Call of Duty: Modern Warfare® 2 ,Xbox360 Thread |لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
بعد درضمن مگه Halo 3 هم فریم 60 نداشت؟

متاسفانه بعدا مشخص شد که holo3 در 30 فریم اجرا میشد ولی خوبیش این بود که اصلا افت فریم نداشت .

بیخیال، من هرچی بگم تو هم حرف خودت رو میزنی، من به سایت کاری ندارم سایت هرچی دوست داره بگه اونم مثل من و تو ادم دیه، ولی مسئله اینجاست که طرف واقعا جو گیر شده چنان از گرافیک بازی تعریف میکنه که آدم فکر میکنه Crysis بازی کرده. بازم تاکید میکنم منکر گرافیک خوب بازی نمیشم ولی این که هی میگید فوق العاده است عالیه و... واقعا دارید به حق خیلی از بازی ها ظلم می کنید.

میثم فرق منو تو اینه که تو داری حرف خودت را میزنی ولی من دارم حرف یه ملت را میگم یه ملت معتبر .
چه جالب یعنی این همه سایت همش جوگیر شدن ؟! و تو و چندتا دونه از شما دارید راست میگید ؟
دیگه من تو این لحظه دارم اخر بی منطقی را میبینم .

به قول :
حسن دروغ گفت حسین دروغ گفت علی دروغ گفت فلان دروغ گفتو................... من درست گفتمو همه فدای من !

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
متاسفانه بعدا مشخص شد که holo3 در 30 فریم اجرا میشد ولی خوبیش این بود که اصلا افت فریم نداشت .
نمیدونستم!

میثم فرق منو تو اینه که تو داری حرف خودت را میزنی ولی من دارم حرف یه ملت را میگم یه ملت معتبر .
چه جالب یعنی این همه سایت همش جوگیر شدن ؟! و تو و چندتا دونه از شما دارید راست میگید ؟
دیگه من تو این لحظه دارم اخر بی منطقی را میبینم .

به قول :
حسن دروغ گفت حسین دروغ گفت علی دروغ گفت فلان دروغ گفتو................... من درست گفتمو همه فدای من !
باشه من دیگه واقعا نمیدونم چقدر باید دلیل و مدرک بیارم که قبول کنی بازی مشکل گرافیکی داره و نسبت به دوستانش هیچی نیست.

ولی حرف همون سایت های معتبر رو قبول میکنم (...)

آخرین ویرایش:

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
اولا بمب هیدروژنی بود (اگه نبود فضانورده کباب نمی شد و ایستگاه نابود نمی شد بعدشم زیردریایی بالستیک با کلاهک هسته ای پرتاب می کنه نه الکترونیکی )
با این وجود که کسی جواب سوال منو نداد می فهمیم که کسی از داستان چیزی نفهمیده:laughing:
''به نظر خودم شپارد از انگلیسی ها رکب خورده بوده و اینجا خواست که انتقام بگیره''
MIESAM خان بنده ENGLSH حالیمه نمی خواد برام ترجمه کنی خودم فهمیدم اضافه کنم در پایان جملش گفت تو یه چشم به هم زدن 30000 نفرمو از دست دادم.فهمیدی؟؟؟

a9326

کاربر سایت
Mar 4, 2008
130
نام
li@
اولا بمب هیدروژنی بود (اگه نبود فضانورده کباب نمی شد و ایستگاه نابود نمی شد بعدشم زیردریایی بالستیک با کلاهک هسته ای پرتاب می کنه نه الکترونیکی )
با این وجود که کسی جواب سوال منو نداد می فهمیم که کسی از داستان چیزی نفهمیده:laughing:
''به نظر خودم شپارد از انگلیسی ها رکب خورده بوده و اینجا خواست که انتقام بگیره''
MIESAM خان بنده ENGLSH حالیمه نمی خواد برام ترجمه کنی خودم فهمیدم اضافه کنم در پایان جملش گفت تو یه چشم به هم زدن 30000 نفرمو از دست دادم.فهمیدی؟؟؟
ما که از بازی خیلی کم فهمیدیم چون زبانم تعتیله ..........
شما و امثال شما که زبانشون خوبه لطف کنند داستان بازی رو از اول تا اخر بزارن تا ما بفهمیم چی بازی کردیم و چه کار کردیم :biggrin1:
(البته داخل این باشه )

