Call of Duty: Modern Warfare® 2 ,Xbox360 Thread |لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

از دوستان کسی پک call of duty mw2 prestige editionرو خریده؟؟؟
قیمت چند هست ؟؟؟
آیا اون دوربین دید در شب واقعآ کار میکنه؟؟؟

از دوستان کسی پک call of duty mw2 prestige editionرو خریده؟؟؟
قیمت چند هست ؟؟؟
آیا اون دوربین دید در شب واقعآ کار میکنه؟؟؟

من توی پاساژ پایتخت دیدم. البته فقط بازی با Cod classic به همراه دید در شب و کلا پک بازیش 245 زده بود. یک جای دیگه هم 195 دیدم.

آره کار می کنه ولی اونی که فکر می کنی توی ارتش استفاده میشه نیست ولی واقعا جالبه .

من توی پاساژ پایتخت دیدم. البته فقط بازی با Cod classic به همراه دید در شب و کلا پک بازیش 245 زده بود. یک جای دیگه هم 195 دیدم.

آره کار می کنه ولی اونی که فکر می کنی توی ارتش استفاده میشه نیست ولی واقعا جالبه .

ارزش خریدن رو داره؟؟؟
میشه اونچیزایی که توش هسترو بگی؟
ممنون میشم;)

ارزش خریدن رو داره؟؟؟
میشه اونچیزایی که توش هسترو بگی؟
ممنون میشم;)

من کلی پکش رو دیدم. ارزشش بستگی به نظر خودت هست.

ولی کلا : Mw2 , Night vision , Call of duty Classic1 رو داشت ، البته شاید چیز دیگه ای هم داشته باشه ولی اصلش همون Night vision هستش.

ولی من بلد نیستم با آر پی جی هدشات کنم(!)

اسنایپ بهترین گزینس اگه به اندازه کافی فاصله داری که با سه تا تیر میشه زدشون مزیتش اینه که وقتی تیر اسنایپ بخورن میفتن زمین و راحت وقت داری دوباره هدفشون بگیری ... اگرم خیلی نزدیکتن فلش بنداز بعد اینکارو بکن ...

اسنایپ بهترین گزینس اگه به اندازه کافی فاصله داری که با سه تا تیر میشه زدشون مزیتش اینه که وقتی تیر اسنایپ بخورن میفتن زمین و راحت وقت داری دوباره هدفشون بگیری ... اگرم خیلی نزدیکتن فلش بنداز بعد اینکارو بکن ...
high explosive تو special ops فقط اسلحه های انفجاری داره

دوستمون راست میگه بهترین راه اسنایپ هست.ولی تو هم راست میگی:biggrin1:اون مرحلش فقط EXPLISIVE داره که بعید میدونم کسی بتونه تک نفره ردش کنه

دوست عزیز هر مرحله روش خاص خودش رو داره
واسه گذروندن اون مرحله و هر مرحله که تو دردسر افتادی e-mail بزن تا حالشو ببری
b3datarin_seda@yahoo.com

MW2
Gamescore 1000

نبود كسي يه كمكي، فيلمي، چيزي بزاره؟؟!!

بین تیر اندازیهات حتما از RS برای دویدن استفاده کن
سعی کن با تمرین زیاد با یک تیر 2 هدف رو منهدم کنی(با قرر گرفتن در زاویه مناسب)
و یه راهنمایی بسیار بسیار مهم
حتما هر دو اسلحه ای که استفاده می کنی کلت باشن
حتما حتما حتما
البته نه DESERT EAGLE
من با این روشها به رکورد 26 رسیدم

MW2
Gamescore 1000

آقا روی این VETERAN نمیشه تمومش کرد؟؟؟؟؟؟؟؟ من تا روز 3 رفتم یاد اون راند حفظ دیتا افتادم بیخیال شدم!!!! :دی!

آقا روی این VETERAN نمیشه تمومش کرد؟؟؟؟؟؟؟؟ من تا روز 3 رفتم یاد اون راند حفظ دیتا افتادم بیخیال شدم!!!! :دی!
نه اتفاقا ! نسبت به Cod4 Veteran آسون تره ... اون مرحله هم زیاد سخت نیست ... من فقط یه بار اونجا باختم ... نیاز به تمرکز داره ...

سلام , دوستان من تازه بازي رو شروع كردم !!

تو همون مرحله هاي اول يه مرحله اي مياد كه ميگه ميتونيد اين مرحله رو نريد ....

توي فرودگاه همه مردم رو بايد بكشيم بعدشم يه سري گارد امنيتي رو ميكشيم و بعدش كه همه سوار يه آمبولانس

ميشن , من كه مياد سوار بشم يه گوله حلالم ميكنن ! :confused::biggrin1: اي اعصابم ----- شد ! :mad:

يكي ميتونه بگه داستان اين مرحله چي بود كه اينجوري آخرش زدن املت كردن مارو :biggrin1:؟!

سلام , دوستان من تازه بازي رو شروع كردم !!

تو همون مرحله هاي اول يه مرحله اي مياد كه ميگه ميتونيد اين مرحله رو نريد ....

توي فرودگاه همه مردم رو بايد بكشيم بعدشم يه سري گارد امنيتي رو ميكشيم و بعدش كه همه سوار يه آمبولانس

ميشن , من كه مياد سوار بشم يه گوله حلالم ميكنن ! :confused::biggrin1: اي اعصابم ----- شد ! :mad:

يكي ميتونه بگه داستان اين مرحله چي بود كه اينجوري آخرش زدن املت كردن مارو :biggrin1:؟!

تو اون مرحله شخصیتش آلنه همون سرباز مرحله اول که شپرد انتخابش میکنه بعدش این آلنو با هزار بدبختی به عنوان جاسوس وارد گروه ماکاروف میکنن اما ماکاروف بو برده بوده و بعد از قتل عام مسکو با کشتن آلن و گذاشتن جسدش تو فرودگاه قضیه رو به اسم آمریکا تموم میکنه ...

Back