Call of Duty : Modern Warfare 3 | PC {پست اول خوانده شود}

• Thread starter Thread starter Isildur
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
Developer : Infinity Ward
Publisher : Activison
Genre : Modern Military FPS
Release Date :
8 نوامبر مصادف با 17 آبان​

بالاخره با تمام شدن تایمر سایت Finmakarov مشخص شد Live-Action تریلر وعده داده شده ی این سایت به حوادث سری MW3 میپردازد.

با توجه به صحبت های IW و Activision آین عنوان در پایان سال جاری میلادی منتشر خواهد شد.

لینک دانلود Live Action Trailer

--------------------

قوانین sa_sa

1-از مقایسه ی بازی با بازی X :d جدا خودداری کنید.
2- لطفا عکس هایی که میذارید سعی کنید درون اسپویلر بگذارید.
3- مشکلاتی که در مورد این بازی دارید در تاپیک زیر مطرح کنید
مشکلات Call of Duty MW3 (نصب و کرک و مشکلات گرافیکی ......)
4- قرار ها و نظرات خود را در مورد مولتی بازی در تاپیک مربوطه دنبال کنید.
Call of Duty - Modern Warfare 3 Multiplayer | PC
5-از قرار دادن لینکهای کرک ، فـیلتر شده جدا خودداری کنید .

در صورت رعایت نکردن این موارد با فرد مورد نظر برخورد خواهید شد.

Last edited by a moderator:
100 در 100 صحیحِ.
خود اکتیویژن هم می دونه از نظر گرافیک و فیزیک به پای BF3 نمی رسه. به همین خاطر بیشتر تمرکزشون رو میزارن رو گیم پلی. البته رقیب بزرگ هم این وسط از نظر گیم پلی چیزی کم نداره. تریلر گیم پلی BF3 هم محکم و کوبنده بود.

وحید کسی منکر عالی بودن و بی نقص بودن BF3 در تمام ضمینه ها نمیشه ولی یه مسله هست اونم سلیقه ست تو اگه به صورت حرفه ای CoD بازی کرده باشی میفهمی گیم پلی این بازی وحشتناک سریع و مجذوب کننده هست اصلا دلیل فروش و اوج این بازی همین هست بعد از انتشار CoD 4 برو ببین چند هزاز نفز تا به امروز دارن تو سرور های بازی میکنن همین Xfire یه نگاه بندازی همه چی میفهمی. سلیقه خیلی مهمه مثلا من با گیم پلی سریع و مپ های کوچیک حال میکنم تا با یه Sandbox و استفاده از وسایل نقلیه مختلف این مسله دلیل نمیشه یه سری بیان دری وری به فن های CoD بگن والا اینا هیچ کدومشون Match های کلن ها و افراد Pro این بازی ندین یه دقیقه بذاریشون تو مپ 100 بار Head میشن. بعد از noob بودن حرف میزنن والا احترام به سلیقه هم دیگه چیزه بدی نیست!

گرافیک له لهه، گیم پلیم که همون قبلیه بی هیچ تفاوتی، طراحی سلاح بد و چرته، گیم پلی هم که کپی قبلیاس، در کل MW2 خیلی بهتر از MW3ه چه برسه به BF3..............

شما لطف کن نظر قشنگ نده شما از همون تیکه ها video عکس بگیر بزار ببینیم سلاح ها کجا بدن گیم پلی وقتی میگی همونه یعنی اصلا video رو ندیدی چون هر کی ببینی میفهمی همون نیست چه ادم هایی پیدا میشن ها

این طرفداری از BF3 و کوبیدن COD هم دیگه واقعا لوس شده ... من که هر دو تا بازی رو دوست دارم ، هر دو تا رو تهیه میکنم ، از هر دوتا لذت میبرم و بر سازنده ی هر دو بازی درود میفرستم.
منم هر دو رو بازی میکنم اما به Activision لعنت میفرستم.البته cod mw3 رو اورجینال نمیگیرم.معلومه مولتی بتلفیلد بهتره.cod واسه سینگل میگیرم.

شما اول چشاتو خوب باز کن ببین چی میبینی بعد بیا فرتی پست نقل قول کن، اگه شما اینقدر تشخیص نمیدی که MW3 کپیه همون MW2ه مشکل خودته، بله به نظر من طراحی سلاحش گند و مزخرفه شما هم هر طور مایلی فکر کن، نمیدونم MW3 چی داره که ملت واسش اینقده دست و پا میشکنن، همش همون مکانیک و گیم پلی قبلی رو در قالب چندتا مرحله جدید کپی میکنن میدن به خورد ملت و بعضیا هم از رو نمیرن و نظرات قشنگ قشنگ میدن، در یک کلام MW3 بسته مکمل دوم COD4:MW خواهد بود که اصلا ارزش انتظار کشیدن رو نداره...................
عزیزم شما موضوع تاپیک رو بخون ، هر چیزی جای خودشو داره برا مقایسه برو به تاپیک خودش

وحید کسی منکر عالی بودن و بی نقص بودن BF3 در تمام ضمینه ها نمیشه ولی یه مسله هست اونم سلیقه ست تو اگه به صورت حرفه ای CoD بازی کرده باشی میفهمی گیم پلی این بازی وحشتناک سریع و مجذوب کننده هست اصلا دلیل فروش و اوج این بازی همین هست بعد از انتشار CoD 4 برو ببین چند هزاز نفز تا به امروز دارن تو سرور های بازی میکنن همین Xfire یه نگاه بندازی همه چی میفهمی. سلیقه خیلی مهمه مثلا من با گیم پلی سریع و مپ های کوچیک حال میکنم تا با یه Sandbox و استفاده از وسایل نقلیه مختلف این مسله دلیل نمیشه یه سری بیان دری وری به فن های CoD بگن والا اینا هیچ کدومشون Match های کلن ها و افراد Pro این بازی ندین یه دقیقه بذاریشون تو مپ 100 بار Head میشن. بعد از noob بودن حرف میزنن والا احترام به سلیقه هم دیگه چیزه بدی نیست!
من از Cod بدم نمیاد ولی به نظر من چون دارن بیش از حد از این بازی از دید تجارت نگاه می کنن یه کم ازش دل چرکین شدم. از طرفی خیلیها اولین فاکتور برای انتخاب یک بازی رو گرافیک می دونن که تو این مورد متاسافانه و متاسفانه، CoD یه مقدار رنج میکشه. در صورتیکه BF3 دارن یکه تازی میکنه.
من همین الان هم دارم میگم طرفدار BF3 هستم ولی هرگز CoD رو محکوم نمی کنم و نمی کوبونم. در واقع دلیلی که باعث شد من بشدت علاقمند به BF بشم (عکس تابلو مغازم هم BF3 هست :d)، این بود که به بخش تک نفره بازی بها دادن.
برعکس سری CoD یه مقدار تو بخش چندنفره ضعیف هست مهمی که BF داره بشدت تو ین مورد حرف اول رو میزنه، طوری که سرورهای BF2 و BC2 همیشه شلوغ هستن.

شما اول چشاتو خوب باز کن ببین چی میبینی بعد بیا فرتی پست نقل قول کن، اگه شما اینقدر تشخیص نمیدی که MW3 کپیه همون MW2ه مشکل خودته، بله به نظر من طراحی سلاحش گند و مزخرفه شما هم هر طور مایلی فکر کن، نمیدونم MW3 چی داره که ملت واسش اینقده دست و پا میشکنن، همش همون مکانیک و گیم پلی قبلی رو در قالب چندتا مرحله جدید کپی میکنن میدن به خورد ملت و بعضیا هم از رو نمیرن و نظرات قشنگ قشنگ میدن، در یک کلام MW3 بسته مکمل دوم COD4:MW خواهد بود که اصلا ارزش انتظار کشیدن رو نداره...................

اره اره تو راست میگی حتی نیامدی یه capture بزاری که گفتمم بزار میگی هر جور دوست داری فکر کن اره اره 2 3 بار

شما چشاتو باز کن که حتی ندید تجهیزار جدید کلی کیل استریک و .... رو شرط میبندم ندیدی video رو شما هم که فن Bf3 هستی اصلا اینجا چیکار میکنی برو خدا روزیتو جای دیگه بده شما از خودت حرف نداری امدی روی حرف های بقیه کاربرا اسکی میری اول video رو نگاه کن بعد حرف حالا خوبه cod همیشه بهترین طراحی سلاح حا رو داشته برو حاجی تاپیک bf3 اون جا ولی از خودت حرف بزن معلومه چقدر اطلاعات داری اصلا تو که bf هم بازی نکردی تا 2 روز پیش دنبال کرک برای انلاین میگشتی که رفتی سر وقت سینگل بازی mw ها رو هم حتما copy بازی کردی تو اصلا نمیدونی کپی چیه اره گرافیک کپی mw2 با کمی جزییات بهتر چون میدونم در حد من نیستی با اون اطلاعات ضایعی که داری دیگه نقل قول هم نمیکنم ناراحت نشی ROFL (n1 troll)

2 نفر گفتن کپی تو هم جو زده شدی(کپی کپی میکنی) اول برو bf بازی کن بعد حرف بزن اصلا bf بازی نکرده نظر های جالب ها تو جایی که جاش نیست میدی ناراحت هم میشی

آخرین ویرایش:
به این میگن طراحیه سلاح جزییات اسلحه رو نگاه کنید
79916083055045663710.jpg

من از Cod بدم نمیاد ولی به نظر من چون دارن بیش از حد از این بازی از دید تجارت نگاه می کنن یه کم ازش دل چرکین شدم. از طرفی خیلیها اولین فاکتور برای انتخاب یک بازی رو گرافیک می دونن که تو این مورد متاسافانه و متاسفانه، CoD یه مقدار رنج میکشه. در صورتیکه BF3 دارن یکه تازی میکنه.
من همین الان هم دارم میگم طرفدار BF3 هستم ولی هرگز CoD رو محکوم نمی کنم و نمی کوبونم. در واقع دلیلی که باعث شد من بشدت علاقمند به BF بشم (عکس تابلو مغازم هم BF3 هست :d)، این بود که به بخش تک نفره بازی بها دادن.
برعکس سری CoD یه مقدار تو بخش چندنفره ضعیف هست مهمی که BF داره بشدت تو ین مورد حرف اول رو میزنه، طوری که سرورهای BF2 و BC2 همیشه شلوغ هستن.

