Call of Duty : Modern Warfare 3 | PC {پست اول خوانده شود}

• Thread starter Thread starter Isildur
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
Developer : Infinity Ward
Publisher : Activison
Genre : Modern Military FPS
Release Date :
8 نوامبر مصادف با 17 آبان​

بالاخره با تمام شدن تایمر سایت Finmakarov مشخص شد Live-Action تریلر وعده داده شده ی این سایت به حوادث سری MW3 میپردازد.

با توجه به صحبت های IW و Activision آین عنوان در پایان سال جاری میلادی منتشر خواهد شد.

لینک دانلود Live Action Trailer

--------------------

قوانین sa_sa

1-از مقایسه ی بازی با بازی X :d جدا خودداری کنید.
2- لطفا عکس هایی که میذارید سعی کنید درون اسپویلر بگذارید.
3- مشکلاتی که در مورد این بازی دارید در تاپیک زیر مطرح کنید
مشکلات Call of Duty MW3 (نصب و کرک و مشکلات گرافیکی ......)
4- قرار ها و نظرات خود را در مورد مولتی بازی در تاپیک مربوطه دنبال کنید.
Call of Duty - Modern Warfare 3 Multiplayer | PC
5-از قرار دادن لینکهای کرک ، فـیلتر شده جدا خودداری کنید .

در صورت رعایت نکردن این موارد با فرد مورد نظر برخورد خواهید شد.

Last edited by a moderator:
مگه من گفتم شما میگی بده ... ؟!! شما جزئیات اسلحه MW3 نشون دادی منم با یه عکس نشون دادم که BF3 خیلی جلوتره پس چارتا نوشته ریز رو اسلحه خوشحالی و کف زدن نداره ...

داداش من مگه ما گفتیم از نظر گرافیکی و اینجور چیزا که با انجین بازی مربوط هست جلو تر نیست ؟ اینو دیگه همه میدونیم که bf3 جلو تر هست
ولی داریم میگیم این بد نیستش شما پست دوستان رو بخون که جوگیر شدن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: tiger75
(باز میگردیم به بازی) : امروز 2تریلری دیدم جالب بنظر رسید، با اینکه میگن موتور قدیمیه ولی خوب کار شده بود، خوده بازی بیاد بگیریمش، مولتیشم جذابه خوب، نمیدونم اورجینال بخرم یا نه! :-/

• Like
آقا من موندم چرا همتون به 60 فریم بر ثانیه گیر دادید :)) این تنها چیزیه که باسه دفاع از MW می گید؟ بابا من خودم COD 4 رو بیشتر از بقیه دوست دارم ( BF بماند که Cod به پاش نمی رسه :d ) حداقل نمی خوام توهین کنم به MW ولی وقتی شما ها بیشتر از 30 فریم در ثانیه نمی تونید ببینید چرا به 60 افتخار می کنید؟ =))
60 فریم در ثانیه یعنی طولانی تر شدن انیمیشن ها که باعث یکمی آزار می شه! در هر حال من این بازی رو نمی خرم چون خاطره ی بدی از خریدن بازی های Acti دارم ! در هر حال امید وارم بازیکنان این بازی موفق باشند این قدر هم تعصب نداشته باشید روی این بازی خدای نکرده ناموسی چیزی نیست که کسی حرفی در موردش بزنه خون از زخم چاقوتون بیرون نمی آد :d

نه خداییش این عکسو نگاه کنین ، حسه جنگو منتقل میکنه . اینا رو بیخیال اون دور دورا مجسمه ازادی رو نگاه کنین . مطمینم کسی دقت نکرد;)
995751_20110722_790screen002.jpg

من نمیدونم چرا طرفدارای BF فکر میکنن از بقیه بیشتر میفهمن و هی میان نظرات به شدت Fun رو اینجا مطرح میکنن ! اینجا تاپیک MW3 هست و اطلاعاتش و بحث سر چیزایی که از این بازی مطرح میشه !
در مورد اسلحه ها و گرافیک باز هم میگم که
1.این دمو مال بخش آنلاین هست !
2.گرافیک MW3 در حد BF3 نیست اما نسبت به خیلی از بازیها سرتره و گرافیکش همون چیزیه که باید باشه !
3.بازی 60 فریم میخواد بده به خدا نه 30 تا ! این 2 برابر میدونید چقدره ؟! به خدا اگه بدونید ...
تو همین عکس بالای پست بنده یا عکسای قبلی که گذاشتم جزییات بیداد میکنه و انفجارها و انیمیشنا برای 60 فریم اونم تو بخش آنلاین حرف نداره !
در مورد دوستانی هم که میگن انیمیشنا و گرافیک بازی در حد MW2 یا حتی کمتره باید بگم شما کلا یا دموها رو ندیدید یا خدای ناکرده به عینک نیاز دارید ! یه نگاه به این عکس بندازید !

65696758905644814219.jpg

98766033042165867628.jpg

مال بخش آنلاینه ! کیفیت باور نکردنیه برای 60 فریم اونم آنلاین !
البته از یه سری از دوستان توقع ندارم معنیه اون قسمت پررنگ رو درک کنن ...

من نمیدونم چرا طرفدارای BF فکر میکنن از بقیه بیشتر میفهمن و هی میان نظرات به شدت Fun رو اینجا مطرح میکنن ! اینجا تاپیک MW3 هست و اطلاعاتش و بحث سر چیزایی که از این بازی مطرح میشه !
در مورد اسلحه ها و گرافیک باز هم میگم که
1.این دمو مال بخش آنلاین هست !
2.گرافیک MW3 در حد BF3 نیست اما نسبت به خیلی از بازیها سرتره و گرافیکش همون چیزیه که باید باشه !
3.بازی 60 فریم میخواد بده به خدا نه 30 تا ! این 2 برابر میدونید چقدره ؟! به خدا اگه بدونید ...
تو همین عکس بالای پست بنده یا عکسای قبلی که گذاشتم جزییات بیداد میکنه و انفجارها و انیمیشنا برای 60 فریم اونم تو بخش آنلاین حرف نداره !
در مورد دوستانی هم که میگن انیمیشنا و گرافیک بازی در حد MW2 یا حتی کمتره باید بگم شما کلا یا دموها رو ندیدید یا خدای ناکرده به عینک نیاز دارید ! یه نگاه به این عکس بندازید !

مال بخش آنلاینه ! کیفیت باور نکردنیه برای 60 فریم اونم آنلاین !
البته از یه سری از دوستان توقع ندارم معنیه اون قسمت پررنگ رو درک کنن ...
نمیدونم عکسارو بد گرفتی؟ چش بود؟ ولی خیلی چیزه زیادی توش معلوم نبود، خوده فیلمه دموش رو نداری ببینیم؟

گرافیک پیشرفت کرده ولی انتظارم خیلی بیشتره چون الان رقیبش تو این بخش خیلی حرف ها داره ، امیدوارم iw بیشتر روی این بخش کار کنه...

نیازی به کپچر کردن نیست، چشم غیر مسلح به راحتی میتونه کیفیت یه تصویرو تشخیص بده، مشکل شماها اینه که میخواید با تعصب و سرسختی بدون منطق نظر بدیدبرا من تجهیزات و کیل استریک و اینجور کوفت زهرمارا هیچ ارزشی نداره چون اهل بازی آنلاین نیستم و بازی ها رو فقط برا سینگل پلیرشون میخرم، بعدشم من کی حرفی از BFزدم!؟ من فقط MW3 رو با شماره های قبلیش مقایسه کردم، ضمنا بهتره مواظب حرف زدنتون باشیدبله، پس شما تفکرات ملتو میتونی بخونی و ما خبر نداشتیم!؟ من اصلا نمیدونم بقیه چی گفتنه، فقط تریلرو نگاه کردمو اومدم نظر دادم و طبق معمول کاربرای بی جنبه ای مثل شما شروع به جر و بحث کردن [-(COD همیشه طراحی سلاحش خوب بوده ولی تو این MW3 کارشون جالب نیست، حالا متوجه شدی منظور من چی بود؟این بخش حرفات هم که اصلا ارزش جواب دادن نداره...................

اره اره 2 3 بار ROFL
ادم حقایق رو میشنوه نمیتوه چیزی هم بگه .
شما اگه میگی برات مولتی ارزش نداره پس حتما video رو ندیدی چون video برای مولتی هست. این از این که تابلو شدی
حالا خوبه میگی کپی اگه کپی باشه باید سلاح ها یکی باشه پس بازم از اون حرف ها بود تازه عکسم گزاشتن که معلومه حرف کی درست هست
کلا خودت با جوابات اثبات کردی که همینجوری تو هوا حرف میزنی.
اون قسمت اخر هم درد داشت نه ؟ ( حقایق هست دیگه)
راستی تند حرف میزنی تند هم جواب میگیری پس دلیل برای مراقب بودنم نمیبینم.

گرافیک پیشرفت کرده ولی انتظارم خیلی بیشتره چون الان رقیبش تو این بخش خیلی حرف ها داره ، امیدوارم iw بیشتر روی این بخش کار کنه...

متاسفانه دیگه زمانی نیتسش که بخواد کاری رو گرافیک انجام بده.

=================================================

nobleman عزیز دقت کردی توی بحث اصلا نیستی ؟ اصلا کسی نه 60 فریم میگه نه چیزایی که شما میگی بحث هست. الان چی از جون ما میخوای ؟ :d

شما خودتون اگه 60 رو بفهمید خیلی هست ؛ کلمه ی بعدی رو اصولا باعث هنگ کردن می شه !
من نمی دونم شمل عینکی چیزی دارید که یه جا گم و گورش کردید و یا توانایی خوندن صحیح نوشته هایی که روی مانیتور می آد رو ندارید !
چی بگم والله مردم هر چقدر پیشرفته تر می شند .... :|
چی گفتیمو چی گفتند :)) :|
آقا اینکارارو نکن، هیچکدوم از این بچه ها رو تو تاپیک BF دیدی؟ هر دو بازی ارزش خودشونو دارن! انقد حرفهای بیدلیل نزنید. لطفا، خواهش میکنم!

دوست ندارین درست و مودبانه باهاتون صحبت بشه مشکلی نیست ...
صحبت راجع به بتلفیلد توی تاپیک خودش
مقایسه بینشون هم تاپیک مخصوص خودش
غیر از این ببینم کاملا طرز رفتارم را عوض میکنم

آقای کوروش خیلی جدی دارم اخطار بهت میکنم ... آخرین باری باشه که جو تاپیک ها را میریزی بهم ... دفعه دیگه ای برات وجود نخواهد داشت

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: RoCoCo
100 سال ديگه هم حرف بزنين نميتونين همديگه رو قانع كنين ، چون بازي يه چيز سليقه ايه . . . اين آقايوني هم كه ميرن تو تاپيك هاي مخالف هي پست ميذارن، بايد بگم كه واقعن روش خوبي براي اسپم دادنه، چون كسي پاكش نميكنه و بحث هم حالا حالاها ادامه پيدا ميكنه و شما راحت ميتوني پست بدي تا بتوني اون آرم بالاي آواتارت رو فعال بكني، تبريك ميگم، خسته نباشيد . . .

• Like
دست مدیریت درد نکنه هر چی پست زده بودیمو و نزده بودیم منفجر کرد :|

نمی دونم چی بگم ولی فکر کنم نسبت به بازی های قبل یه خورده بهتر شده بود وقتی که تریلر توی یوتیوب رو دیدم ولی هنوز هم که فکر یم کنم و عکس العمل MW بازان خارجی رو می بینم راجب به موتور بازی و ... راضی نمی شم و دلخور می شم دوباره ! :|
نمی دونم شما این عکس العملا رو دیده باشید و یا نه ولی اگه دقت کنید خیلیا دلسرد می شند به خاطر این که همون موتوره ، سالانه Activision کلی پول در می آره اما موتور جدیدی رو ارائه نکرده دلیل این که من هم طر مدرن آف وار 3 نرفتم فکر کنم همین باشه چون دلسرد شدم نظرات دوستان عزیز رو خوندم + خارجی های بازی پرست!

یه مبحث دیگه ای اگه دقت کرده باشید بحث Wave هستش ! این رو با توجه به طلاعاتی که فهمیدم Co-op? و یا مولتی پلیر ؟ ( نمی دونم چه اسمی روش بذارم ) می شه بازیش کرد ، اگه بازی WARCRAFT رو بازی کرده باشید می فهمید که توی چند تا مپ و یا قسمتش چیزی به اسم Wave داره که می شه با زدن اونا لول آپ کرد و یا همون مثل کریپ های معمولی !
خب وقتی توی این قسمت می رید با کشتن گروه ها و یا همون ویو هایی که هست می تونید لول رو بالا ببرید ، اسلحه ی بهتر بگیرید + پول بیشتر یعنی هر ویوی رو که پاک سازی کردید و کشتید می تونید از اسلحه هاشون استفاده کنید و منتظر ویو بعدی باشید !
توی این قسمت با توجه به توضیاحت سازنده ها هلکوپتر هست ، اسلحه های بهتر هست ، چیزای سخت تر هست و یا تانک ؟ ( تانک رو مطمئن نیستم )
ولی هر ویوی رو که پاک سازی کردید کارتون سخت تر می شه و طبق گفته ی خودشون مراحل آخری تقریبا غیر ممکن می شه اگه وجود داشته باشه!

این تنها چیز مثبتی بود که به ذهنم رسید و یا دیدمش شما رو نمی دونم ! :d
در هر حال موفق باشید و هر دو بازی رو بخرید ، اوریج بهتره :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or