Call of Duty: Black Ops | Xbox 360

عجیبه واقعا!فن بازی اون هم بین دو نسخه از یک سری؟بس کنید این بچه بازی ها را...
دوستان یکی یه مختصر داستان بازی رو توضیح بده.(مخصوصا :
اون قسمت که وارد پنتاگن میشید )
خیلی ممنون
من خودم هنوز تموم نکردم ولی:
اگر منظورت از ورود به پنتاگون مرحله ی سوم هست,خوب اونجا mason از زندان فرار کرده به آمریکا اومده.میسون را به گنتاگون می برن تا به صورت مستقیم دستور بسیار مهمی را از رئیس جمهور جان.اف.کندی دریافت کن و اونهم ترور دراگوجوویش,جنرال روسی هست.همون جنرالی که وقتی در کوبا میسون گیر افتاد,کاسترو میسون را تحویلش داد و همون جنرالی که روز های سختی را برای میسون تو زندان درست کرده بود.

عجیبه واقعا!فن بازی اون هم بین دو نسخه از یک سری؟بس کنید این بچه بازی ها را...

آره دیگه!:d به قول اتزیو: وقتی هیچ چیز درست نباشه همه چی ممکنه!

دوست عزیز leonk13
شما شاید دوست نداشته باشی اینطوری باشه اما من خیلی ها رو میشناسم که آنلاک دوست ندارن
توی قبلی با اشتیاق میکشتی که اسلحه و رنک و هزار چیز جدید رو باز کنی....اما این....؟
اتفاقا من فکر میکنم بازیساز دقیقا نظر شما رو داشته....
پیش خودش گفته دو دقیقه میخوان بازی کنن دیگه چرا تنظیمات بزاریم؟
خودمون از قبل یه تنظیمات تعریف میکنیم تا مردم فقط نقشه رو انتخاب کنن و یه راست برن تو بازی!!!!
آنلاک بودن رو هم که کنار بزاریم(که اصلا با مغز آدم سازگار نیست) از نبود تنظیمات به هیچ وجه نمیشه گذشت
در ضمن من از بلک اپس خوشم نیومده و اومدم دلایلش رو هم گفتم...غیر از این کاری کردم...؟.....اشتباه کردم؟
در ضمن دوستان گویا به منطق کسی جز خودشون اعتماد ندارن....
ما به سازنده کاری نداریم....ما به بازی کار داریم
تا یکی میگه بازی بده همه میگن:
نمی دونم اگه iw این بازیو ساخته بود بازهم همینارو می گفتین؟
به خدا iw واسه بابام که نیست...اون هم همچین بی مشکل نیست
پ.ن:چه اشتباهی کردم نظرم رو در مورد بازی دادم...همون هیلو رو عشق است

دوست عزیز leonk13
شما شاید دوست نداشته باشی اینطوری باشه اما من خیلی ها رو میشناسم که آنلاک دوست ندارن
توی قبلی با اشتیاق میکشتی که اسلحه و رنک و هزار چیز جدید رو باز کنی....اما این....؟
خودمون از قبل یه تنظیمات تعریف میکنیم تا مردم فقط نقشه رو انتخاب کنن و یه راست برن تو بازی!!!!
آنلاک بودن رو هم که کنار بزاریم(که اصلا با مغز آدم سازگار نیست) از نبود تنظیمات به هیچ وجه نمیشه گذشت
در ضمن من از بلک اپس خوشم نیومده و اومدم دلایلش رو هم گفتم...غیر از این کاری کردم...؟.....اشتباه کردم؟
البته مولتی پلیر MW2 فاجعه تر از این حرفا هست که بخوای با شور اشتیاق بشینی بازی کنی.
توی این یه مورد نمیتونین ایراد های مسخره بگیری.

