Call of Duty: Black Ops | Xbox 360

بهترین سریه COD ؟ باشه بهش میگم !
اگر این بازی هم IW ساخته بود با همین مشخصات باز بد بود یا میشد شاهکار قرن؟!
بسه دیگه، بازیتونو کنید لذت ببرید که 3 هزار تومان ارزش این حرقای شماها رو نداره، هر کی ببینه میگه همه یا Pre order خریدن بازیو یا 50$ پول دادن برای بازی!)x

در اینکه بهترین سری COD تا الان Call Of Duty 2 بوده که هیچ شکی نیست!
ولی خوب کلاً هر COD برای خودش بازیه بسیار قشنگیه!

:)) دقیقا ! من هم از COD 2 بیشتر از هر COD ه دیگه ای خوشم !

به هر حال دوستان من سوال دارم اگه میشه جواب بدین . ممنون.
دوستان گویا اول بازی سوال میکنه که : میخوای خون داشته باشه یا نه و همچنین فحش هارو بشنوی یا نه . درسته ؟ ( یعنی میدونم درسته ها ) حالا من زدم خون نداشته باشه ! حالا باید چکار کنم که خون داشته باشه ؟

مثل همیشه عالیه ...

نه اینکه ایراد نداشته باشه ولی وقتی آدم بازی های دیگه که تو این سبک عرضه میشن رو میبینه

اگه نگه این کال آو هم فوق العادست (مثل بقیه) به نظر من بی انصافه ....

بازی خوبی هست.یه سری مشکلاتی داره مثل سیستم دمیج بازی که خیلی رو اعصابه و گرافیک خیلی خوبه ولی یه سری بی توجهی به نکات ریز رو آدم احساس میکنه...
جمعا بازی خیلی خوب و قاب قبولیه
من نه فن IW ام نه فن COD (من بتل دوست میدارم)اما اون حسی که وقتی MW2 رسید دستم و بازیش کردم رو داشتم با این نداشتم :d

راستی دوستان بازی چند ساعت گیم پلی داره؟؟

من نمی فهمم یعنی واقعا داستانش به نظرتون از MW بدتر بود؟داستانش خیلی خوبه.چرا می گید درکش یکمی سخته,بگید درکش برای من سخته.چون داستان همچین پیچیده اش هم نداره.ولی از MW بهتره.گرافیک به نظرم خیلی سرزنده تر از قبل شده,در کل با اینکه به نظظرم هیچکس مثل IW کال نمی سازه,ولی این بهترین سری COD بوده.
خودتون خودتون رو نقض کردید که.;)

بازی خیلی جالب شده و از اون حالت تکراری همیشگی که فقط داستان به کشتن ختم میشد تغییر کرده.
از MW2 خداییش بهتر کار کردن.هیجان توی بازی واقعا موج میزنه.

بهترین سریه COD ؟ باشه بهش میگم !
دوست عزیز با اینکه شما این حرف رو به من نزدید ولی خیلی ناراحت شدم لطفا ادب رو رعایت کنید اینجا فروم هست جای بحث کردن نه اسپم کردن با این حرفا رسما دیگه داره حالم از این همه نظر های بی ربط و بیخود به هم میخوره اقایون فقط میخوان بازی یک ایرادی داشته باشه بریزن بازی رو بکوبن و بگن MW2 بهتره بس کنید دیگه بابا به خدا MW2 هم خیلی ایراد داشت ولی چون همه ماشاالله فن IW هستن پارسال هرکی میومد توی فروم یک ایراد از بازی میگرفت همه میریختن سرش بدبختو از نظر دادن منع میکردن تا اونجایی که من یادمه COD هیچ وقت پسرفت نکرده همیشه پیشرفت داشته که توی BO هم همینطور بود اگه ناراحتید بازی نکنید برید همون MW2 رو بازی کنید هچین دوستان میان نظر میدن که انگار 80 تومن پول بازی دادن بازی رو که زودتر از موعد بازی کردین 77 هزار تومن هم که کمتر دادین تلبکارم هستین

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or