Call of Duty: Modern Warfare® 2 ,Xbox360 Thread |لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

EBliiS

کاربر سایت
Mar 30, 2009
253
تا اونجایی که من یادمه مگنوم رو پر می کنه !

نه ... فقط یه دونه تیر می زاره توش ...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
امروز بازی رو برای نهمین بار تموم کردم :eek:... اما شیطونه میگه دوباره ...:biggrin1:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
آقا یه سوال !:D
میگم این بازی award نداره ؟!:D من بازی رو 2 بار تموم کردم ولی هیچی بهم نداد !(وهمچنینACII) !
نه. برای دیدن بازیهایی که Awards دارن باید دکمه Xbox Guide رو بزنی تو Tab سمت چپ تو قسمت Awards لیست بازیایی که پشتیبانی میکنن رو زده به همراه نوع هر Award و این که برای گرفتن هرکدوم چیکار باید بکنی. (دقیقا مثل Achievement)
الان از بین بازیهای جدید من فقط L4D2 رو دیدم داره. که فعلا وقت نکردم بگیرم.:biggrin1:

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
دوستان گرامی Call of Duty: Modern Warfare 2 Achievements Guide توسط بنده حقیر نوشته شده و در لینک زیر موجود هست اگر احیانا مشکل یا موردی درباره اچیومنت های بازی داشتین این راهنما میتونه تا حدودی کمکتون کنه....;)

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
میثم داری چیکار میکنی ؟:biggrin1:تو وقتی پست میدی و دارن جوابت را میدن نمیخونی؟ حتی تو تاپیک Assassin's Creed 2 هم گفتم که تو تاپیک mw2 جوابت را دادم .

میثم برو از هر سایتی دوست داری همون نمرات گرافیکی waw را با این بازی مقایسه کن چرا اخه .............:biggrin1: چقدر برات مدرک بیارم؟

اینجا هم کسی از کلمه ی ترین استفاده نکرده .
دوما خدا را شکر بعد از ign هم کاندید شدن را هم قبول نداری :biggrin1:
سوما قضیه بیشتر جنجالی میشه که این همه سایت زیر را هم قبول نداشته باشی :biggrin1:
:arrowd:
بیا پست قبلیه من :
والا این پستت رو من ندیدم کجا بود؟
آقا من میگم گرافیک بازی تغییر نکرده همه هم همین رو می گند حالا اینکه سایت ها همگی جو گیر شدن به من چه ؟ :biggrin1: سر GTA IV هم یادم یکی از منتقد ها فکر میکنم مال GS بود گفته بود اگر قرار بود دوباره به بازی نمره بدم بهش 10 نمیدادم.
من منکر خوبی COD MW2 نمیشم ولی هرچی به خودم فشار میارم نمیتونم قبول کنم گرافیک MW2 در حد و اندازه این نسل بوده؟ چون با هیچ معیاری نمیشه قبولش کرد نه تخریب پذیری خوبی داره نه افکت های مناسبی داره نه جلوه های بی نظیر داره هیچ چیز شگفت انگیزی تو گرافیک بازی نیست بهترین چیزی که توی Mw2 میشه نام برد فریم ریت خوب و طراحی عالی شخصیت هاست.

همه سایت ها رو قبول دارم ولی IGN :-"

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
آقا من میگم گرافیک بازی تغییر نکرده همه هم همین رو می گند حالا اینکه سایت ها همگی جو گیر شدن به من چه ؟ :biggrin1: سر GTA IV هم یادم یکی از منتقد ها فکر میکنم مال GS بود گفته بود اگر قرار بود دوباره به بازی نمره بدم بهش 10 نمیدادم.
من منکر خوبی COD MW2 نمیشم ولی هرچی به خودم فشار میارم نمیتونم قبول کنم گرافیک MW2 در حد و اندازه این نسل بوده؟ چون با هیچ معیاری نمیشه قبولش کرد نه تخریب پذیری خوبی داره نه افکت های مناسبی داره نه جلوه های بی نظیر داره هیچ چیز شگفت انگیزی تو گرافیک بازی نیست بهترین چیزی که توی Mw2 میشه نام برد فریم ریت خوب و طراحی عالی شخصیت هاست.

میثم همچین میگی فقط فریم ریتش خوب بود انگار یه چیز خیلی سطحی و کوچیکیه.
یه بازی برای اینکه بخواد رو 60 فریم قفل بشه باید از خیلی جزئیات و تکنیکها بزنن و نزدیک به دوبرابر از جزئیات گرافیکی و افکتهاشو مجبور میشن بیارن پایین. اصلا این قضیه فریم ریت به همین سادگیا نیست.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
نه افکت های مناسبی داره نه جلوه های بی نظیر داره هیچ چیز شگفت انگیزی تو گرافیک بازی نیست
بـــله خب این هم نظریست !
یه نگاه به انفجار ها و یا اون صحنه ای که هلیکوپرته منفجر میشه بکنین ! خودتون همه چیز رو میفهمید ...

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
دوستان چرا SHEPARD خیانت کرد؟؟؟اخر بازیم دیگه به ادمای خودشم رحم نکرد.
بعد اینکه تو مرحله SECOND SUN چرا بمب اتم تو هوا ترکید؟؟

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
بالاخره با هزار زحمت دیروز تونستم بدون هیچ دغدغه ای بازی کنم. در یک کلام میتونم بگم فوق العاده بود. تا الان که تا اواسط Act 2 اومدم پیچش داستانی جالبی ندیدم ولی گیم پلی عالی بود. یعنی 10 هم کمش هست.

یه خواهش دارم از دوستان. در مورد داستان که صحبت می خواید بکنید لطفا در تگ اسپویل قرار بدید.
ممنون

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ

میپم بی خیال شو منم بیخیال شدم . چون من هر دلیلی اوردم گفتی با اینو اون نمیشه و فقط نظر خودت را میگی. منظورت همه میگن مثلا کی ها ؟ مثلا اینجا منو چند نفر دیگه ادم حساب نمیشیم ؟
یا مثلا این چند نفر از 100 تا سایت به این معتبری مهمتره ؟

ign را قبول نداری ؟
100 تا سایت را قبول نداری ؟
کاندید شدن را قبول نداری ؟
سایت های که به کل بازی زیر 9 دادن ولی به گرافیکش بالای 9 دادن بازم قبول نداری ؟

گذشته از اینها سایت خودمون بازی سنتر هم به گرافیکش 9.5 داده :biggrin1: همه هم اونجا قبول داشتن . حتما اینم قبول نداری ؟
حتی چندتا از سایت این بازی را بهترین بازی گرافیکی 360 دونستن .

خب همه اینها اینو میرسونه که بیخیال بشیم بهتره . ولی میثم یکم همون سایتهایی که من گذاشتم حتی توضیحاتشون را زیرش گذاشتم که چی گفتن حتما بخون .

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
سلام .

من تازه بازیه MW2 رو گرفتم.بازی رو که میندازی میاد واسه اپدیت بعد که میزنی اپدیت کنه یه دور کنسول Reastart میشه .بعد که میخواد بیاد بالا دوباره میاد واسه اپدت بعد که میزنی اپدیت کنه دو باره Reastart میشه بعد دوباره میاد واسه اپدیت و وقتی که کنسل مکنی میری تو بازی دو باره میاد واسه اپدیت و اگر کنسل کنی تو بازی نمیره و بر میگرده تو داشبورد.
نصب هم فایده ای نداره .....

میشه مشکل من رو حل کنید؟؟

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
فك نكنم اون بمب اتم بود ها. البته فك كنم. دوستان اهل بمب جواب بدن:biggrin1:
بعدشم به نظر من اون يه EMP بود كه هرچي جريان الكتريكي وجود داشت قطع شد

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید

بمب اتم نیست اگه اشتباه نکنم بمب مغناطیسی است که تازه اختراع شده که هر چیزی که مربوط به الکترسیته باشه حتی اگه مقدار نا چیز هم جریان داشته باشه نابود میشه اگه هم دقت کرده باشید دیدید حتی لیزر اسلحه ها هم از کار افتاد.