• Like
Reactions: leonk13
کسی سه بعدی بازیش رو کرده ؟ توی نتظیمات یک قسمت هستش سه بعدی میشه وی روی مانیتور من دو تا تصویر عین هم میشه که از وسط صفحه جدا هستند آیا کنسول کن ایلایت قدیمی هستش که اخرین اپدیتش هم مال همون موقعی هستش که کنسول رو خود ماکروسافت به خاطر فلش مموری هاردش رو از بند دراورد

آیا باید حتما تیوی سه بعدی بخرم تا بشه ؟؟؟؟

دوستان راهنمای کنند از این سه بعدی آنگلیف ها هم نمیخواهم باشه ؟؟؟

کسی تا الان سه بعدی بازی کرده ؟

یکی از بهترین fbs های عمرم بود :d
از نظر داستانی فوق العاده بود
داستان به صورت یک فیلم بدون هیچ لودینگی به صورت ادامه دار پیش می رفت و اگه از اول بازی کسی تمام قضایا را ضبط کنه میشه باهاش یک فیلم جذاب ساخت :d
گرافیک و صدا گذاری هم که در بهترین نوع خودش کار شده بود
فقط اگه کسی آهنگ آخر بازی از eminem رو داره بذاره برای دانلود :d

کسی سه بعدی بازیش رو کرده ؟ توی نتظیمات یک قسمت هستش سه بعدی میشه وی روی مانیتور من دو تا تصویر عین هم میشه که از وسط صفحه جدا هستند آیا کنسول کن ایلایت قدیمی هستش که اخرین اپدیتش هم مال همون موقعی هستش که کنسول رو خود ماکروسافت به خاطر فلش مموری هاردش رو از بند دراورد

آیا باید حتما تیوی سه بعدی بخرم تا بشه ؟؟؟؟

دوستان راهنمای کنند از این سه بعدی آنگلیف ها هم نمیخواهم باشه ؟؟؟

کسی تا الان سه بعدی بازی کرده ؟
اره دیگه حتما باید 3D TV باشه...

البته مولتی پلیر MW2 فاجعه تر از این حرفا هست که بخوای با شور اشتیاق بشینی بازی کنی.
توی این یه مورد نمیتونین ایراد های مسخره بگیری.
دوست گرامی درمورد مولتی پلیر بازی چیزی نمیدونی نظر نده فقط اینو بگم که امار بیشترین ساعت بازی در xbl به mw2 اختصاص داره.ببینم black ops میتونه با این تنوع کم اسلحه هاش جای mw2 بگیره)x

همین الان یه چیزی رو متوجه شدم :
توی منوی اصلی با آنالوگ راست دوربین رو پایین بییارید بعد پشت سر rtوlt بزنید تا از جاش پاشه گوشه اتاق یه کامپیوتر هست.اگر بزنید
-cd
-doa​
مینی گیم dead ops arcade براتون باز میشه.;)
حتی می تونید به یوزر jfk هم login کنید که پسوردش کشف نشده.>:)

• Like
Reactions: Miniature Rose
دوست عزیز leonk13

خدمت برادر عزیز تر از جانم عرض کنم که :

گول قسمت Split Screen اش رو نخورید ! قسمت مالتی پلیر احتمالا جدا خواهد بود !
به دلایل زیر :

- آن 4 مود جدیدی که گفته بودن وجو داره کجاست ؟
- چرا خبری از CP برای آنلاک کردن نیست ؟
- مگه میشه تنظیمات برای بازی وجود نداشته باشه ؟
- ...

دلیل این عکل که قسمت Local و Online با هم کمی فرق داره هم فقط و فقط سرور های اختصاصیه !
وقتی بین سرور ها Ranked و Unrank قائل شدن دوهزاریم (!) افتاد :d

مثلا تو مدرن وارفار 2 اول من میرفتم تو قسمت Split Screen اش طرف ام رو 1000 بار هد شات میکردم تا لول ام بره بالا و بعد میرفتم آنلاین میزدم و دوستان رو میپوکوندم ( اوج نوب بازی :"> )

اینجا دیگه خبری از این چیزا نیست >:)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or