Call of Duty: Black Ops | Xbox 360

داستان رو که ما نفهمیدیم !بازی از یه جایی شروع میشه که شما در محلی هستید و به اصطلاح داره شما رو زجر میدن که حرف بزنید !بعد هم وارد بازی میشید !البته این داستان زجر دادن و حرف کشیدن از شما در تمام مراحل هست و در پایان هر مرحله شما باز یرمیگردید به همون جایی که بودید !(محلی که شما رو زجر میدن)و دوباره وارد مرحله دیگه ای میشید !کلاف 6 کجا و این کجا !!!
شما میخوای چیرو ثابت کنی الان منظور شما از این کلمه چیه؟ cod6 بهتر پس همه باهم میگیم cod6 بهتر از cod:bo هست خواهشا دیگه این کلمه رو نگو همه فهمیدن 6 بهتره یکم از خود بازی بگید گرافیکش چطوره داستانش چیه؟ اینجا که جای مقایسه نیست

روی درجه Veteran متاسفانه AI دوستان یا به قولی هم رزمان فاجعه هستش !

اگر شما سری Call Of Duty رو بازی کرده باشید می دونید که یاران شما همه رو نمی کشن. کلا بعضی های که قبلا انتخاب شدند کشته می شن. تقریبا نباید هیچ انتظاری از یارات داشته باشی.

هوش مصنوعی و گرافیک بازی به طور چشم گیری پسرفت کردن... اصلا فکر نمیکردم COD همچین هوش مصنوعی داشته باشه، رو Hardened میرم، دشمنا خیلی وقت ها پیش میاد که میان منو نگاه میکنن یا تا نزدیکم میان و منو نمیکشن! سیستم نشون دادن صدمه هم خیلی مزخرفه، آدم نمیفهمه که جونش چقدر کم شده، در کل خیلی بازی عالی وقشنگی هست، منتهی عیب و ایراد زیاد داره...

یکی از خشن ترین بازی هایه دنیاست.
داستان بازی خیلی عالیه ،
من نمیدونم بعضیا واسه چی بازی می کنن.شخصیت اصلی یکی از دوست داشتنی ترین های کال آفه ، حتی فکر نمیکنم به این عمق تا حالا تو این سری شخصیت ساخته باشن.
بازی ایراد داره ولی اینقدر نقاط قوتش زیاده که اصلا به چشم نیماد،

کشش داستان ، لوکیشنا و ... تو سری cod بی سابقست ، یه جوری دیگه باید اسم Call of DUTY رو ازش حذف کنن، چون دیگه با این سبک داستان اون قداست وظیفه توش از بین رفته ، یه جوری شده تئوریه توطئه ،
ارتباط شخصیت ها شاید جای خالی وظیفرو پر کنه ولی دیگه باید قبول کرد ، این سری خیلی جو سیاهی داره ، زیادی هم قاطی سیاست شده.

روی درجه Veteran متاسفانه AI دوستان یا به قولی هم رزمان فاجعه هستش !

کلا یکی از بارزه های COD که ساخته Treyarch باشه همین مساله AI افتضاح همرزمان ما هستش که واقعا تو این شماره به حد اعلا میرسه ! دقیقا واکنش ها و حرکاتشون همونهایی هست که بطوز مثال تو حالت Easy وجود داره و ولی در نقطه مقابل AI دشمنان که قربونش برم ید طولایی در Veteran میطلبه ! بازی واقعا عالی هست و در این نکته هیچ شکی نیست ولی از Treyarch این انتظار میره که AI همرزمانمون رو لااقل در Difficult هایی بالاتر و متناسب با اون دشمنان وحشی کمی بهبود بده .کلا هم تو World at War و هم تو این شماره عدم توازن در زمینه AI مشهوده ! پ.ن : سر WAW پیر شدیم تونستیم رو Veteran تموم کنیم احتمالا این یکی موهامون کلا دچار ریزش میشه !:d

کلا یکی از بارزه های COD که ساخته Treyarch باشه همین مساله AI افتضاح همرزمان ما هستش که واقعا تو این شماره به حد اعلا میرسه ! دقیقا واکنش ها و حرکاتشون همونهایی هست که بطوز مثال تو حالت Easy وجود داره و ولی در نقطه مقابل AI دشمنان که قربونش برم ید طولایی در Veteran میطلبه ! بازی واقعا عالی هست و در این نکته هیچ شکی نیست ولی از Treyarch این انتظار میره که AI همرزمانمون رو لااقل در Difficult هایی بالاتر و متناسب با اون دشمنان وحشی کمی بهبود بده .کلا هم تو World at War و هم تو این شماره عدم توازن در زمینه AI مشهوده ! پ.ن : سر WAW پیر شدیم تونستیم رو Veteran تموم کنیم احتمالا این یکی موهامون کلا دچار ریزش میشه !:d
اگه میخوای بازی رو راحت و سریع تموم کنی خوب بهتره همون easy بازی کنی =))=))=))

سعید باز این خیلی بهتر از WaW هستش اون بازی رسما داغون بود کلا AI بازی طوری بود که دشمن ها فقط به سر شلیک میکردن اونم با Accuracy فوق العاده بالا باز BO از این لحاظ بهتره.ولی این دفعه بحث نحوه شلیک کردن دشمن ها نیست بلکه نحوه رفتار همراهانت در میدان نبرد هستش واقعا مزحکه در بعضی مواقع احساس میکنی همراهانت اصلا دشمن ها رو نمیبینن و خیلی راحت از کنارشون رد میشن و به راهشون ادامه میدن و از همه جالب تر دشمن ها با شخصیت های اصلی که همراهت هستن اصلا کاری ندارن فقط به پلیر اصلی شلیک میکنن !
این قضیه رو بارها امتحان کردم و شاهد این بودم که در اکثر مواقع دشمن خیلی راحت از جلو همراهانم میگذره و به طرفم میاد بدون اینکه اون ها حتی زره ای واکنش نشون بدن .

اصلا فکرش رو نمیکردم این بازی این قدر AI ضعیفی داشته باشه :|
با این حال خود بازی و روندی که داره عالی هستش .

یکی از خشن ترین بازی هایه دنیاست.
داستان بازی خیلی عالیه ،
من نمیدونم بعضیا واسه چی بازی می کنن.شخصیت اصلی یکی از دوست داشتنی ترین های کال آفه ، حتی فکر نمیکنم به این عمق تا حالا تو این سری شخصیت ساخته باشن.
بازی ایراد داره ولی اینقدر نقاط قوتش زیاده که اصلا به چشم نیماد،

کشش داستان ، لوکیشنا و ... تو سری cod بی سابقست ، یه جوری دیگه باید اسم Call of DUTY رو ازش حذف کنن، چون دیگه با این سبک داستان اون قداست وظیفه توش از بین رفته ، یه جوری شده تئوریه توطئه ،
ارتباط شخصیت ها شاید جای خالی وظیفرو پر کنه ولی دیگه باید قبول کرد ، این سری خیلی جو سیاهی داره ، زیادی هم قاطی سیاست شده.
مهم دلیلی که mason عمیق ترین شخصیت تاریخ هست,اینه که از لال بودن درومد!یعنمی جدی من عشق می کنم حرف می زنه:
Step 8:freedom.reznov,freedom...

هوش مصنوعی و گرافیک بازی به طور چشم گیری پسرفت کردن... اصلا فکر نمیکردم COD همچین هوش مصنوعی داشته باشه، رو Hardened میرم، دشمنا خیلی وقت ها پیش میاد که میان منو نگاه میکنن یا تا نزدیکم میان و منو نمیکشن! سیستم نشون دادن صدمه هم خیلی مزخرفه، آدم نمیفهمه که جونش چقدر کم شده، در کل خیلی بازی عالی وقشنگی هست، منتهی عیب و ایراد زیاد داره...
چشم شما شاید پسرفت کرده گرافیک بازی خیلی هم پیشرفت کرده شی میشی در ضمن اسمش حالت hardened هست یعنی سخت برای ادم های ورد ساخته شده نه هر کسی :)

مهم دلیلی که mason عمیق ترین شخصیت تاریخ هست,اینه که از لال بودن درومد!یعنمی جدی من عشق می کنم حرف می زنه:
Step 8:freedom.reznov,freedom...
صداگذارش هم Sam Worthington ه

کدوم کاراکتر از CoD:Waw تو این بازی هست؟

غیر از Reznov

Dimitri Petrenko شخصیت اصلی مراحل بخش روسیه World at War هم در مرحله Project Nova هست

که با NOVA 6 کشته میشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Soap McTavish
دسته Treyarch درد نکنه بازی خوبی رو ارائه کرد اون انتقادی رو که در مورد اینفینیتی باید بازی رو بساز از خودش دور کرد. بازی تا حدی خوب شروع شد ولی من نمیدونم چرا با MW2 هم بیشتر احساساتی میشدم هم بهتر جوگیر میشدم :d . اینم هنر اینفینیتی که بازی رو به ادم حد اقل به من القا میکنه :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or