Call of Duty: Modern Warfare® 2 ,Xbox360 Thread |لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
یه سوال دیگه هم داشتم که رمزی نداره!!!بعد هم میگفتن با این اپدیت جدیده یه شکل هایی واسه اواتارت ازاد میشه که واسه من نشده یا این بازی نداره ؟؟؟

Moon spell

کاربر سایت
Nov 8, 2009
275
نام
mahyar
دوستان 1 سوال من یک دمو دیدم که این بازی رو روی 3 پلتفرم pc/ps3/x360 کنار هم مقایسه کرده بود گرافیک pc واقعا قشنگ بود بعدشم xbox قضیش چیه من که خیلی تعجب کردم:confused:

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
سلام
آقا اين امتيازي كه بايد توي 30 ثانيه مرحله S.S.D.D رو تموم كنيم چقدر سخته؟؟!!
تالا 100 بار رفتم و نميشه بايد چي كار كرد؟!!
كسايي كه رد كردن لطفا يه كمك!!
نبود كسي يه كمكي، فيلمي، چيزي بزاره؟؟!!

yegane

کاربر سایت
Jul 9, 2007
309
نام
احمد
سلام
آقا اين امتيازي كه بايد توي 30 ثانيه مرحله S.S.D.D رو تموم كنيم چقدر سخته؟؟!!
تالا 100 بار رفتم و نميشه بايد چي كار كرد؟!!
كسايي كه رد كردن لطفا يه كمك!!
سلام
فکر کنم چند بار تا حالا دوستان توی صفحه های قبل گفته باشن، اما من یه جورایی یه کار دیگه کردم که به نظرم راحتتر باشه
شما این مرحله روی اگه از قسمت داستانی بازی (نه قسمت Special Ops) برید و بتونید تموم تیر هاتون رو به هدف بزنید (با کلت) و آدمهای عادی رو هم نزنید، آخر مأموریت به خاطر دقت تیر اندازی، چندثانیه ای از وقت کلتون کم میکنه
یعنی با حدود 35 ثانیه و کارهای بالا، میتونید اچیومنت رو بگیرید

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
سلام
فکر کنم چند بار تا حالا دوستان توی صفحه های قبل گفته باشن، اما من یه جورایی یه کار دیگه کردم که به نظرم راحتتر باشه
شما این مرحله روی اگه از قسمت داستانی بازی (نه قسمت Special Ops) برید و بتونید تموم تیر هاتون رو به هدف بزنید (با کلت) و آدمهای عادی رو هم نزنید، آخر مأموریت به خاطر دقت تیر اندازی، چندثانیه ای از وقت کلتون کم میکنه
یعنی با حدود 35 ثانیه و کارهای بالا، میتونید اچیومنت رو بگیرید
درست ميگي دوست عزيز اما مشكل بعدي اينه كه ستاره توي Special Ops رو چي كار كنم؟؟!! :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر