Call of Duty : Modern Warfare 3 | PC {پست اول خوانده شود}

• Thread starter Thread starter Isildur
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
Developer : Infinity Ward
Publisher : Activison
Genre : Modern Military FPS
Release Date :
8 نوامبر مصادف با 17 آبان​

بالاخره با تمام شدن تایمر سایت Finmakarov مشخص شد Live-Action تریلر وعده داده شده ی این سایت به حوادث سری MW3 میپردازد.

با توجه به صحبت های IW و Activision آین عنوان در پایان سال جاری میلادی منتشر خواهد شد.

لینک دانلود Live Action Trailer

--------------------

قوانین sa_sa

1-از مقایسه ی بازی با بازی X :d جدا خودداری کنید.
2- لطفا عکس هایی که میذارید سعی کنید درون اسپویلر بگذارید.
3- مشکلاتی که در مورد این بازی دارید در تاپیک زیر مطرح کنید
مشکلات Call of Duty MW3 (نصب و کرک و مشکلات گرافیکی ......)
4- قرار ها و نظرات خود را در مورد مولتی بازی در تاپیک مربوطه دنبال کنید.
Call of Duty - Modern Warfare 3 Multiplayer | PC
5-از قرار دادن لینکهای کرک ، فـیلتر شده جدا خودداری کنید .

در صورت رعایت نکردن این موارد با فرد مورد نظر برخورد خواهید شد.

Last edited by a moderator:
منظورم اين نيست كه داستان بازي در حد بينوايان ويكتور هوگو باشه،فقط مي گم كه داستان بازي تبليغات خالص نباشه،يكي از ايرادات كه با آوردن بازي به عصر جديد به وجود اومد همين معضل داستانه وگرنه برا جنگ جهاني مي تونستند راحتتر بر اساس واقعيت داستان رو بنويسند

يارو زور داره، پول داره، تبليغ ميكنه! كسي رو هم مجبور نكرده كه بره اينو بازي كنه! الان همه جاي دنيا رو تبليغ ور داشته! هيچ چيزي بدون قصد تبليغاتي منتشر نميشه، مخصوصن توي امريكا و اروپا . . .

سلام. من واقعا نمیدونم منظور دوستان از گرافیک پایینه mw3 چیه؟ من که واقعا با گرافیک بازی mw1 و mw2 حال کردم.حالا چه برسه به mw3 ! اگه منظورتون از گرافیک بالا اینه که تیر بزنین به دیوار خراب شه بریزه برین دنبال bf . چهارتا سرباز فقط میجنگن بدون داستان جذاب . اما داستان mw انقد جذابه که بعضی جاها مو به تن آدم سیخ میشه . کسایی که mw بازی کردن میدونن کجاهارو میگم. من اگه گرافیک بازی در حد play station 1 هم باشه بازم بخاطر داستانش میرم میخرم. هرچند که میدونم گرافیکش خیلی شاخه. در ضمن mw یکی از معدود بازیهایی که ارزش داره چند بار تمومش کنی. اما bf..... ؟
در ضمن دیگه اون زمان گذشت که شرکتا فقط دنبال این باشن که گرافیک بازی رو ببرن بالا . الان اول از همه نوآوری مهمه بعد داستان بعدش گیم پلی .
اگه mw ساخته نشده بود مطمئن باشید الان bf هم این مدلی نبود. دقیقا مثل iphone که اگه ساخته نشده بود الان گوشیهای touch انقد پیشرفت نکرده بودن
اینارو گفتم فکر نکنین من تعصب دارم به mw . من هم mw بازی کردم هم bf . اما بنظر من mw یک سر و گردن بالاتره
عزیز تین ایج
اولا اینجا تاپیک مقایسه نیس
ولی مجبورم جوابتو بدم
فقط تو ایرانه که یارو بیشتر وقتشو صرف بازی کردن خط داستانی میکنه!
منم قبول دارم تا الان COD بخش تکنفرش بهتر بوده و هیجانش بسیار بالاتر!
ولی مقایسه این 2 عنوان بیشتر رو بخشMP هست که اگه یکم تعصب رو بزاری کنار میبینی که انصافا BF خیلی جلوتره!خیلی!
شما بخش تک نفره رو فوقش 5 بار تموم کنی خسته میشی ولی مولتی هست که همیشه بازی میکنی و جذابیتشو از دست نمیده!

عزیز تین ایج
ولی مجبورم جوابتو بدم
ولی مقایسه این 2 عنوان بیشتر رو بخشMP هست که اگه یکم تعصب رو بزاری کنار میبینی که انصافا BF خیلی جلوتره!خیلی!
شما بخش تک نفره رو فوقش 5 بار تموم کنی خسته میشی ولی مولتی هست که همیشه بازی میکنی و جذابیتشو از دست نمیده!

ببين دوست عزيز اين بحث MP كاملا صليقه اي هست شايد يكي با COD حال كنه يكي با BF نميشه گفت اين ١٠٠٪ بهتر از اونه من از 4 سال پيش تا الان دارم مولتي كد ميزنم هنوز واسم جذابه !

من یک تریلر از mp بازی دیدم اصلا حال نکردم!!!
من خودم خفن عاشق همه سری های COD هستم ولی mw3 واقعا نمی تونه با bf3 رقابت کنه!!!

اخه عزيز هنوز هيچ گونه تريلري از بخش MP بازي منتشر نشده شما چطور ديدي؟
اوني كه شما ديدي احتمالا survival mode از بخش spec ops بوده

عزیز تین ایج
ولی مجبورم جوابتو بدم

عزیز aliatlas
به قول خودت اینجا ایرانه. ماهم داریم تو ایران زندگی میکنیم. همه به اینرنت پرسرعت دسترسی ندارن که بخوان آنلاین بازی کنن. در ضمن منم سنم طوری نیست که بخوام مثل شما برم گیم نت بازی کنم. پس نتیجه میگیریم خط داستانیش مهمتره. اگه mp مهمتر باشه فکر کنم از نظر تو کانتر استریک بهترین بازیه جهانه :))

يارو زور داره، پول داره، تبليغ ميكنه! كسي رو هم مجبور نكرده كه بره اينو بازي كنه! الان همه جاي دنيا رو تبليغ ور داشته! هيچ چيزي بدون قصد تبليغاتي منتشر نميشه، مخصوصن توي امريكا و اروپا . . .

شما يه بار ديگه پست منو بخونيد من نگفتم قصد تبليغاتي نداشته باشه،گفتم تبليغات محض نباشه،
تبليغاتش نامحسوس باشه مثل سري يك و دو ، كه همين نامحسوس بودن تبليغات مي تونه اثرگذار تر هم باشه.b-)

من یک تریلر از mp بازی دیدم اصلا حال نکردم!!!
من خودم خفن عاشق همه سری های COD هستم ولی mw3 واقعا نمی تونه با bf3 رقابت کنه!!!
کدوم تریلر؟ لینکشو بزار ما هم ببینیم، تا جایی که من میدونم چیزی بیرون ندادن

سلام. من واقعا نمیدونم منظور دوستان از گرافیک پایینه mw3 چیه؟ من که واقعا با گرافیک بازی mw1 و mw2 حال کردم.حالا چه برسه به mw3 ! اگه منظورتون از گرافیک بالا اینه که تیر بزنین به دیوار خراب شه بریزه برین دنبال bf . چهارتا سرباز فقط میجنگن بدون داستان جذاب . اما داستان mw انقد جذابه که بعضی جاها مو به تن آدم سیخ میشه . کسایی که mw بازی کردن میدونن کجاهارو میگم. من اگه گرافیک بازی در حد play station 1 هم باشه بازم بخاطر داستانش میرم میخرم. هرچند که میدونم گرافیکش خیلی شاخه. در ضمن mw یکی از معدود بازیهایی که ارزش داره چند بار تمومش کنی. اما bf..... ؟
در ضمن دیگه اون زمان گذشت که شرکتا فقط دنبال این باشن که گرافیک بازی رو ببرن بالا . الان اول از همه نوآوری مهمه بعد داستان بعدش گیم پلی .
اگه mw ساخته نشده بود مطمئن باشید الان bf هم این مدلی نبود. دقیقا مثل iphone که اگه ساخته نشده بود الان گوشیهای touch انقد پیشرفت نکرده بودن
اینارو گفتم فکر نکنین من تعصب دارم به mw . من هم mw بازی کردم هم bf . اما بنظر من mw یک سر و گردن بالاتره
عزیزه من این حرفارو جایی نزن، بهت میخندن 3 میشی، ما اینجا گرافیک فنی بازیو در نظر میگیریم، همون یه تیر زدن و دیوار خراب شدن قدرت Frostbite 2 رو میرسونه، نگو جایی که گرافیک CoD از BF بهتره،من خودم هر دوتارو بازی تموم، هر دو هم از نظر داستانی جذابنو نقاط قوت خودشونو دارن...بعد BF ارزش چند بار تموم کردن نداره؟ شما بازی نکردی بازیو؟ دیگه میخواین مقایسه کنین، به هر دو بازی احترام بذارین، شما هم به نظر میرسه یکی از دوستان همینجا باشین که یه پروفایل دیگه درست کرده!
و به نظر میرسه شما هیچ اطلاعاتی از بازی ندارید بازی Battlefield اولین نسخه سال 2002 منتشر شد و اولین نسخه CoD سال 2003 ، من طرفدار هیچکدوم از این دو نیستم! ولی حرفهایی که شما زدید واقها نشون دهنده بی اطلاع بودنتونه! وقتی دارین وارد بحثی میشین که سالهاست تو BC گفت و گو میشه، بهتره اطلاعاتی داشته باشین.
و یه نکته دیگه الان فقط دارن گرافیکو میبرن بالا، نو آوری خیلی کم پیش میاد!

کدوم تریلر؟ لینکشو بزار ما هم ببینیم، تا جایی که من میدونم چیزی بیرون ندادن

عزیزه من این حرفارو جایی نزن، بهت میخندن 3 میشی، ما اینجا گرافیک فنی بازیو در نظر میگیریم، همون یه تیر زدن و دیوار خراب شدن قدرت Frostbite 2 رو میرسونه، نگو جایی که گرافیک CoD از BF بهتره،من خودم هر دوتارو بازی تموم، هر دو هم از نظر داستانی جذابنو نقاط قوت خودشونو دارن...بعد BF ارزش چند بار تموم کردن نداره؟ شما بازی نکردی بازیو؟ دیگه میخواین مقایسه کنین، به هر دو بازی احترام بذارین، شما هم به نظر میرسه یکی از دوستان همینجا باشین که یه پروفایل دیگه درست کرده!
و به نظر میرسه شما هیچ اطلاعاتی از بازی ندارید بازی Battlefield اولین نسخه سال 2002 منتشر شد و اولین نسخه CoD سال 2003 ، من طرفدار هیچکدوم از این دو نیستم! ولی حرفهایی که شما زدید واقها نشون دهنده بی اطلاع بودنتونه! وقتی دارین وارد بحثی میشین که سالهاست تو BC گفت و گو میشه، بهتره اطلاعاتی داشته باشین.
و یه نکته دیگه الان فقط دارن گرافیکو میبرن بالا، نو آوری خیلی کم پیش میاد!
اولا که من منظورم از cod از سری mw بود. اگه بخوایم اولین cod رو با اولین bf مقایسه کنیم که خیلی بی انصافیه. bf 1942 رو یادته. خیلی خنده دار بود. من خیلی بیشتر از اونی که فکرشو بکنی از بازی سرم میشه. واقعا خیلی واستون متاسفم که زیبایی یک بازی رو فقط تو گرافیکش میبینی. ظاهر بین هستی. یه بازی میاد مثل world of goo هیچ گرافیکی نداره اما تو game spot امتیاز 9.5 میگیره یعنی اندازه g t a .

---------- نوشته در 10:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:58 PM ارسال شده بود ----------

در ضمن من هیچ وقت نگفتم گرافیکه cod از bf بهتره. من گفتم گرافیک cod خیلی خوبه و انقدر ها بد نیست که میگن. بهتره یکی چشماتو بیشتر باز کنی درست بخونی. که خودت 3 نشی دادا

آقا من تسلیم . شما میتونین بشین تا bf بیاد و هی برین جلو و آدم بکشین. در ضمن میتونین به دیوار هم شلیک کنین تا خراب شه. اما من داستان mw رو دوس دارم و گیم پلی و دیالوگاشو. نه اینکه ملاکم این باشه که تیر بزنم به دیوار خراب شه.
من قصد بی ادبی به کسیو نداشتم و ندارم. اگرم تند صحبت کردم معذرت میخوام. بهر حال همه چی موفع ریلیز این دوبازی معلوم میشه .

Battlefield شد بازي حرفه اي .. .. .. خدايا! آخرالزمون شده؟!! :)) :)) :))
دوست عزیز فن بازی رو بذاریم کنار .
من خودم عاشق cod هستم و یه جورایی cod fans اما نمیتونیم منکر این بشیم .
امسال battle 3 شاید خیلی بهتر باشه .
اینم باید یادتون باشه cod یه بازی اکشن تمام هست ، یعنی بکش برو جلو .
اما battle یه قسمت هایی war simulation داره یعنی همش اینجوری نیست که بکشی و بری جلو و یه خورده شبیه سازی جنگ واقعی هم چاشنی کار هست
شاید منظور دوستمون از حرفه ای این هست .
درهر صورت هر 2 عالی هست ، مخصوصا امسال که واقعا هر 2 فوق العاده خواهند بود .

• Like
Reactions: BROXIGAR

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or