Call of Duty: Black Ops | Xbox 360

من موقع بازی تو یه جا گیر کردم و از تو منو lower difficulty رو زدم
حالا یه غلطی کردم توش موندم و دیگه نمیشه یه درجه سخت ترش کرد . یعنی واقعا راهی نیست به غیر از از اول بازی رو شروع کردن؟
اخه الان خیلی راحت شده حال نمیده .

دوستان من بازی رو نمیتونم رو هارد نصب کنم
تا 49٪میره بعدش ارور میده که دیسک مشکل داره باید تمیز بشه!!!
ولی تا الان بدون نصب کردن بازی تونستم ۳تا مرحله رو برم
به نظر شما به مشکل میخورم؟؟دیسک مشکل داره؟

دوستان من بازی رو نمیتونم رو هارد نصب کنم
تا 49٪میره بعدش ارور میده که دیسک مشکل داره باید تمیز بشه!!!
ولی تا الان بدون نصب کردن بازی تونستم ۳تا مرحله رو برم
به نظر شما به مشکل میخورم؟؟دیسک مشکل داره؟
احتمالش هستش که تا چنتا مرحله بعدی از بازی به مشکل بر بخورید.

من موقع بازی تو یه جا گیر کردم و از تو منو lower difficulty رو زدم
حالا یه غلطی کردم توش موندم و دیگه نمیشه یه درجه سخت ترش کرد . یعنی واقعا راهی نیست به غیر از از اول بازی رو شروع کردن؟
اخه الان خیلی راحت شده حال نمیده .

شما برو تو قسمت mision select و همون مرحله رو بزار روی درجه سختی بالاتر و دوباره برو و بازی رو ادامه بده

دیروز بازی رو گرفتم و تا مرحله 9 پیش رفتم !

بازی بسیار جالب هست و کار روی اون هم کاملا به دقت کار شده !
گرافیک بازی بسیار عالی هست و گیم پلیر جالبی داره !داستان هم بسیار خوب کار شده !اما باید گفت که این نسخه بهتر از نسخه 6 نیست !به نظر من نسخه 6 و 5 و 4 بسیار عالی بود و داستان بازی هم روان بود اما در این نسخه داستان بازی مختلف هست و شما در هر مرحله وارد ماموریت خاصی میشید که به نوعی میشه گفت به مرحله قبلی ربطی نداشته و به نوعی سردرگمی در بازی وجود داره !گاهی به مراحل جنگ جهانی میرید گاهی به جنگ ویاتنام و ..... موزیک بازی هم در تمامی مراحل کم و بیش به صورت کاملا اکشن هست و از موزیک احساسی که در نسخه 6 بود که به بازی رنگ بوی خاصی رو میداد خبری نیست !

درکل بازی به نظر من بازی خوبی هست اما این نشون میده که بازی سازی استدیوی که بازی مدرن 6 رو ساخت که بعد هم دچار مشکل شد و خیلی از بازیسازهای معروف از این استدیو رفتن برای اکتیویسشن زیاد هم بی ضرر نبوده و در این سبک اون استدیو بسیار عالی کار میکرده !!!
در کل امتیاز من به بازی 8.5 هست !!!!

آخرین ویرایش:
میشه یکی خلاصه ای از داستان رو بگه؟
راستی بازی حدودا چند ساعته تموم میشه؟

داستان رو که ما نفهمیدیم !بازی از یه جایی شروع میشه که
شما در محلی هستید و به اصطلاح داره شما رو زجر میدن که حرف بزنید !بعد هم وارد بازی میشید !البته این داستان زجر دادن و حرف کشیدن از شما در تمام مراحل هست و در پایان هر مرحله شما باز یرمیگردید به همون جایی که بودید !(محلی که شما رو زجر میدن)و دوباره وارد مرحله دیگه ای میشید !کلاف 6 کجا و این کجا !!!

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or