Call of Duty : Modern Warfare 3 | PC {پست اول خوانده شود}

• Thread starter Thread starter Isildur
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
Developer : Infinity Ward
Publisher : Activison
Genre : Modern Military FPS
Release Date :
8 نوامبر مصادف با 17 آبان​

بالاخره با تمام شدن تایمر سایت Finmakarov مشخص شد Live-Action تریلر وعده داده شده ی این سایت به حوادث سری MW3 میپردازد.

با توجه به صحبت های IW و Activision آین عنوان در پایان سال جاری میلادی منتشر خواهد شد.

لینک دانلود Live Action Trailer

--------------------

قوانین sa_sa

1-از مقایسه ی بازی با بازی X :d جدا خودداری کنید.
2- لطفا عکس هایی که میذارید سعی کنید درون اسپویلر بگذارید.
3- مشکلاتی که در مورد این بازی دارید در تاپیک زیر مطرح کنید
مشکلات Call of Duty MW3 (نصب و کرک و مشکلات گرافیکی ......)
4- قرار ها و نظرات خود را در مورد مولتی بازی در تاپیک مربوطه دنبال کنید.
Call of Duty - Modern Warfare 3 Multiplayer | PC
5-از قرار دادن لینکهای کرک ، فـیلتر شده جدا خودداری کنید .

در صورت رعایت نکردن این موارد با فرد مورد نظر برخورد خواهید شد.

Last edited by a moderator:
نور پردازی بهتر شده . کلا بدتر از قبلیه . تو دود و انفجار غرق میشی . این که میگم بدتر از قبلی یعنی همش در حال ترکیدن و تیراندازی هستی . مدلینگ ها هم متوسطه . در کل کاغذه .

نور پردازی بهتر شده . کلا بدتر از قبلیه . تو دود و انفجار غرق میشی . این که میگم بدتر از قبلی یعنی همش در حال ترکیدن و تیراندازی هستی . مدلینگ ها هم متوسطه . در کل کاغذه .
ت ابا چی بخوای مقایسه اش کنی !!!!!!!!!!!!البته در برابر بتلفیلد کاغد میشه رضا

گرافیک همونه ولی عجب چیزی شده بازی امکانت و کیل استریک های جدید عجب چیزی بودن خیلی خوب کار شده و فقط گرافیک نداره
100% کم نمیاره این بازی ولی گرافیک یه مقداری ضایع هست D:

تو چرا همه چیز رو کاغذ می بینی؟ :|

گرافیک همونه ولی عجب چیزی شده بازی امکانت و کیل استریک های جدید عجب چیزی بودن خیلی خوب کار شده و فقط گرافیک نداره
100% کم نمیاره این بازی ولی گرافیک یه مقداری ضایع هست D:

به این دلیل که فقط من نیستم که گرافیکش رو کاغذ تشخیص میدم رفیق .
نظرات متفاوته .ولی نظرات مشابه هم زیاده .

حسین جان البته در مقابل bf3 که هیچی نداره برای عرضه . فقط 2 تا مرحله غواصی زیر آب داره که شاید یکمی متنوع ترش کنه .
تخریب پذیری نزدیک به صفر . فقط بزارش رو رگبار و برو جلو . 60 فریم ثابت اجرا میشه حالا ببین کی گفتم .:d

به این دلیل که فقط من نیستم که گرافیکش رو کاغذ تشخیص میدم رفیق .
نظرات متفاوته .ولی نظرات مشابه هم زیاده .

حسین جان البته در مقابل bf3 که هیچی نداره برای عرضه . فقط 2 تا مرحله غواصی زیر آب داره که شاید یکمی متنوع ترش کنه .
تخریب پذیری نزدیک به صفر . فقط بزارش رو رگبار و برو جلو . 60 فریم ثابت اجرا میشه حالا ببین کی گفتم .:d

اقا نامردی نکنین دیگه این الان از Mutli بازی این همه چیزای خوب گزاشتن اخه و یک نکته ای هم هست اینه که مثل black ops هزار تا چیز میز نداره که 1 دونش هم به کار نیاد. هر چیزی که میزارن کارایی خودش رو داره که توی این تریلیر دیدیم چیا بودن که احتمالا چیز های دیگه ای هم هست.

خداییش مسئله نامردی نیست عزیز . ی جوری بی رنگ و لعابه !! آخه که چی فقط رگبار ببندی بری جلو ! پس تاکتیک جنگی و مبارزه کجاست ! حداقل یی کاور گرفتن ساده و اشاره کردن به هم تیمی ها که مثلا برن جلو یا ی همچین چیزی . بعد اگه دقت کرده باشی آخرای همین تریلر نشون میده طرف شده big dady رفته تو لباس big dady داره تیر اندازی می کنه . خنده داره خب:d . آخرش رو هم دیدی ؟ ی چیزی رو زمینه بهش شلیک می کنه از توش ی گوگولی میاد بیرون تو هوا می ترکه مثل جشن تولد !:d .

به چه رویی میخواد جلوی bf3 حرف بزنه !!!!!

خداییش مسئله نامردی نیست عزیز . ی جوری بی رنگ و لعابه !! آخه که چی فقط رگبار ببندی بری جلو ! پس تاکتیک جنگی و مبارزه کجاست ! حداقل یی کاور گرفتن ساده و اشاره کردن به هم تیمی ها که مثلا برن جلو یا ی همچین چیزی . بعد اگه دقت کرده باشی آخرای همین تریلر نشون میده طرف شده big dady رفته تو لباس big dady داره تیر اندازی می کنه . خنده داره خب:d . آخرش رو هم دیدی ؟ ی چیزی رو زمینه بهش شلیک می کنه از توش ی گوگولی میاد بیرون تو هوا می ترکه مثل جشن تولد !:d .

به چه رویی میخواد جلوی bf3 حرف بزنه !!!!!

اقا یه کم به حرف هایی که میزنه گوش بدی خوبه میگه که اون کیل استریک armored special force هست کسی از اونا نپوشیده کلا دقت نکردی ها فقط یه گرافیک نگاه کردی تو این تریلر فقط کیل استریک و تجهیزات جدید نشون داد چون گوش نکردی طرف چی میگفت نفهمیدی اگرنه میفهمیدی چرا من انقدر حال کردم. گرافیکم ار نظر من قابل قبول هستش با این که گرافیک همون Mw2 هست(چیزی خواصی من از گرافیک نمیخوام). در مورد بقیه چیز هایی که گفتی جواب نمیدم چون یک سری ادم بی نجنبه و troll هستن که میان بعد اینجا دعوا میشه ناظم هم میاد تاپیک رو قفل میکنه اگه بخوای جای دیگه صحبت میکنیم

خداییش خیلی دارین در حق بازی بی انصافی میکنید ...
دیگه باید چی بسازن این بدبختا که بشه گرافیک خوب ؟! شما یه نگاه به عکسایی که تو این پست گذاشتم بندازید تا ببینید گرافیک بازی چقدر بهتر شده !
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=42244&page=5
داره داد میزنه که موتور گرافیکی کاملا تغییر کرده و انیمیشنا و نورپردازی و انفجارا و ... برای یه بازی که 60 فریم میده و البته این بخش آنلاینش هست فوق العادس ! باید دید تو بخش تک نفره چه کردن بچه ها !!!

یه کم آدم بشینه درست حسابی فکر کنه بعد حرف بزنه خوبه! دیگه هر موجودی رو این کره خاکی میدونه MW3 از نظر گرافیکی و فیزیک جلوی BF3 هیچی نیست یعنی مقایسشون هم خنده داره! ولی من معتقدم از نظر گیم پلی برعکسه فقط به گرافیک و فیزیک نگاه نکنید خیلی های گیم پلی سریع و نفس گیرو دوست دارن حتی با گرافیک 5 سال پیش حالا موارد دیگه بماند. نصف بیشتر این کسایی که دارن این بازی میکوبن تا پارسال داشتن CoD و Acti پرستش میکردن! Acti انقدر از شما بیشتر سرش میشه و تجربه داره که بدونه چه طور بازیشو بیرون بده که مثل 2 شماره قبل رکورد فروش بزنه حالا از نظر بعضی Call of noob باشه و بچه ها میخرنش و میشنن بازی میکنن! البته باز خیلی ها نمیدونن noob معنیش چیه و کجا به کار میره! در کل از مقاسیه گرافیکی بازی بیرون بیاین چون دارین وقتتونو هدر میدین اینم بدونین CoD همیشه CoD هست.

اقا یه کم به حرف هایی که میزنه گوش بدی خوبه میگه که اون کیل استریک armored special force هست کسی از اونا نپوشیده کلا دقت نکردی ها فقط یه گرافیک نگاه کردی تو این تریلر فقط کیل استریک و تجهیزات جدید نشون داد چون گوش نکردی طرف چی میگفت نفهمیدی اگرنه میفهمیدی چرا من انقدر حال کردم. گرافیکم ار نظر من قابل قبول هستش با این که گرافیک همون Mw2 هست(چیزی خواصی من از گرافیک نمیخوام). در مورد بقیه چیز هایی که گفتی جواب نمیدم چون یک سری ادم بی نجنبه و troll هستن که میان بعد اینجا دعوا میشه ناظم هم میاد تاپیک رو قفل میکنه اگه بخوای جای دیگه صحبت میکنیم

میدونستم برای حنده گفتم big dady در واقع اونا لباس خنثی سازی بمب هست . اما خیلی خنده دار به نظر میرسید .
تجهیزات جدیدی معلوم نبود جز اونی که آخر تریلر پرت شد رو هموا ترکید . بقیه اش همون تانک و اسلحه های مختلف بود و انفجار .
بحث سر کوبیدن بازی نیست . اینه که وقتی هدف فقط کشتن و دود و آتش باشه دیگه گوش کردن معنی نداره باید رگبار ببندی بری جلو .
اینکه بازی روی 60 فریم اجرا بشه بد نیست . یعنی مثل سایر نسخه های قبل بازی رو برای بیشتر گیمر ها رو ی pc اپتیمایز کردن که راحت بازی کنن.

این طرفداری از BF3 و کوبیدن COD هم دیگه واقعا لوس شده ... من که هر دو تا بازی رو دوست دارم ، هر دو تا رو تهیه میکنم ، از هر دوتا لذت میبرم و بر سازنده ی هر دو بازی درود میفرستم.

یه کم آدم بشینه درست حسابی فکر کنه بعد حرف بزنه خوبه! دیگه هر موجودی رو این کره خاکی میدونه MW3 از نظر گرافیکی و فیزیک جلوی BF3 هیچی نیست یعنی مقایسشون هم خنده داره! ولی من معتقدم از نظر گیم پلی برعکسه فقط به گرافیک و فیزیک نگاه نکنید خیلی های گیم پلی سریع و نفس گیرو دوست دارن حتی با گرافیک 5 سال پیش حالا موارد دیگه بماند. نصف بیشتر این کسایی که دارن این بازی میکوبن تا پارسال داشتن CoD و Acti پرستش میکردن! Acti انقدر از شما بیشتر سرش میشه و تجربه داره که بدونه چه طور بازیشو بیرون بده که مثل 2 شماره قبل رکورد فروش بزنه حالا از نظر بعضی Call of noob باشه و بچه ها میخرنش و میشنن بازی میکنن! البته باز خیلی ها نمیدونن noob معنیش چیه و کجا به کار میره! در کل از مقاسیه گرافیکی بازی بیرون بیاین چون دارین وقتتونو هدر میدین اینم بدونین CoD همیشه CoD هست.
100 در 100 صحیحِ.
خود اکتیویژن هم می دونه از نظر گرافیک و فیزیک به پای BF3 نمی رسه. به همین خاطر بیشتر تمرکزشون رو میزارن رو گیم پلی. البته رقیب بزرگ هم این وسط از نظر گیم پلی چیزی کم نداره. تریلر گیم پلی BF3 هم محکم و کوبنده بود.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or