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
میثم همچین میگی فقط فریم ریتش خوب بود انگار یه چیز خیلی سطحی و کوچیکیه.
یه بازی برای اینکه بخواد رو 60 فریم قفل بشه باید از خیلی جزئیات و تکنیکها بزنن و نزدیک به دوبرابر از جزئیات گرافیکی و افکتهاشو مجبور میشن بیارن پایین. اصلا این قضیه فریم ریت به همین سادگیا نیست.
مثلا اصلا این نیست، شاید تلویزیون بنده مشکل داره نمیدونم!!! ولی فریم ریت بالا خوبه ولی واقعا 30 فریم هم عالی هست بعد درضمن مگه Halo 3 هم فریم 60 نداشت؟ خیلی از این مواردی که گفتم رو توی اون هم دیده می شد. اون مرحله که باید دوتا از اون چیز گنده ها (اسمش یادم رفته) رو همزمان میترکوندیم چیزی از صحنه های شلوغ MW2 کم نداشت، داشت!؟

چرا این حرف رو میزنی؟

در آخر بازی بر میگرده میگه که 5 سال قبل، 30 هزار سرباز من کشته شدند و دنیا فقط وایساد نگاه کرد ...

میپم بی خیال شو منم بیخیال شدم . چون من هر دلیلی اوردم گفتی با اینو اون نمیشه و فقط نظر خودت را میگی. منظورت همه میگن مثلا کی ها ؟ مثلا اینجا منو چند نفر دیگه ادم حساب نمیشیم ؟
یا مثلا این چند نفر از 100 تا سایت به این معتبری مهمتره ؟

ign را قبول نداری ؟
100 تا سایت را قبول نداری ؟
کاندید شدن را قبول نداری ؟
سایت های که به کل بازی زیر 9 دادن ولی به گرافیکش بالای 9 دادن بازم قبول نداری ؟

گذشته از اینها سایت خودمون بازی سنتر هم به گرافیکش 9.5 داده :biggrin1: همه هم اونجا قبول داشتن . حتما اینم قبول نداری ؟
حتی چندتا از سایت این بازی را بهترین بازی گرافیکی 360 دونستن .

خب همه اینها اینو میرسونه که بیخیال بشیم بهتره . ولی میثم یکم همون سایتهایی که من گذاشتم حتی توضیحاتشون را زیرش گذاشتم که چی گفتن حتما بخون .
بیخیال، من هرچی بگم تو هم حرف خودت رو میزنی، من به سایت کاری ندارم سایت هرچی دوست داره بگه اونم مثل من و تو ادم دیه، ولی مسئله اینجاست که طرف واقعا جو گیر شده چنان از گرافیک بازی تعریف میکنه که آدم فکر میکنه Crysis بازی کرده. بازم تاکید میکنم منکر گرافیک خوب بازی نمیشم ولی این که هی میگید فوق العاده است عالیه و... واقعا دارید به حق خیلی از بازی ها ظلم می کنید.

---------------------------
علاقمندان به Mw2 کسی End Credits رو داره به ما بده ؟ من یک عدد 150 مگی دریافت کردم! همه چی توش بود از MW بگیر تا MW2 ولی End Credits توش نبود. شاهکار هانس زیمر هم End Credits اش هست. کسی داره یک لینک خوب و با کیفیت بهم بده؟.

جدا که با هرچی MW حال نکردم با دوتا چیزش حال کردم با End و End Credits اش :love:

ـــله خب این هم نظریست !
یه نگاه به انفجار ها و یا اون صحنه ای که هلیکوپرته منفجر میشه بکنین ! خودتون همه چیز رو میفهمید ...
خودتون دارید بگید اون صحنه که هلیکوپتر منفجر میشه یعنی چی؟ یعنی اینکه هلیکوپتر منفجر میشه چه بخوای چه نخوای هلی کوپتر منفجر میشه یعنی چی؟ یعنی سازندگان از قبل پیشبینی کردن توی Gears Of War هم یک صحنه داشت یک هلیکوپتر میخورد به یک دیوار و پخش زمین میشد که واقعا ته گرافیک بود ولی خب فقط نمایشی بود ...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر