Call of Duty: Black Ops | Xbox 360

باو خود مدیر ترایرک گفته بودش که از پیش زمینه این جنگا + سوژه عملیات های سیاه استفاده کردن تا یه داستان خیالی بسازن !! :دی
میدونم ساسان جان، خیالیه، OK
اما چرا همیشه باید صفات خوب برای کشور و ارتش آمریکا باشه و معمولا بدها روسها؟!
از MW2 بدتر میخوای که خیلی ریلکس میری فرودگاه مسکو رسما مردم رو قتل عام میکنی؟گر چه در نقش انسان بد بودی اما به نظرم خیلی این حرکات بد و زنندس و رسما قصد بد نام شدن گروه خاص نژادی هست.
تکبیر:ا.. اکبر ,ا.. اکبر, مرگ بر امرییییییییییییییکا!:d
LOL , Very funy man:spam:

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: leonk13
از MW2 بدتر میخوای که خیلی ریلکس میری فرودگاه مسکو رسما مردم رو قتل عام میکنی؟گر چه در نقش انسان بد بودی اما به نظرم خیلی این حرکات بد و زنندس و رسما قصد بد نام شدن گروه خاص نژادی هست.

باو بازی هستش دیگه اسمش روشه! :دی نمیشه که بیان به کشور خودشون گیر بدن...

ضمنا اینجور بازی ها هیچوقت به یه نژاد توهین نمیکنن! مثلا بد بودن نازی ها یه چیز عادیه! این دلیل میشه که بیایم بگیم آلمان ها آدمای کثیفی هستن؟! اینجور بازیا هم فوقش یه دولت رو زیر سوال میبرن نه یه ملت رو ! :دی وگرنه به کسی پوشیده نیستش که این کمونیستای روس چه آزمایش هایی انجام میدادن...

امروز این بازی رو گرفتم؛ نمیدونم چرا به دلم ننشست
میخواستم نسخه pc رو هم بگیرما اما واقعا دیگه منصرف شدم
خیلی شل و ول بازی داره

باو بازی هستش دیگه اسمش روشه! :دی نمیشه که بیان به کشور خودشون گیر بدن...

ضمنا اینجور بازی ها هیچوقت به یه نژاد توهین نمیکنن! مثلا بد بودن نازی ها یه چیز عادیه! این دلیل میشه که بیایم بگیم آلمان ها آدمای کثیفی هستن؟! اینجور بازیا هم فوقش یه دولت رو زیر سوال میبرن نه یه ملت رو ! :دی وگرنه به کسی پوشیده نیستش که این کمونیستای روس چه آزمایش هایی انجام میدادن...

تکبیر:ا.. اکبر ,ا.. اکبر, مرگ بر امرییییییییییییییکا!:d

بازی رو شرهع کردم یه 6 تا مرحله هم رفتم.بازی واقعا جذاب و در گیر کننده هست و یک انقلاب تو سری COD یه باد ندارم تو سری های قبلی ما وجود خارجی داشتیم :d

منم آخرشام ! می خواستم رو آخرین درجه سختی برم ! اما چند مرحله که رد کردم دیدیم واقعا بالاترین درجه ی سختیش مسخره است ! سخت نیست ! واسه همین آوردمش رو پایین تر ! انقدر لامسبا آدم ریختن تو این مرحله ها که که گند زده تو هوش مصنوعی ! دشمن ها هم که وحشین ! از هر 10 تاشون 5 تاشون میان که با چاقو آدمو بزنن !
در مورد داستان بازی هم همون اول که دیدم تو کوباس و عکس ارنستو چگوارا رو دیواره می خواستم کنسول و بزنم وسط تلویزیون ! شانس اوردن که "چه" رو تو قضیه نیوردن ! جاش این حرفا اینجا نیست ! اما این آریکا آخرت مار موزیه ! ویتنام و کوبا کشورایی بودن که حق آمریکا رو گذاشتن کف دستشون ! بعد اینا از چیز سوزیشون !!! اینجوری بازی رو ساختن !

من عاشق اینم که در کنار اون یارو باشم که شبیه SOLID SNAKE

من عاشق اینم که در کنار اون یارو باشم که شبیه SOLID SNAKE
زنکوف رو میگی؟!
=====================================================
راستی میگفتن
با ماشین کنترلی میری بمب میزاری و از این حرفا! کجای این مراحل بود که من ندیدم؟نکنه برای Multiplayer هست؟

آخرین ویرایش:

LOL , Very funy man:spam:
چون قدرت داره هم توی ارتش هم توی ساخت بازی و هم توی همه چی تو هم راست میگی برو بازی بساز که روس ها قدرت داشته باشند
kh.gif
LOL =))=))=))=))
در کل بازی یه شاهکاره و در این شکی نیست :|:|

آخرین ویرایش:
می خواستم رو آخرین درجه سختی برم ! اما چند مرحله که رد کردم دیدیم واقعا بالاترین درجه ی سختیش مسخره است ! سخت نیست !
این حرفتو قبول دارم دادا :d واسه همین از بازی زده شدم تو اون سالن داخل ساختمان من نزدیک 100 نفر رو کشتم ولی باز هم ادم میریخت خیلی مسخره بوود
تنها چیزی که جالب بود ویدئو هائی که وقتی بازی رو save میکردید نشون میداد جالب بوود همین وگرنه هیچ چیز جالبی نداشت
داخل همون ساختمان هم از لحاظ تنوع اسلحه یه ak47 فقط داشت :)) بعدن به bc2 گیر میدن

دپستان پس این قسمت combat training کجاس؟؟؟همونی که میشد مدهای آنلاین رو با bot ها بازی کنی؟؟؟
نکنه تو این نسخه لیک شده اینطوریه و تو نسخه اصلی اینطوری نیس.........؟؟؟؟؟چون سازنده که همچین وعده دروغی نمیده.

دپستان پس این قسمت combat training کجاس؟؟؟همونی که میشد مدهای آنلاین رو با bot ها بازی کنی؟؟؟
نکنه تو این نسخه لیک شده اینطوریه و تو نسخه اصلی اینطوری نیس.........؟؟؟؟؟چون سازنده که همچین وعده دروغی نمیده.

باید توی همون منوی اصلی بازی باشه! چون همین الان داشتم ویدیوی پیش نمایش گیم اسپات رو میدیدم در مورد این قسمت هم یه چیزایی گفت! حتی چند روز پیش گیم اسپات یه ویدیوی کلی از مولتیپلیر بازی گذاشت که فکر کنم طرف داشت با بات بازی میکرد!

دیشب چهار پنج ساعت یه کله نشستم پای بازی تا تموم شد .
تا مرحله دوازده که payeback نام داشت بازی خیلی جذاب و خوب بود و ریتم مناسبی هم داشت ولی نمیدونم چرا توی یکی دو مرحله آخر ریتم بازی زیاد جالب نبود . در ضمن بازی به طور وحشتناکی هم آسون شده حتی تو درجات سختی بالا .

مرحله آخر که خیلی فرمالیته بود به خصوص با اون پایان مسخره که نیروهای آمریکایی را پیروز و سرافراز نشون داد .
فقط یه سوال :
مگه نگفته بودن بازی یه ارتباطاتی با حملات تروریستی به سفارت ایران در انگلیس و ... هم داره . پس چی شد ؟

به طور کلی بازی جالب بود و یکی از بهترین شوتر هایی بود که بازی کردم ولی شاید خیلی از مدرن وارفر 2 سر تر نبوده باشه بلکه تو بعضی جاها حتی از این عنوان پایین تر هم هست .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or