Call of Duty: Black Ops | Xbox 360

خو منم امروز گزفتم یه 2-2.5 ساعت بازی کردم . راستشو بخواین از MW ها :d خیلی بیشتر خوشم اومد . هیجان خیلی بیشتر شده . از همه نظر پیشرفت کرده به ویژه داستان .
بچه ها راستی چند ساعت گیم پلی داره ؟

آخرین ویرایش:
من هم بازی رو تازه دیشب گرفتم.....
من یکی رو که حسابی نا امید کرد
گرافیک بازی خوبه ولی یه سری مشکلاتی داره که نمیذاره آدم از بازی لذت ببره
اول از همه محیط ها بزرگتر و حسابی شلوغتر شده
جناب آقای ابر قهرمان بی زبون،زبون باز کرده
توی بعضی از صحنه ها،مخصوصا مراحل سوم یا چهارم(یادم نیست) حسابی انفجار و آتش بازی داره که واقعا طبیعی و زیباست
حرکتای جالب و باحالی هم توی بازی هست
مخصوصا موقع فرار از زندان{زندان بود،معدن بود،چی بود}
اما بازی بزرگترین مشکل cod 4 رو داره که واقعا عجیبه!!!! شاید هم عمدی بوده
ماشالله دشمنها تموم نمیشن
اگه بخوای بری جلو نمیتونی همه رو بکشی بعد بری جلو{البته یه جورایی حسن محسوب میشه}باید چند نفر رو بکشی بعد بری جلو
اما وقتی به جایی برسی که تا میخوای بری جلو چند نفر میان و میکشنت و این روال تا ابد ادامه داره میره رو مخ آدم
من حدود 3 ساعت یه جا همینطوری گیر کردم(روی بالاترین درجه سختی)(فکر نکنید آرکید بازم،نه دیگه از لجند هیلو ریچ که سخت تر نیست هر چند خداییش اون هم سخت جالب بود نه سخت اعصاب خرد کن)
چکپوینتها هم که قربونش برم شده مثل بد کمپانی 2 {البته دیگه انقدر هم چرت نیست ولی شعور چکپوینت دادن نداره}
هم تیمی ها بیشعور.....دشمنها بیشعور....ما هم گیر کردیم بین این احمق ها
دشمن از بغل هم تیمیم رد میشه میاد سمت من....بعد اون احمق داره نا کجا آباد رو نشونه میگیره....
بازی انگار طوری طراحی شده که همه میخوان فقط منو بکشن.....حتی اگه بین هزار تا هم تیمی هم باشم
توی هر مرحله هم که نهایتا سه،چهار نوع تفنگ داره انگار
مد زامبیش هم بدک نیست ولی اصلا معلوم نیست چی به چیه و کی و کجا تموم میشه
مد مولتیش هم که اصلا تنظیمات نداره.....اصلا{اسپلیت اسکرین البته}.....شاید هم من ندیدم(مگه میشه)
همه اسلحه ها هم توی مولتیش از اول آزاده....هیچی دیگه الان هیچ فرقی بین من و داداشم که یک چهارم من هم نمیتونه پیشرفت کنه وجود نداره....پس من روی چه حسابی و با چه انگیزه ای این مد رو بازی کنم؟
وقتی بازی رو یه ساعت بازی کردم گفتم شاید این نسخه بتا بوده که انقدر مشکل داشته!!!!
در کل به جز حرکات جدیدش هیچ چیزیش در حد 6 هم نیست
spec ops نسخه قبلی رو 67 تا ستارشو گرفته بودم و هر شب 4 تا مرحلشو روی سخت ترین حالت واسه سرگرمی میرم و کلی تو کف همچین چیزی توی این نسخه بودم که تبدیل شده به زامبی کشی با جان اف کندی و کریستف کلمب و چندتا چلمن دیگه
تا حالا مولتی و spec ops و کمپین cod6 رو رفتم
از این به بعد هم باید دوباره همینها رو بازی کنم
خداییش بازی خوبی نبوده تا حالا (کلی میگم}
=======
دوست عزیز با اینکه شما این حرف رو به من نزدید ولی خیلی ناراحت شدم لطفا ادب رو رعایت کنید اینجا فروم هست جای بحث کردن نه اسپم کردن با این حرفا رسما دیگه داره حالم از این همه نظر های بی ربط و بیخود به هم میخوره اقایون فقط میخوان بازی یک ایرادی داشته باشه بریزن بازی رو بکوبن و بگن MW2 بهتره بس کنید دیگه بابا به خدا MW2 هم خیلی ایراد داشت ولی چون همه ماشاالله فن IW هستن پارسال هرکی میومد توی فروم یک ایراد از بازی میگرفت همه میریختن سرش بدبختو از نظر دادن منع میکردن تا اونجایی که من یادمه COD هیچ وقت پسرفت نکرده همیشه پیشرفت داشته که توی BO هم همینطور بود اگه ناراحتید بازی نکنید برید همون MW2 رو بازی کنید هچین دوستان میان نظر میدن که انگار 80 تومن پول بازی دادن بازی رو که زودتر از موعد بازی کردین 77 هزار تومن هم که کمتر دادین تلبکارم هستین
دوست عزیز با اینکه شما این حرف رو به من نزدید ولی خیلی ناراحت شدم
شما هم یکم ادب داشته باشین بد نیست به خدا
ببخشید اگه بازی ایراد داشت نمیگیم بد بود میایم میگیم خوبه چون گویا شما دوستش دارید
از دید من و این دوستمون خوب نیست ولی از دید شما چرا
ولی قرار نیست به نظر هم بی احترامی کنیم(شما که نظر همه کسایی رو که با بازی حال نکردن بردید زیر سوال...متن قرمز)
ما 80 تومن ندادیدم که دلمون بسوزه(شما که انقدر دل رحمی ارجینال گرفتی دیگه!!!)
نه ما پول زیادی دادیم نه شما رئیس اکتیویژن هستید که بهتون بر میخوره
شما میتونی ما رو قانع کنی ولی حق نداری نظر ما ها رو زیر سوال ببری

آخرین ویرایش:
من هم بازی رو تازه دیشب گرفتم.....
من یکی رو که حسابی نا امید کرد
گرافیک بازی خوبه ولی یه سری مشکلاتی داره که نمیذاره آدم از بازی لذت ببره
اول از همه محیط ها بزرگتر و حسابی شلوغتر شده
جناب آقای ابر قهرمان بی زبون،زبون باز کرده
توی بعضی از صحنه ها،مخصوصا مراحل سوم یا چهارم(یادم نیست) حسابی انفجار و آتش بازی داره که واقعا طبیعی و زیباست
حرکتای جالب و باحالی هم توی بازی هست
مخصوصا موقع فرار از زندان{زندان بود،معدن بود،چی بود}
اما بازی بزرگترین مشکل cod 4 رو داره که واقعا عجیبه!!!! شاید هم عمدی بوده
ماشالله دشمنها تموم نمیشن
اگه بخوای بری جلو نمیتونی همه رو بکشی بعد بری جلو{البته یه جورایی حسن محسوب میشه}باید چند نفر رو بکشی بعد بری جلو
اما وقتی به جایی برسی که تا میخوای بری جلو چند نفر میان و میکشنت و این روال تا ابد ادامه داره میره رو مخ آدم
من حدود 3 ساعت یه جا همینطوری گیر کردم(روی بالاترین درجه سختی)(فکر نکنید آرکید بازم،نه دیگه از لجند هیلو ریچ که سخت تر نیست هر چند خداییش اون هم سخت جالب بود نه سخت اعصاب خرد کن)
چکپوینتها هم که قربونش برم شده مثل بد کمپانی 2 {البته دیگه انقدر هم چرت نیست ولی شعور چکپوینت دادن نداره}
هم تیمی ها بیشعور.....دشمنها بیشعور....ما هم گیر کردیم بین این احمق ها
دشمن از بغل هم تیمیم رد میشه میاد سمت من....بعد اون احمق داره نا کجا آباد رو نشونه میگیره....
بازی انگار طوری طراحی شده که همه میخوان فقط منو بکشن.....حتی اگه بین هزار تا هم تیمی هم باشم
توی هر مرحله هم که نهایتا سه،چهار نوع تفنگ داره انگار
مد زامبیش هم بدک نیست ولی اصلا معلوم نیست چی به چیه و کی و کجا تموم میشه
مد مولتیش هم که اصلا تنظیمات نداره.....اصلا{اسپلیت اسکرین البته}.....شاید هم من ندیدم(مگه میشه)
همه اسلحه ها هم توی مولتیش از اول آزاده....هیچی دیگه الان هیچ فرقی بین من و داداشم که یک چهارم من هم نمیتونه پیشرفت کنه وجود نداره....پس من روی چه حسابی و با چه انگیزه ای این مد رو بازی کنم؟
وقتی بازی رو یه ساعت بازی کردم گفتم شاید این نسخه بتا بوده که انقدر مشکل داشته!!!!
در کل به جز حرکات جدیدش هیچ چیزیش در حد 6 هم نیست
spec ops نسخه قبلی رو 67 تا ستارشو گرفته بودم و هر شب 4 تا مرحلشو روی سخت ترین حالت واسه سرگرمی میرم و کلی تو کف همچین چیزی توی این نسخه بودم که تبدیل شده به زامبی کشی با جان اف کندی و کریستف کلمب و چندتا چلمن دیگه
تا حالا مولتی و spec ops و کمپین cod6 رو رفتم
از این به بعد هم باید دوباره همینها رو بازی کنم
خداییش بازی خوبی نبوده تا حالا (کلی میگم}
=======

دوست عزیز با اینکه شما این حرف رو به من نزدید ولی خیلی ناراحت شدم
شما هم یکم ادب داشته باشین بد نیست به خدا
ببخشید اگه بازی ایراد داشت نمیگیم بد بود میایم میگیم خوبه چون گویا شما دوستش دارید
از دید من و این دوستمون خوب نیست ولی از دید شما چرا
ولی قرار نیست به نظر هم بی احترامی کنیم(شما که نظر همه کسایی رو که با بازی حال نکردن بردید زیر سوال...متن قرمز)
ما 80 تومن ندادیدم که دلمون بسوزه(شما که انقدر دل رحمی ارجینال گرفتی دیگه!!!)
نه ما پول زیادی دادیم نه شما رئیس اکتیویژن هستید که بهتون بر میخوره
شما میتونی ما رو قانع کنی ولی حق نداری نظر ما ها رو زیر سوال ببری
ببین دوست عزیز من نظر هیچکسی رو زیر سوال نبردم اول متن رو درست و کامل بخون بعد منظور رو بگیر بعد نقل و قول کن 1- اون دوستمون فقط این حرف رو میزنه mw2 کجا و این کجا شما بگو منظور از این حرف چیه ؟ ایراد هوش مصنوعی دقیقا توی mw2 هم وجود داشت گرافیک هم که 100 در صد معلوم هست که bo بالاتره اون دوستمون میاد و میگه mw2 گرافیک بالاتر داره اصلا با عقل جور در میاد سوما من بازی رو بازی کردم ولی نظری دربارش ندادم چون منتظرم تا اریجینال نسخه pcش رو بگیرم مولتی بازی کنم 2- توی mw2 ده مدل اصلحه بیشتر وجود داشت؟توی mw2 شخصا واسم ده بار بیشتر پیش اومده که یارام بدون پاک سازی منطقه پیشروی کردن3- من نظر کسی رو زیر سوال نبردم این اسپمنیست که بگی فقط mw2 کجا واین کجا بعدشم اینج که جای مقایسه نیست هست؟ من کاری به این هاندارم ولی با نظر احساسی بدجوری برخورد میکنم این حرفایی که شما میزنی درست ایرادات بازی هست ولی توی mw2 ایرادات از این هم بیشتر بود ولی کی اومد و اینطوری گفت میخوام بدونم اگه iw این بازی رو میساخت بازم این حرفارو میزدین یا اینکه چشماتون رو میبستین و میگفتین شاهکاره قرنه؟ از بازی ایراد گرفتن مشکلی نیست شما هم نکات مثبت رو گفتین و هم منفی و من مشکلی با شما ندارم پست من در پاسخ به کسای دیگه بو نه شما این نکات منفی هم که تو بازی وجود داشت اکثرا تو نسخه قبلی هم بود در کل هرکی هرجو دوست داره نظر میتونه بده ولی با دلیل و منطق شما منطقی درباره بازی نظر دادی منم منطقی جواب دادم این هم کلام اخر تمام cod ها تا همین نسخه اخر شاهکار بودن ولی دارای نکات منفی زیادی نیز بوده اند اما این نکات ذره ای از جذابیت اونها رو کم نمیکنه.

آخرین ویرایش:
خوب بنده هم به نوبه ی خودم می خوام یه نقد کوکولو نقلی بنویسم که البته نقد نیستا یک مختصر توضیحی در مورد بازیه
اولا به نظر من بازی از همه نظر پیشرفت کرده که بیشتر توضیح میدم
برای مثال گرافیک واقعا عالی کار شده من نمیدونم این دوستانی که میگن گرفیک پس رفت کرده نمیدونم چشمشون مشکل داره یا اینکه کلا دوست ندارند خوبی های بازیو ببینن که البته عمدتا به قول این دوستمون IW فن و تهشو دراوردن
شما
modern_warfare_2_review.jpg
خودتون مقایسه کنید البته باید بگم MW2 خیلی چشم نوازه و یکی از بهترین بازی های تاریخه اما نمیشه گفت گرافیکش از Black Ops مسلما یکی از دلایلش اینه که قدیمی تره :)
960189_20100901_screen001.jpg
من به عنوان یک بازی کن که هر دو سازنده رو دوست دارم میگم که black ops گرافیکش واقعا شاهکاره افکت های انفجار و افتاب و مخصوصا دود و محیط بسیار زیبا کار شده بود
از گرافیک بگذریم
نکته دیگر قابل توجه اینه که برای اولین بار در سری یک داستان قال قبول و قابل باور داریم البته mw 2 هم داستان جالبی داشت ولی کمی کلیشه ای و تخیلی بود ولی تو black ops هم داستان هم فضای بازی و دورانش واقعا تاثیر گذار و نو هست برای بازی کنها و مثل mw2 هم روی با شکوه نشان دادن جنگ تاکید نداره برای مثال جنگ رو قابل بارو تر و رئالیست تر نشون میده بسیار خونین و مخرب البته از اون کارای حماسی مشهور سری COD خیلی داره اما واقعی تره همین طور خیلی توی داستان دقت شده مثلا توی mw2افغانستانش همه عربی حرف میزدن یا توی فرودگاه مسکو همه سلاح های امریکای دستشون بود نکته ی بعدی اینکه شخصیت ها هم خیلی عالی کار شدن مثل mw 2 که واقعا به ارزش بازی اضافه می کنه همین که شخصیت اصلی بازی حرف میزنه خودش خیلی خوب شده این که همش قهرمان داستان خفه خون بگیره خیلی رو اعصابه
بگذریم مساله بعدی بعضی دوستان میگن هوش مصنوعی افتضاحه که البته من درک نمیکنم این حرفو ببینید این شکلی میشم بعضی نظرات دوستان رو که میخونم:-o
این بازی همونطوری که همه میدونیم تا حدی خطی هست که خیلی توض هوش مصنوعی تاثیر نداره البته به نظر من هوش مصنوعی با mw2 فرق زیادی نداره تازه دشمن ها خیلی هم اعصاب خرد کنن هی می کشن ادمو :p همش جا عوض می کنن و اگه ببینن ضعیفی میان جلو میکشنت :-s
در کل دوستان تا اینجایی که من دیدم این اگر بهترین call of duty تا الان نباشه(در زمان خودش) از mw2 کمتر نیست من که خیلی خوشم اومد امید وارم شما هم حال کنید بازی کنید :)>:d<

بازی واقعا عالی هست. من که خیلی حال کردم.
فقط یه ضد حال هست که اون قسمت جذاب که تو mw2 بود که میشد دو نفره رفت و به نوعی مراحل جانبی به حساب میومد نیست. به جاش زامبی هست که بازم جای شکرش باقی هست:d

بابا ملت ول کنید این حرفا رو، یکی میگه 1، یکی میگه 2، این چه بساتیه راه انداختین!!!!!
اگر حرفه مقایسه هست باید دو تا بازی رو الان بذارید کنار هم و قضاوت کنید!
ما که نباید بشینم و یکی یکی توهمات برخاسته از خاطرات احمقانه ی یه عده رو بخونیم

خوب بلاخره ما هم بازی تموم کردیم.باید بگم عالی بود.راستی در مورده هوش مصنوعی هم رزمان یه چیزی و بگم.من که رو اخرین حالت بازی میکردم درسته یه جاهایی سوتی میدادن ولی در کل خوب بود.انقدرم که شما میگید ضایع نبود.

خب منم بازی رو تموم کردم و به نظرم اگه از mw2 بهتر نباشه بدتر نیست....
مشکلشم همون طور که بقیه هم گفتن هوش مصنوعی هست و یکمم باگ داره

منم دو مرحله از بازی رو رفتم. صحنه های جالبی داره و هیجانشم بیشتر شده. اولش که بازی رو باز کردم وقتی منوش رو دیدم فکر کردم دارم saw بازی میکنم.:d خیلی شبیه اون بود.
راستی اگه اون قابلیت lb بود که تو مدال بود را میذاشتن خوب بود. همون سنگرگیریه. خیلی باحال بود.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or