
Reactions: M@SOUD64

Te Quiero 021

کاربر سایت
Apr 16, 2015
145
سلام، من تازه بازی رو گرفتم، چرا اینجوری این آخه؟!!!! ۶۵ گیگ آپدیت!!!!! نمیشه کاریش کرد بدون آپدیت؟!! خیلی ۶۵ گیگ، چقد مگه حجم اینترنت داریم که ۶۵ گیگ هم برای این حروم شه!!

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
سلام، من تازه بازی رو گرفتم، چرا اینجوری این آخه؟!!!! ۶۵ گیگ آپدیت!!!!! نمیشه کاریش کرد بدون آپدیت؟!! خیلی ۶۵ گیگ، چقد مگه حجم اینترنت داریم که ۶۵ گیگ هم برای این حروم شه!!
دلاور تازه اپدیت اصلی مونده که 15 اذر میاد منتظر اونم باشد چند تا اسلحه اضافه میشه با مپ کلی تغییرات در راه هست

Te Quiero 021

کاربر سایت
Apr 16, 2015
145
دلاور تازه اپدیت اصلی مونده که 15 اذر میاد منتظر اونم باشد چند تا اسلحه اضافه میشه با مپ کلی تغییرات در راه هست
من فقط میخام سینگل رو برم، آنلاین بازی نمیکنم، راهی نیست آپدیت نشه!! خیلی نامردیه!!!
بدبختی اینه که من الان بسته شبانه همراه اول unlimited گرفتم ولی نمی‌دونم چرا بعد از نیم ساعت چهل دقیقه که دانلود میکنه، میزنه data is corrupted!!!!
کسی این مشکل رو داشته تاحالا؟ اصلا کسی بالای بیست گیگ رو با اینترنت همراه اول شبانه تا حالا تونسته بگیره؟!!

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,317
من فقط میخام سینگل رو برم، آنلاین بازی نمیکنم، راهی نیست آپدیت نشه!! خیلی نامردیه!!!
بدبختی اینه که من الان بسته شبانه همراه اول unlimited گرفتم ولی نمی‌دونم چرا بعد از نیم ساعت چهل دقیقه که دانلود میکنه، میزنه data is corrupted!!!!
کسی این مشکل رو داشته تاحالا؟ اصلا کسی بالای بیست گیگ رو با اینترنت همراه اول شبانه تا حالا تونسته بگیره؟!!
من بالای ۲۰ گیگ گرفتم ولی نه الان
از ۱تا۱۰ صبح ۱۰۰ گیگ رد کردم
سرعتم حدود ۸ مگ بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر