Call of Duty: Black Ops | Xbox 360

خب به دلایلی نتونستم دیروز بیام ولی شاخ غول Black Ops هم دیروز ظهر رو Veteran شکوندم و فکر کنم جزو اولین نفرات هستم که با وجود مشغله فراوان رو این درجه سختی تموم کردم !! و میریم ان شاءالله برای 1000 کردن این بازی !!:d
Single Player بازی نکات مثبت زیاد و منفی کمی داشت :
-واقعا داستان و صحنه های سینماتیک بازی در کل سری COD لذتبخشترین و بهترین بود.
-فیزیک بازی خیلی بهتر شده و اجسام بیشتری در مقابل Stress از خودشون عکس العمل نشون میدند
-گرافیک بازی بنظرم مسلما از نسخه های قبلی بالاتر بود.
-امان امان !! از دست System AI این Tryerch ! کاملا خطی بودن عکس العمل ها و سیستم Respawn و AI دشمنان مشهود بود ( نمیگم این حالت در بازیهای دیگه نیست! وجود داره و این امر طبیعی هم هست اما نه به این شدت)
نکته بسیار بد و آزار دهنده ای که در کنترل بازی وجود داشت این انیمیشن مسخره پریدن رو هوا در حالت Sprint (دویدن) ما بود! بسیار برام رخ داد که در حالت Damage و حیاتی که باید Cover میگرفتم در حین دویدن ناگهان به جای قرار گرفتن در پشت جعبه یا بشکه نا خواسته میپریدم بغل دشمن !:d نکته بدی یکم مکث دار شدن نشستن و دراز کشیدن هستش که برای دراز کشیدن کامل از حالت نیم خیز خیلی بیشتر نسبت به MW ها باید B رو نگه داریم.
نکته بعدی که مربوط به Multiplayer میشه این هست که متاسفانه من اصلا از چینش بعضی سلاحها در بعضی از کلاسها مثلا Sub Machine خوشم نیومده و بنظرم همه سلاحها شبیه به هم هستند.
فعلا نکته ی دیگه ای به خاطرم نمیرسه !:d:d

اقا من یک تریلر دیدم از قسمت مالتی . دیدم بک بنده خدایی داره یک ماشین کنترلی که روش بمب وصله رو هدایت میکنه . میخواست بدونم این ماله کدوم MODE بازی هست ؟
در ضمن چرا اون همه تفنگی که توی تریلرها نشون میدادن توی MULTI نیست؟ ( مثل دو کلت )

اقا من یک تریلر دیدم از قسمت مالتی . دیدم بک بنده خدایی داره یک ماشین کنترلی که روش بمب وصله رو هدایت میکنه . میخواست بدونم این ماله کدوم MODE بازی هست ؟
در ضمن چرا اون همه تفنگی که توی تریلرها نشون میدادن توی MULTI نیست؟ ( مثل دو کلت )
اره اون ماشین کنترلی Rc-xd بود . حالا معلوم نیست جز Kill Streak هست یا یه سلاح جدید حساب میاد !!

من که تریلر زیاد ازش ندیدم ولی دو کلت رو داره.....
بعد از انتخاب کلت توی قسمتی که دوربین و این چیزا بهش وصل میکنی به جای دوربین یا خشاب با ظرفیت بیشتر میتونی دوتاییش کنی...به قول mw2 که عادت کردیم بهش میگیم akimbo

وای چه بازیه هست این CoD 7 فقط تری ارک
ولی بازم هیچی CoD 5 نمیشه عاشقشم
گرافیکش ترکونده عالیه
امروز که رسیدم به مرحله ی جنگ جهانی دومش از خوشحالی سکته کردم دوباره صحنه های CoD WAW برام زنده شد

دوست گرامی درمورد مولتی پلیر بازی چیزی نمیدونی نظر نده فقط اینو بگم که امار بیشترین ساعت بازی در xbl به mw2 اختصاص داره.ببینم black ops میتونه با این تنوع کم اسلحه هاش جای mw2 بگیره)x
عزیزم اون موقعی که شما نمیدونستی xbox چیه ما با دوستان قدیمی داشتیم mw1 رو 10 prestige میکردیم.
خود من هم به خاطر mw2 رفتم توی صف وایستادم و پکشو (با بازی اوریجینالش که داخلشه) خریدم.تا چند ماه هم بازی کردیم ولی با اون افتضاح سرورها و هک مسخره بازی و گند کاری اگه ادم یکم فکر میکرد میدید ادامه نده بهتره تا اینکه از یه مشت ادم تازه به دوران رسیده که سنشون زیر 15 سال هست تیکه بشنوه که من گلد کراسم(lol)!=))
جالبه که شما کیفیت یک بازی رو با تعدا بازی کننده هاش میسنجی.منطق وقتی این باشه بحث بی فایدست.
black ops برای من تکرار mw1 بود برای من توی سینگل پلیر البته...
شما تا یک نفر نشناختی در موردش چرت و پرت نگو.

آخرین ویرایش:
بچه ها دیدین دیمیتری واسه خودش مردی شده بود :d
بازی تکرار نشدنیه، هم حالت کلاسیک WAW رو داره، هم هیجان و سرعت MW

بچه ها دیدین دیمیتری واسه خودش مردی شده بود :d
بازی تکرار نشدنیه، هم حالت کلاسیک WAW رو داره، هم هیجان و سرعت MW
آره یه جوری با reznov حرف می زد انگار اون مافوقشه

خوب من چند صفحه پیش گفتم که mw2 رو ترجیح می دم ولی امروز که به مرحله ویئتنام رسیدم (اون که یه کم مخفی کاری داره) واقعا حس واقعی جنگ رو بم داد که نظرم کامل برگشت که این بهتر از شماره 6هست مشکل اصلی هوش مصنوعیه ولی وقتی وارد همچین مراحلی می شی به کلی یادت میره البته یه جا هم تیمی من دوید به سمت دشمن از کنارش رد شد کاور گرفت دشمنه هم وایساده بود بش کاری نداشت در انتظار من بود که بیام =))=))

ولی با تمام این حرفا هیچ کدوم مثل cod2 نیست ونخواهد بود
من که اولین بار بود که fps با 360 بازی می کردم لذت بردم ولی منتظر pc می مونم تا با گرافیک و هدف گیری واقعی تر حال کنم

منم بازی رو تموم کردم!
بازی قشنگی بود ، ولی چون من با مدرن حال می کنم MW2 بیشتر چسبید.
نمی دونم چرا ولی خوششون میاد شخصیت محبوب هر بازی رو بکشن !!! این از wood اونم از ghost!

خفن ترین کال اف دیوتی که بازی کردم همین نشخه بوده خیلی حال کردم خیلی متنوع بود
با درجه Veteran بازی رو تموم کردم خیلی حال کردم وو خیلی سخت بود با دو یا سه تیر میمرد
دیگه اینقدر عرق بازی بودم از ساعت 12 شب تا 5:30 صبح بازی کردم خیلی چسبید
ببخشید زیاد فک زدم

تموم شد:دی
منسون چه خیالاتی داشت با زنکوف !
وقتی فهمیدم 5 سال قلبش مرده جا خوردم! این Nova 6 هم که متعلق به شوروی و آلمان بود و این 2 بدترین کشوران! همش دوست دارن روسیه و شوروی سابق رو بکوبونن، به نظرم این داستان گر چه زیبا بود اما دروغ محض بود!
پ.ن:همون کندی کثافتی بود که کلی قتل و عام کرد، حالا میخوان ملتو شست و شو مغزی بدن! OK ! ویتنامم با شوروی بود! شوروی در اصل با آلمان بود! آمریکا دنیا رو نجات داد!آمریکا هم "اصلا "در ویتنام قتل عام نکرد !! آمریکا اصولاً پاک ــه همیشه
فقط نمیدونم کی بود که برلین رو فتح کرد و دنیا رو از نازی ها نجان داد!
آدم دیگه از خالی بندی اعصابش میریزه به هم
به نظرم این بازی بهترینCod از نظر داستان، خشونت، شخصیت پردازی و القای احساسات بود ولی متاسفانه از نظر هوش مصنوعی اشغال ترین بازی که تا حالا بازی کردم بود! تمام خوبی های بازی از یاد آدم میره !
گیم پلی MW به نظرم جذاب تر و بهتر بود.

تموم شد:دی
منسون چه خیالاتی داشت با زنکوف !
وقتی فهمیدم 5 سال قلبش مرده جا خوردم! این Nova 6 هم که متعلق به شوروی و آلمان بود و این 2 بدترین کشوران! همش دوست دارن روسیه و شوروی سابق رو بکوبونن، به نظرم این داستان گر چه زیبا بود اما دروغ محض بود!
پ.ن:همون کندی کثافتی بود که کلی قتل و عام کرد، حالا میخوان ملتو شست و شو مغزی بدن! OK ! ویتنامم با شوروی بود! شوروی در اصل با آلمان بود! آمریکا دنیا رو نجات داد! فقط نمیدونم کی بود که برلین رو فتح کرد!
آدم دیگه از خالی بندی اعصابش میریزه به هم
به نظرم این بازی بهترینCod از نظر داستان، خشونت، شخصیت پردازی و القای احساسات بود ولی متاسفانه از نظر هوش مصنوعی اشغال ترین بازی که تا حالا بازی کردم بود! تمام خوبی های بازی از یاد آدم میره !
گیم پلی MW به نظرم جذاب تر و بهتر بود.

باو خود مدیر ترایرک گفته بودش که از پیش زمینه این جنگا + سوژه عملیات های سیاه استفاده کردن تا یه داستان خیالی بسازن !! :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or