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
با سلام
بازی رو دیروز تموم کردم.فقط میتونم بگم شاهکار بود.:love:دست Infinity ward درد نکنه.
به جرات میتونم بگم سینمایی ترین بازی ای هست که تا حالا ساخته شده!:cool:
یه موضوع جالب هم که تو بازی بود(نمیدونم قبل من کسی اشاره کرده یا نه!) اینه که تو چند تا صحنه از بازی از فیلم خوش ساخت The Rock اثر "مایکل بی" الگو برداری شده.
مثلا :
اون مرحله ای که وارد زندان میشیم تا Cpt Price رو نجات بدیم,یه قسمتش تو حمام زندان هست که سربازا از بالای سر شما هم بهتون تیر اندازی میکنن.یه همچین صحنه ای تو اون فیلم هست که البته کمی فرق میکنه و پایان دراماتیک تری داره!:smile:
یا وقتی در نقش Ramirez هستیم و کاخ سفید رو پس میگیریم, SRG Foley به ما منور سبز میده که باهاش به هواپیماهای خودی علامت بدیم که اونجا دیگه امنه تا بمباران نکنن,درست مثل سکانس پایانی The Rockه!:smile:
در کل هرچی از بازی بگم کم گفتم.فقط حیف که Campain اش خیلی کوتاه بود.خیلی.ولی تجربه ی فوق العاده ای بود!

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
داستان از این قراره:
اینه که وقتی ما CALL OF DUTY 4 MODERN WARFARE رو تموم کردیم و اینکه گروه SAS یعنی انگلیسی ها که پرایس و جز و مکتاویش بودن و اینکه اونا زاخائف رو کشتن. این پایان معرکه و کشتن زاخائف به نام کشور اینگلیس و این گروه ثبت شد در حالی که امریکایی ها هم تلاش برای پیدا کردن زاخائف و ال اسد کردند که به خاطر اون بمب اتم همشون مردن و کسی دولت امریکارو این بین ندید.
حالا تو این قسمت دوم شپارد به نوعی می خواد انتقام اون 5 سال گذشته رو با کشتن اعضای گروه TASK FORCE 141 بگیره.اخر بازی هم یادتونه که شپارد می گه:''5 سال پیش 30000 هزار نفرمو(که با بمب اتم تو بازی اول مردن فکر کنم مرحله AFTERMATH ) تو یه چشم به هم زدن از دست دادم و دنیا فقط نگاه کرد'' در واقع با کشتن اینا و جمع کردن جنگ روسیه با امریکا می خواست خودش و امریکارو قهرمان جلوه بده که پرایس و مکتاویش با کشته شدن گوست و روچ قضیه رو فهمیدن و ادامه ماجرا..

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
دوستان این بخش SPECIAL OPS خیلی جذابه.حتی از روند داستانیشم جذابتره.واقعا ترکوندن.باید بهترین بازیه سال بشه.بهترین بازیه تاریخ هم حقشه.
اون مرحله ای که از بالا تیر میزدیم و یه نفر دیگه باید از پایین میرفت خیلی زیاد حال داد:biggrin1::((

JAKI CHAN

کاربر سایت
Oct 1, 2009
166
نام
جکی!
دوستان بعد از تموم كردن قسمت كمپين،بازی تموم ميشه يا ادامه داره؟چون من مرحله No Russia رو مشاهده نكردم...

چرا بازی نکردی !؟ فکر می کنم باز بازی ادامه داره چون دو باره مثل نسخه اول که زخمی شدیم مارو می برند و...

یک سوال :

ما کاروف چی شد مرد ؟

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,132
نام
متوئیدی
سلام آقا این مرحله special ops چقدر سخت و قشنگه خودمو کشتم 38 ستاره تا الان گرفتم یه سوال داشتم یه راهنمایی واسه جمع کردن اینتلها میخواستم تا گیم اسکورم از 800 بگذره کمکم کنید؟؟؟؟؟;)

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
سلام آقا این مرحله special ops چقدر سخت و قشنگه خودمو کشتم 38 ستاره تا الان گرفتم یه سوال داشتم یه راهنمایی واسه جمع کردن اینتلها میخواستم تا گیم اسکورم از 800 بگذره کمکم کنید؟؟؟؟؟;)
Call of Duty: Modern Warfare 2

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
سلام
آقا اين امتيازي كه بايد توي 30 ثانيه مرحله S.S.D.D رو تموم كنيم چقدر سخته؟؟!!
تالا 100 بار رفتم و نميشه بايد چي كار كرد؟!!
كسايي كه رد كردن لطفا يه كمك!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر