Call of Duty: Modern Warfare® 2 ,Xbox360 Thread |لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
تو اون مرحله شخصیتش آلنه همون سرباز مرحله اول که شپرد انتخابش میکنه بعدش این آلنو با هزار بدبختی به عنوان جاسوس وارد گروه ماکاروف میکنن اما ماکاروف بو برده بوده و بعد از قتل عام مسکو با کشتن آلن و گذاشتن جسدش تو فرودگاه قضیه رو به اسم آمریکا تموم میکنه ...

ايول , خيلي باحال بود !

دمت گرم...

dani parasite

کاربر سایت
Mar 2, 2009
59
نام
دانیال
در برابر juggernuts ، از Flash Bang هم میشه استفاده کرد و خیلی کارآمده !
از شات گان هم میشه استفاده کرد.البته از فاصله ی دور جواب نمیده.اگه یهو جلوت ظاهر بشه احتملش هست که بتونی با شات گان بکشیش.

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,890
نام
سهیل
از شات گان هم میشه استفاده کرد.البته از فاصله ی دور جواب نمیده.اگه یهو جلوت ظاهر بشه احتملش هست که بتونی با شات گان بکشیش.

با Shotgun رو درجه سختی Regular یا حداکثر Hardened شاید بشه ولی تو Veteran جوابگو نیست ! من با RPG تا 4 تا هم بهش میزدم آخ نمیگفت !:biggrin1:

dani parasite

کاربر سایت
Mar 2, 2009
59
نام
دانیال
با Shotgun رو درجه سختی Regular یا حداکثر Hardened شاید بشه ولی تو Veteran جوابگو نیست ! من با RPG تا 4 تا هم بهش میزدم آخ نمیگفت !:biggrin1:

من رو hardened بازی میکنم.درسته...نمیشه بهش اعتماد کرد.به نظر من همون اسنایپر از همش بهتره.;)

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
واقعا بازی فوق العاده ای هست.

مخصوصا در اون مرحله ای که با Gost آتیشمون می زنن :((
در ضمن چرا تو این بازی همه به هم خیانت می کنن می شه یکی توضیح بده. اصلا تو این بازی چند گروه هستیم و جنگ اصلی با کدوم کشور هست؟

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
در ضمن چرا تو این بازی همه به هم خیانت می کنن می شه یکی توضیح بده. اصلا تو این بازی چند گروه هستیم و جنگ اصلی با کدوم کشور هست؟
دوست عزیز بازی از دید چند گروه روایت میشه که به مناطق مختلف فرستاده شدن برای انجام ماموریت، درست مثل شماره ی اول....

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
روی regular اگه با thumper (یه همچین اسمی!) بزنی تو سرش درجا میمیره
شات گان روی veterain غیر ممکنه چون با سه تا تیر آدم میمیره(اگه جاگرناته ندوییده باشه)البته مهم نیست چون تو high explosive هیچی نیست!
البته بهترین برای هدفگیری منطقه get sum هست که با 3-4 آر پی جی میمیره

topplayer

کاربر سایت
Oct 31, 2007
98
نام
مصطفی
واقعا بازی فوق العاده ای بود از همه نظر مخصوصا مرحله برفی که آدم رو میخ کوب میکنه از همه باحالتر لحظه ای بود که دیدم کاپتان پرایس هنوز زنده است :love:
این بازی ارزش چند بار بازی کردن رو داره

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,184
نام
حسین
این بازی ارزش چند بار بازی کردن رو داره
تایید میشه:biggrin1:
من از وقتی این بازی خریدم فقط دارم همین بازی انجام میدم.روایت سینمایی و بکر بازی با موزیکهای استاد زیمر و جو هیجانی و جذاب بازی ارزش این بازی خیلی بی بدیل کرده:love:

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
منم یه بار رو regular تموم کردم بازی رو اما دلم نمیاد به این زو دیا رو وترن برم ..............اخه حیفه کم از این آسها رو میشه

ASHIHARA

کاربر سایت
Jan 29, 2008
526
نام
Hamid Reza
این Ghost آخرش کی بود؟ من نفهمیدم
انصافا خیلی بازیه خوبیه
ما که از نعمت قسمت آنلاینش محرومیم ولی الان پنجمین باریه که دارم بازی رو میرم باز هم نمیتونم بازی رو کنار بزارم تازه اونم فقط قسمت داستانیشو
بازی رو خیلی روون ساختن همه مراحلش خوب و عالیه

آخرین ویرایش:

joykiller360

کاربر سایت
Jun 26, 2009
525
نام
میثم صیام
منم دیشب تمومش کردم.
به نظرم حرف نداشت و تنوع تفنگش خوب بود ولی زود تموم شد تازه داشتم گرم میشدم که دیدم ...:confused:
اقا یه سوال ما چرا اینقدر تو بازی میموردیم؟ یه بار تو فرودگاه یه با اتیشمون زدن یه بار چاقو کردن تو سینمون

Last edited by a moderator:

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین

اقا یه سوال ما چرا اینقدر تو بازی میموردیم؟ یه بار تو فرودگاه یه با اتیشمون زدن یه بار چاقو کردن تو سینمون
همونطوری که بچه های گفتن آدمای مختلفی تو بازی هستن که ما نقششونو داریم اونی که تو فرودگاه تیر خورد آلن بود که رفته جاسوسی ماکاروفو بکنه اونی که شپرد کشتش و بعد آتیشش زدن ساندرسون بود اونی که چاقو خوردم جیگر من مک‌تاویش بود که نمردش ...

Last edited by a moderator:

sargardoon99

کاربر سایت
Nov 18, 2007
174
با سلام
من وقتي هارد روي كنسوله هي ميگه اپديت كن و اخر بازي رو نمياره ولي وقتي هارد رو در ميارم درست ميشه و ميره تو بازي
ديسك اكتيو هم امتحان كردم جواب نداد
فريموير من 1.6 هست يا 1.61 ؟
كاري ميشه كرد كه با هارد بتونم بازي كنم البته بجز تبديل بازي به ويو 3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر