Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

amf

کاربر سایت
Mar 8, 2017
232
کسی از دوستان با PC پلیر ها بازی میکنه؟ خواستید من رو اد کنید.
Activision Account: Poormaz
Battle net: Poormaz#2232
ادت میکنم.......
میدونم در کل بازی ارزش خرید داره ....ولی چطوریه بازی خیلی خوبه یا عالیه و مشکلاتش چیه..... سرورا خوبه........ کلا انلاینش خسته کننده نمیشه

• Like
Reactions: VEGETAR

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
ادت میکنم.......
میدونم در کل بازی ارزش خرید داره ....ولی چطوریه بازی خیلی خوبه یا عالیه و مشکلاتش چیه..... سرورا خوبه........ کلا انلاینش خسته کننده نمیشه
ساپورت اش تا الان که خوب بوده. کمتر از دو هفته یه ماد جدید و دو تا مپ جدید دادند. سرور و وضعیت پرفومانش تا قبل از آپدیت بدک نبود ولی الان بهتر شدن (حداقل برای من) متاسفانه هنوز توی Ground war مشکل سرور و لگ هست. نمیدونم از سمت منه یا بازی. بزرگترین مشکل بازی، کمپ کردن توی بعضی از ماد های بازیه و شاتگان 725 که به شدت قویه و مطمعنن باید باز هم نرف بشه. دو تا نکته ی خیلی مثبت داره، یکی گان پلی و یکی هم تعداد مپ های بازیه. یه سری از ماد ها مثل Ground war یا Gunfight مپ های مخصوص به خودشون رو دارن که حرکت مثبتیه. با تمام این حرفا بازیه خوبیه. اینکه خسته کننده میشه یا نه هم بستگی به خودتون داره. من نزدیک به 30 ساعت پلی دادم و هنوز خسته کننده نشده، هنوز هم به Spec ops و ماموریت های Coop و Campaign دست نزدم. صد در صد از سری های Call of duty قبلی بهتره ولی به نظر من صبر کنید یه تخفیف 20-25 درصدی بخوره بعد. مطمعنن تعطیلات کریسمس یا بلک فرایدی تخفیف میخوره.

amf

کاربر سایت
Mar 8, 2017
232
ساپورت اش تا الان که خوب بوده. کمتر از دو هفته یه ماد جدید و دو تا مپ جدید دادند. سرور و وضعیت پرفومانش تا قبل از آپدیت بدک نبود ولی الان بهتر شدن (حداقل برای من) متاسفانه هنوز توی Ground war مشکل سرور و لگ هست. نمیدونم از سمت منه یا بازی. بزرگترین مشکل بازی، کمپ کردن توی بعضی از ماد های بازیه و شاتگان 725 که به شدت قویه و مطمعنن باید باز هم نرف بشه. دو تا نکته ی خیلی مثبت داره، یکی گان پلی و یکی هم تعداد مپ های بازیه. یه سری از ماد ها مثل Ground war یا Gunfight مپ های مخصوص به خودشون رو دارن که حرکت مثبتیه. با تمام این حرفا بازیه خوبیه. اینکه خسته کننده میشه یا نه هم بستگی به خودتون داره. من نزدیک به 30 ساعت پلی دادم و هنوز خسته کننده نشده، هنوز هم به Spec ops و ماموریت های Coop و Campaign دست نزدم. صد در صد از سری های Call of duty قبلی بهتره ولی به نظر من صبر کنید یه تخفیف 20-25 درصدی بخوره بعد. مطمعنن تعطیلات کریسمس یا بلک فرایدی تخفیف میخوره.

عزیز ورژن دقیق همین الان بازی رو که رو بتل نت زده رو میتونین بگید چیه...........

amf

کاربر سایت
Mar 8, 2017
232
بعد به سریا فاز برمیدارن میگن چرا غر‌میزنی
صبح تا شب که سرکاریم‌شب میایم یه چنددست بزنیم میبینیم اپ داده با این نت ذغالی...

شما درست میگی....این جور اپدیت دادن به علت اینکه موتور بازی جدیده وسازندها باهاش اشنایی کامل ندارن و مجبورن مدام وصله و پینه کنن.....ولی کلا همیشه بازی درستر و بهینه تر و .... بشه بهتر از اینکه اپدیت نیاد

amf

کاربر سایت
Mar 8, 2017
232
بعد به سریا فاز برمیدارن میگن چرا غر‌میزنی
صبح تا شب که سرکاریم‌شب میایم یه چنددست بزنیم میبینیم اپ داده با این نت ذغالی...
عزیز ورژن دقیق همین الان بازی رو که رو بتل نت زده رو میتونین بگید چیه...........

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
654
نام
محمد
دوستان این اپدیتا واقعا لازمن الکی خودتون بخاطر 2 3 گیگ ناراحت نکنید تو این اپدیت جدیده شاتگان 2 لول نرف شده رنج m4کمتر کردن و کلی تغییر دیگه
اگه اپدیت ندن پس کی می خواد مشکلات بازیو درست کنه

• Like
Reactions: iHamid

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
اگه ما تاپیک pc در مورد کنسول حرف بزنیم سریع ناکوتمون میکنن ولی حالا ببین...
دوستان اگر اهل coop هستید پیام بدید ما سه نفر توی اسکواد داریم فعلا

Sent from my SAMSUNG using Tapatalk

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
دوستان دعاتون بر این باشه که پشتیبانی همینجوری عالی پیش بره دانلودشم یه کاریش میشه کرد

من رو مود گرند وار لگ دارم شدید دوستان چنتا dns تست کنین ببینین تاثیری میزاره؟ اونا واسه خودشون من استریم میبینم لگی ندارن :/

یکیم مود کو اپ منو وسط راند میندازه بیرون بعضی وقتا :/

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
اقا این شاتگان دو لول خیلی چرته :|گند زده به بازی رفته. طرف کمپ میکن باهاش، با این پینگ تخمی ما. اصن نمیشه کشتشون.

• Like
Reactions: VEGETAR

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر