Call of Duty : Modern Warfare 3 | PC {پست اول خوانده شود}

• Thread starter Thread starter Isildur
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
Developer : Infinity Ward
Publisher : Activison
Genre : Modern Military FPS
Release Date :
8 نوامبر مصادف با 17 آبان​

بالاخره با تمام شدن تایمر سایت Finmakarov مشخص شد Live-Action تریلر وعده داده شده ی این سایت به حوادث سری MW3 میپردازد.

با توجه به صحبت های IW و Activision آین عنوان در پایان سال جاری میلادی منتشر خواهد شد.

لینک دانلود Live Action Trailer

--------------------

قوانین sa_sa

1-از مقایسه ی بازی با بازی X :d جدا خودداری کنید.
2- لطفا عکس هایی که میذارید سعی کنید درون اسپویلر بگذارید.
3- مشکلاتی که در مورد این بازی دارید در تاپیک زیر مطرح کنید
مشکلات Call of Duty MW3 (نصب و کرک و مشکلات گرافیکی ......)
4- قرار ها و نظرات خود را در مورد مولتی بازی در تاپیک مربوطه دنبال کنید.
Call of Duty - Modern Warfare 3 Multiplayer | PC
5-از قرار دادن لینکهای کرک ، فـیلتر شده جدا خودداری کنید .

در صورت رعایت نکردن این موارد با فرد مورد نظر برخورد خواهید شد.

Last edited by a moderator:
به این میگن طراحیه سلاح جزییات اسلحه رو نگاه کنید
79916083055045663710.jpg

می گم این تفنگه رو گذاشتی یاد این تفنگ پلاستیکیا هستا که روشون زدن Water Gun Made in China افتادم دقیقا جزیئاتو همین جوری روشون مهر کردن :d
در هر حال یه پیشرفته باسه این بازی ! :))/:)

• Like
Reactions: aliatlas
حالا کاری به این کارا ندارم ولی این تفنگهایی که من تو MW3 دیدم خیلی ترو تمیز بودن بدون هیچ خوردگی :d همون دقیقه از جعبه در اوردن ؟ دادن دست اینا ؟

فریم بازی بیلفیلد 3 60 فریم بر ثانیست رو pc.تو کنسولا 30 هست.
من cod رو دوست دارم هیچ وقتم توهین نکردم.اما از cod4 به بعد من فرقی ندیدم.از Activision ناراضیم که اصلا به بازیش پیشرفت نمیده.dice از اون طرف انده پیشرفت رو داده و روش کار کرده.هر کی کدومو خواست طرفداری کنه.فقط red orchestra 2 :d
مال بعضی ها هم سلیقه نیست تعصب هست.اگه سلیقه بود اینقدر عصبانی نمیشدن.

آخرین ویرایش:
فریم بازی بیلفیلد 3 60 فریم بر ثانیست رو pc.تو کنسولا 30 هست.
من cod رو دوست دارم هیچ وقتم توهین نکردم.اما از cod4 به بعد من فرقی ندیدم.از Activision ناراضیم که اصلا به بازیش پیشرفت نمیده.dice از اون طرف انده پیشرفت رو داده و روش کار کرده.هر کی کدومو خواست طرفداری کنه.فقط red orchestra 2 :d
مال بعضی ها هم سلیقه نیست تعصب هست.اگه سلیقه بود اینقدر عصبانی نمیشدن.

این شد یه نظر منطقی :d
یه نظر منطقی بین هزاران نظری که بود :d

MW1 : به نوعی تغییرات چشمگیر داشت . خط داستانیش وحشتناک عالی بود و Base کار روی جنگهای جدید بود . این یه نقطه عطف برای فرار از جنگهای جهانی که بیلیون تا بازی ساختن ازش بود .
MW2 : در واقع یه ادامه قوی برای یکش بود . البته تو این تایم که بازی ساخته شد . خیلی تغییرات تو شرکت Activision دیده شد. مثلا داستان فرار بازیسازاشون به Respawn . اما با این همه تفاصیر درسته که چند ضعف داشت بازی اما هنوزم خیلی برای گیمر انگیزه درس میکرد .

سری BaTTlefield : از زمانی که یادمه بازیشا معمولا خط داستانی نداشت . یعنی بیشتر بر پایه این بود که محیطی باشه برای بازیبازای انلاین یا شبکه . اما وقتی BC اومد . اوضاع فرق کرد . به نظر من یکی از دلایلی که BC محبوب شد این بود که واقعا جدا از پیشرفت چشمگیر گیمر خیلی با بازی ارتباط بر قرار میکنه .
البته بعضی اوقات واسم تو MW سوالهایی هم پیش میومد که تو سیر تاریخی بازی یکم نا هماهنگی بود مثلا همین کاپتان پرایس . هرچند که جدا از اینها خیلی از گیمر ها هستن که عاشق شخصیت های GAz یا Ghost شدن . پس خواهشا تعصبی برخورد نکنید . شما بنزو بیشتر دوس دارین یا بی ام دبلیو ؟ موضوع دقیقا سلیقه ایه ... حالا دور نشیم .

MW3 : من که امیدوارم دوباره IW برگرده سر جای اولش . الان اونا میدونن که MW2 زیاد گیمر هارو ارضا نکرده و دارن شدیدا تلاش میکنن که یه کار عالی بدن . هرچند بعضی اوقات میشه حدس زد که کارشون کلیشه ای میشه . اما باز نقاطی میبینیم که این قضیه رو رد میکنه مثلا همین مرحله No Russian که واقعا مو به تن سیخ میکرد تا حس یه تروریستو بهت القا کنه .

فراموش نکنید هیچ کدون از ما نمیتوینم اینده رو ببینیم . ....

MW3 : من که امیدوارم دوباره IW برگرده سر جای اولش . الان اونا میدونن که MW2 زیاد گیمر هارو ارضا نکرده و دارن شدیدا تلاش میکنن که یه کار عالی بدن . هرچند بعضی اوقات میشه حدس زد که کارشون کلیشه ای میشه . اما باز نقاطی میبینیم که این قضیه رو رد میکنه مثلا همین مرحله No Russian که واقعا مو به تن سیخ میکرد تا حس یه تروریستو بهت القا کنه .
IW برنمیگیرده مثل گذشته. چون دو تا از مغزهای متفکرش استودیو رو ترک کردن. چرا؟ فقط به خاطر زیاده خواهی و طمع اکتیویژن. امیودارم باقیمانده IW که تقریبا حکم یه پیکر نیمه جان رو داره نابود نشه.

3 هفته اینا بعد میرم red orchestra 2 رو اورجینال بگیرم.
میخوام برگردم به جنگ جهانی 2 . خسته شدم از مدرن بازی ها:d.
همون تفنگ هایی که یه دونه میزدی.4 ساعت میکشیدی از همه بهترن.مهارت میخوان

با سلام...........
بی صبرانه منتظر انتشار هستیم.........واقعا از کال 1 عاشق این سری شدم و میشه گفت دیگه هیچ گیم fps دیگه ای انجام ندادم.............
در سری کال به خصوص شماره های 4 و 6 به غیر از تمام محاسنی که داره............عاشق دیالوگهاشم.........به خصوص وقتی که با بی سیم با هم حرف میزنند:x
این مرحله از کال 4 که دیگه به اوج خودش میرسه
http://www.youtube.com/watch?v=fNYLZQ8l1eI

خدا كنه يه داستان درست حسابي هم داشته باشه،اون black ops كه همش پروپاگاندا بود،MW2 هم از black ops داستانش بهتر بود ولي چندان چنگي به دل نمي زد،در كل مال جنگ جهانيش قشنگ تر بود،علل خصوص قسمت مربوط به روسها.

خدا كنه يه داستان درست حسابي هم داشته باشه،اون black ops كه همش پروپاگاندا بود،MW2 هم از black ops داستانش بهتر بود ولي چندان چنگي به دل نمي زد،در كل مال جنگ جهانيش قشنگ تر بود،علل خصوص قسمت مربوط به روسها.
دوست عزيز بازي شوتر اول شخص معمولا خيلي وسعت داستاني بالايي نداره ..
به جز يه سري خاص مثل fear يا بايوشاك و چند تاي ديگه !!
ولي اين شوتر خاص كه جنگي نظامي هست كارش سخت تره و COD خيلي خوب از پس داستان سرايي بر اومده ..
هر ايرادي داشته باشه نميشه به داستانش ايراد گرفت در اين سبك خاص (شوتر اول شخص نظامي)

اینم یه تریلر دیگه.
[flash=454,385,[URL]http://video.ag.ru/l2ivvrto/e][/URL]
اهل فن بازی نیستم ولی این ویدئو که دیدم بد جوری یاد mw2 افتادم نوع امتیاز دادنا نوع حرکت دشمن نوع نارنجک انداختن حتی افکت موقع تیر خوردن صدایی نفس کشیدن موقع تیر خوردن تا حالش خوب بشه! :-oنوع خشاب عوض کردن رنگ بندی فضا و... به عنوان کسی که نسخه اورجینال بازی می گیره امیدوارم حداقل یه دستی رو اینا بشکن!:|

مشخص نشده بازی سرور داره یا نه؟

دوست عزيز بازي شوتر اول شخص معمولا خيلي وسعت داستاني بالايي نداره ..
به جز يه سري خاص مثل fear يا بايوشاك و چند تاي ديگه !!
ولي اين شوتر خاص كه جنگي نظامي هست كارش سخت تره و COD خيلي خوب از پس داستان سرايي بر اومده ..
هر ايرادي داشته باشه نميشه به داستانش ايراد گرفت در اين سبك خاص (شوتر اول شخص نظامي)

منظورم اين نيست كه داستان بازي در حد بينوايان ويكتور هوگو باشه،فقط مي گم كه داستان بازي تبليغات خالص نباشه،يكي از ايرادات كه با آوردن بازي به عصر جديد به وجود اومد همين معضل داستانه وگرنه برا جنگ جهاني مي تونستند راحتتر بر اساس واقعيت داستان رو بنويسند

سلام. من واقعا نمیدونم منظور دوستان از گرافیک پایینه mw3 چیه؟ من که واقعا با گرافیک بازی mw1 و mw2 حال کردم.حالا چه برسه به mw3 ! اگه منظورتون از گرافیک بالا اینه که تیر بزنین به دیوار خراب شه بریزه برین دنبال bf . چهارتا سرباز فقط میجنگن بدون داستان جذاب . اما داستان mw انقد جذابه که بعضی جاها مو به تن آدم سیخ میشه . کسایی که mw بازی کردن میدونن کجاهارو میگم. من اگه گرافیک بازی در حد play station 1 هم باشه بازم بخاطر داستانش میرم میخرم. هرچند که میدونم گرافیکش خیلی شاخه. در ضمن mw یکی از معدود بازیهایی که ارزش داره چند بار تمومش کنی. اما bf..... ؟
در ضمن دیگه اون زمان گذشت که شرکتا فقط دنبال این باشن که گرافیک بازی رو ببرن بالا . الان اول از همه نوآوری مهمه بعد داستان بعدش گیم پلی .
اگه mw ساخته نشده بود مطمئن باشید الان bf هم این مدلی نبود. دقیقا مثل iphone که اگه ساخته نشده بود الان گوشیهای touch انقد پیشرفت نکرده بودن
اینارو گفتم فکر نکنین من تعصب دارم به mw . من هم mw بازی کردم هم bf . اما بنظر من mw یک سر و گردن بالاتره

• Like
Reactions: ParsiKade

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or