اصلا گرفتی من چی میگم؟:d آقا من میگم BF3 خیلی کامل تر از MW3 هست البته فقط در ضمینه گرافیک و فیزیک خودم هم لحظه شماری میکنم برای بازی کردنش ولی در اصل حرف من اینه که باید به سلیقه هم دیگه احترام بذاریم MW3 با اون گرافیک و فیزک داغون و گیم پلی تکراری برای خیلی ها هنوز سرتر ار BF3 هست. میگی CoD از دید تجاری نگاه میکنن کی فکرشوشو میکرد MW2 بتونه همچین فروشی بکنه کی از این فروش رنج برد؟ EA شروع کرد تیکه انداختن به Acti و خرج های میلیونی برا شکست CoD ! بعد فکر میکنی دلیل این آمار فروش چی هست گیمر ها یعنی این IP هنوز خواهان داره در ضمن کسایی که CoD میخرن 50% به خاطر سینگله 50% برا مولتی. تو مولتی CoD4 تا Black Ops بازی کردی که با اطمینان میگی مولتی CoD ضعیفه؟

به این میگن طراحیه سلاح جزییات اسلحه رو نگاه کنید
79916083055045663710.jpg
اره
اره ...
جزئيات در و ديوار و كف زمين هم داره منو كور ميكنه !!!!
LOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
مرد مومن اون اسلحه تمام وقت جلو چشمته
اون جزئيات نداشته باشه كه ديگه هيچي !!!

---------- نوشته در 09:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:38 PM ارسال شده بود ----------

78d1303494194-battlefield-3-weapons-2.jpg

پس شما به این چی میگی ؟
به اين ميگن بي جزئيات ...... !!!!!!!!!!!!!!!!1
:d

---------- نوشته در 09:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:40 PM ارسال شده بود ----------

كال او ديوتي جلوي بتلفيلد فقط يه "جوك" خنده داره !!!!!

78d1303494194-battlefield-3-weapons-2.jpg

پس شما به این چی میگی ؟
من مگه گفتم طراحی اسلحه تو BF بده!!!!!!! بعد یه سوال ، حتما اسلحه باید خش داشته باشه تا شما فکر کنین واقعی تره؟؟؟؟؟

---------- نوشته در 09:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:47 PM ارسال شده بود ----------

اره
اره ...
جزئيات در و ديوار و كف زمين هم داره منو كور ميكنه !!!!
LOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
مرد مومن اون اسلحه تمام وقت جلو چشمته
اون جزئيات نداشته باشه كه ديگه هيچي !!!

---------- نوشته در 09:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:38 PM ارسال شده بود ----------

به اين ميگن بي جزئيات ...... !!!!!!!!!!!!!!!!1
:d

---------- نوشته در 09:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:40 PM ارسال شده بود ----------

كال او ديوتي جلوي بتلفيلد فقط يه "جوك" خنده داره !!!!!
یه سوال اقا کوروش ، شما چرا انتحاری میری تو تاپیک ها ،من تو هر تاپیکی رفتم شما بودی،ناراحت نشی یه موقع;)

اقایون ترول امدن باز امدن شما ببینین کی چی گفته بعد بیان نظر بدین طرف میگه سلاح های mw داغونن اصلا فلانه و .... شما به اون طراحی بد میگین ؟ اره مال bf بهتره ولی نمیتونین بگین ماله mw بده

جالبه این یکی اصلا نخخونده فقط کلمه جزییات رو شنیده امده میگی فلا چیز منو کور کرده شما پست ها رو بخون ببین چی بوده اصلا من تو کف نصف این کابر فعال ها هستم
بعدشم جزییات سلاح توی mw توی همون عکس کمه ؟ خیلی از بازی های الان همینم ندارن که شما ها میگین بده

من مگه گفتم طراحی اسلحه تو BF بده!!!!!!! بعد یه سوال ، حتما اسلحه باید خش داشته باشه تا شما فکر کنین واقعی تره؟؟؟؟؟

مگه من گفتم شما میگی بده ... ؟!! شما جزئیات اسلحه MW3 نشون دادی منم با یه عکس نشون دادم که BF3 خیلی جلوتره پس چارتا نوشته ریز رو اسلحه خوشحالی و کف زدن نداره ...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or