Call of Duty: Black Ops | Xbox 360

همین الان یه ذره بازیو رفتم:دی به نظرم بازی خیلی خوبیه اما همون مشکلی که دوستان در مورد یارها و هوش مصنوعی هست که آزار میده:دی
چند نکته جالب دیدم فعلا:
اونجا که سوار موتور میشیم با زنکوف، یاد ترمیناتور افتادم:دی قبلش که به بچه ها امید میداد و استپ میداد یاد فرار از زندان:دی بعد از اینکه روی تیر باز ماشین هستی و دشمنارو پر پر میکنیم یادResident Evil 5!:-*
تا اینجا که حال کردم با بازی

برخی مشکلات بازی !!!

استدیوی مورد نظر به هیچ عنوان نتونست مانند استدیوی سازنده بازی کالاف 6 ظاهر بشه !

1.هوش مصنوعی بازی اصلا جالب نیست !
2.داستان بازی کمی درکش مشکله !
3.گرافیک بازی در بعضی قسمتها خوب کار نشده !
4.ابدیت اصلحه ها جالب نیست !
5.بازی خیلی سریع تموم میشه !
6.در زمان درگیری و تیر خوردن خون شما به یکباره کم میشه و کنترلش مقداری مشکل هست !
7.تکراری بودن و تقلید بسیار زیاد از نوع درگیری ها و دموها در تمام مراحل یکسان هست !

این مشکلات در بازی وجود داره !به نظر من اگر اکتیویسشن فکری به حال این نکات ضعف نکنه احتمالا این بازی کم کم محبوبیت خودشرو از دست خواهد داد !و دیگر شرکتها از این شرکت جلو میزنن !شرکت سگا نشون داده که این قدرت رو داره !شرکت ea هم نشون داده که این قابلیت رو داره !باید دید در نسخه بعدی که به احتمال بسیار زیاد در دست استودیوی معروف سازنده کالاف 6 خواهد بود به چه صورت دنبال میشه !!! که متاسفانه بسیاری از خلاقان بزرگ این استودیوی معروف و بزرگ از این استدیو رفتن !

البته باید اعتراف کرد که بازی خوب ساخته شده و شما لذت کافی رو از بازی خواهید برد !
امتیاز مورد نظر هم 8.5
قابل ذکر است در کل استدیوی مورد نظر بازی کالاف 5 رو بسیار زیبا طراحی کرده بود و شاهکار بزرگی رو خلق کرد !

این مشکلات در بازی وجود داره !به نظر من اگر اکتیویسشن فکری به حال این نکات ضعف نکنه احتمالا این بازی کم کم محبوبیت خودشرو از دست خواهد داد

به نظر من بچه ها دارن یکم بهانه جویی می کنن. واقعا توی این چند ساله ، داستانی به این کاملی ندیده بودم. من خودم جزء کسایی بودم که IW رو ترجیه می دادم ولی واقعا نباید از حق گذشت ، بازی سطحش بسیار قابل قبوله. WAW اصلا خوب نبود ، ولی توی این نسخه کیفیت خوبی رو از خودشون نشون دادن !

من فکر می کنم COD جزء اون IP هایی باشه که بتونه کار خودشو به صورت بلند مدت ادامه بده. واقعا استقبال جهانی بازی بسیار بالاست.

به نظر من بچه ها دارن یکم بهانه جویی می کنن. واقعا توی این چند ساله ، داستانی به این کاملی ندیده بودم. من خودم جزء کسایی بودم که IW رو ترجیه می دادم ولی واقعا نباید از حق گذشت ، بازی سطحش بسیار قابل قبوله. WAW اصلا خوب نبود ، ولی توی این نسخه کیفیت خوبی رو از خودشون نشون دادن !

من فکر می کنم COD جزء اون IP هایی باشه که بتونه کار خودشو به صورت بلند مدت ادامه بده. واقعا استقبال جهانی بازی بسیار بالاست.

نکته: کسی که از چیزی سر نیاره زیاد عجیب نیست بهش توهین کنه... پس زیاد به افرادی که میان میگن داستان نداره فلانه بهمانه توجه نکنید :دی

نکته: کسی که از چیزی سر نیاره زیاد عجیب نیست بهش توهین کنه... پس زیاد به افرادی که میان میگن داستان نداره فلانه بهمانه توجه نکنید :دی

دمت گرم دادا !
واقعا ً من موندم بعضی از دوستان با این همه ادعای گیمری مثل اینکه خوششون میاد با ایراد گرفتن از بازیهای شاخ بخوان خودشونو مطرح کنند !!!
هر بازی ای ممکنه ایراداتی هم داشته باشه ولی زیاد برجسته کردن اونها چه معنی ای داره !!!؟

• Like
Reactions: leonk13

بله کاملا حق با شماست !بازی سطح بالایی داره و در اون شکی نیست !اما باید قبول کرد که داستان بازی زیاد قابل قبول نیست !کسی که بازی و داستان رو میسازه کلاباید به نکات ریز و درشت توجه داشته باشه و صرفا این نباشه که گیمر زبان فولی داشته باشه که بفهمه داستان چه بوده !داستان باید رون باشه تا گیمر به راحتی از روی مولتی بازی یا حوادث اتفاق افتاده بفهمه که موضوع چی بوده !این کلید موفقیت هر گیم در طراحی بازی هست !!!

کلا بازی در سطح بالایی هست !اما باید قبول کرد که نسخه قبلی بسیار زیبا تر از این نسخه طراحی شده بود !

بله کاملا حق با شماست !بازی سطح بالایی داره و در اون شکی نیست !اما باید قبول کرد که داستان بازی زیاد قابل قبول نیست !کسی که بازی و داستان رو میسازه کلاباید به نکات ریز و درشت توجه داشته باشه و صرفا این نباشه که گیمر زبان فولی داشته باشه که بفهمه داستان چه بوده !داستان باید رون باشه تا گیمر به راحتی از روی مولتی بازی یا حوادث اتفاق افتاده بفهمه که موضوع چی بوده !این کلید موفقیت هر گیم در طراحی بازی هست !!!

کلا بازی در سطح بالایی هست !اما باید قبول کرد که نسخه قبلی بسیار زیبا تر از این نسخه طراحی شده بود !

پس در این صورت سوپر ماریو میکرو خیلی داستان خوبی داره چون همون اولش که میبینیم میفهمیم باید بریم و شاهزاده خانوم رو نجات بدیم...

ضمنا, همین mw2 خیلی داستان شاخ و روونی داشت؟! و مثلا هیچ نکته مبهمی نداشت؟! کلا به جای اینکه داستان بسازن فقط نکته مبهم ساخته بودن!

شما خیلی باهوشی افرین lol
این بازی cod هست نباید این داستانه پیچیده و سنگین رو داشته باشه من که زبانم خیلی خوبه سر در نیوردم بعضی جاهاش چی شد یعنی کلا اگه زبونش فارسیم باشه بازم بعضی از جاهاش گنگه ولی چون شما باهوشی کل داستانو فهمیدی افرین افرین

این بازی cod هست نباید این داستانه پیچیده و سنگین رو داشته باشه من که زبانم خیلی خوبه سر در نیوردم بعضی جاهاش چی شد یعنی کلا اگه زبونش فارسیم باشه بازم بعضی از جاهاش گنگه ولی چون شما باهوشی کل داستانو فهمیدی افرین افرین

پس MW2 خیلی داستانش عالی بود نه .... ؟ خیلی از اون سر در آوردی ؟ داستان اون پیچیده و بسیار مبهم نبود ؟

• Like
پس MW2 خیلی داستانش عالی بود نه .... ؟ خیلی از اون سر در آوردی ؟ داستان اون پیچیده و بسیار مبهم نبود ؟

فری جون به قول فردین با 2 تا جماعت بحث نکن: PS3 fan & P3S fan ! :دی این آقا هم به اندازه کافی از بقیه پستاش فرهنگش معلومه... :)

تا جایی که من دیدم واقعا از پیش زمینه جنگ سرد و عملیات های سیاه به خوبی استفاده کردن و داستانی رو ساختن که تا حالا شبیهش هم ساخته نشده بود...

همین الان به شرکتای بازی سازی زنگ میزنیم و میگیم به درخواست شما بازی های FPS به هیچ وجه نباید داستان درست حسابی داشته باشن :) .
پ.ن: یکمی هم روی ادبیاتتون کار کنید چون توی کوچه بزرگ شدید دلیل نمیشه که اینجا هم مثل کوچه حرف بزنید :) .

بچه ها بیخیالش بشین من که از همون اول گفتم این بابا فن mw2 هست و بگین mw2 بهتره خلاص بشه بره دیگه
من نمیدونم بعضی ها چرا اینجورین اینجا که جای مقایسه نیست ولی حالا که بحث مقایسه افتاد بزاریدبگم بازی چه بخواید و چه نخواهید نسبت به نسخه قبلش پیشرفت کرده گرافیک بالاتر که کاملا مشخصه موشون کپچر بهتر و فقط هوش مصنوعی بازی زیاد پیشرفت نکرده تمام این مشکلاتی که دوستا ن از هوش مصنوعی بازی میگن من تو مرحله برزیل mw2 و مرحله زندانش داشتم هوش مصنوعی پیشرفت نکرده ولی پسرفت هم نکرده

چرا یه بحثه ساده رو به جنجال می کشید. راحت می تونید در بحث شرکت کنید. نیازی به درگیری نیست !
این بازی cod هست نباید این داستانه پیچیده و سنگین رو داشته باشه من که زبانم خیلی خوبه سر در نیوردم
به همین دلیل میگم داستان جالب و کاملی داشت. اگه راحت قابل فهم بود که داستان مثل سری های قبلی ساده بود. در هر صورت نظر شخصیه من بود که داستان جذابی داشت.
من عاشق سری های MW هستم. از MW1 بگیر که نزدیک 2 سال بازی کردیم ( به علت اینکه WAW کیفیت جالبی نداشت ) تا MW2 که روندی کاملا شبیه نسخه 1 داشت. اما با توجه به اینکه BO ادامه سری WAW بود بهترین داستان ممکن انتخاب شده بود. سعی شده بود از اون حالت یکنواخت جنگ جهانی بیرون بیاد. در صورتی که هنوز شخصیتی مثل Reznov در بازی دیده میشد.

البته نباید از این نکته گذشت که بازی COD بیشتر در مد Multiplayer قابل بررسی هستش ، و اگه مد آنلاین بازی بهتر شده باشه از نظر من که همه سری COD رو بازی کردم ، BO از بقیه نسخه ها بهتر خواهد بود. باید تا باز شدن سرور ها صبر کرد. بعدش میشه نظر داد که بازی در چه سطحی قرار داره !

به نظر من که داستانش عالیه، توی این چند سال شبیهش رو هم نداشتیم!
داستان باید همراه با هیجان باشه، نگات گنگش هم جزئی از هیجانشه
بعضیا دوس دارن از همون اول بدونن قراره چی بشه، اینا همونایی هستن که می گن : کی میرسیم، کی میرسیم!

• Like
من نمی فهمم یعنی واقعا داستانش به نظرتون از MW بدتر بود؟داستانش خیلی خوبه.چرا می گید درکش یکمی سخته,بگید درکش برای من سخته.چون داستان همچین پیچیده اش هم نداره.ولی از MW بهتره.گرافیک به نظرم خیلی سرزنده تر از قبل شده,در کل با اینکه به نظظرم هیچکس مثل IW کال نمی سازه,ولی این بهترین سری COD بوده.

من که خوشم اومد
نمیدونم دوستان با چه تلوزیونی بازی میکنند ولی من که با مانیتور بازی میکنم

1.گرافیک بازی از Mw2 خیلی بهتر شده بود.
2.داستان بازی برای دوران جنگ سرد خیلی عالی هست.
3.صحنه های اکشن بازی خیلی خوب و زیاده و همچنین هیجان انگیزه.
4.شکال بازی هوش مصنوعی و کوتاه بودن بازیه.
در کل بازی خیلی خوبیه و Treyarch نشون داده میتونه در سطح انفینتی وار COD بسازه.
اگه بخوام امتیاز بدم 9.3 میدم
.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or