Call of Duty: Black Ops II | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

راه حل مشکلتون برای Mason رو صفحه قبل گذاشتم انگاری هیشکی نخوند :d
پس دوباره میگم

برای اینکه Mason نمیره باید یه تیر بزنین تو پاش بعد که میفته زمین دوباره بهش شلیک کنین. فقط نباید توی سرش بزنین. اینطوری هم یه اچیومنت میگیرین همه Mason زنده میمونه اگرچه تا آخر بازی معلوم نمیشه

زت زیاد!
درسته. یه تیر بزنید تو پاش، یه تیر هم بزنید به شکمش. بعدش آخر بازی و قتی داره فقط فیلم نشون می ده (قبل از اینکه برند و آهنگ اجرا کنند، Mason میاد پیش Woods و Woods هم خیلی تعجب می کنه و بهش می گه که من که تو رو کشته بودم بس چطوری زنده موندی؟
:d
دوستانی که می گویند Call of Duty با اومدن BO II به گند کشیده شد، باید بگم که Call of Duty با سری MODERN WARFARE سر زبون ها افتاد پس هنوز امیدوار باشید چون MW4 جبران می کنه...

Last edited by a moderator:
شاید بگید آماتور ولی::d

اونجایی که میگه زیز زمین کوکائین رو خالی کن woods میره از زیر زمین پایین من نمیتونم برم:(
اینجا شو باید چی کار کرد؟

شاید بگید آماتور ولی::d

اونجایی که میگه زیز زمین کوکائین رو خالی کن woods میره از زیر زمین پایین من نمیتونم برم:(
اینجا شو باید چی کار کرد؟
یه نموره بیشتر توضیح میدی؟ چون ...

اگه منظورت مرحله دستگیر کردن منندزه فقط کافیه دنبال woods از نردبون بری پایین.

اسپویل داستان
آخر بازی اگه منندز رو به جای کشتن،دستگیر کنیم چی میشه؟

مثلا اگه کارما رو نجات نداده باشی منندز یه سال بعد از زندان فرار میکنه و میره وودزو تو آسایشگاه میکشه. ولی اگه کارما زنده مونده باشه جلوی نقششو میگیره و تو همون زندان میمونه.

کی نوشته ی منو پاک کرده؟؟
بجای اینکه متن طرف پاک بشه که داستانو لو داده نوشته ی منو پاک میکنید؟؟
.
.
.
.
برای اینکه اسپم نشه:

1-دوستان بازی هنوز هم باگهای مسخره داره؟مثل رد شدن از میز و .....؟؟
2-میشه این drone هارو هدایت کرد مثل بازی ghost recon ???

بچه ها یه کشف جالب و باحال توی مرحله افغانستان پیدا کردم ::))=))

فکر کنم مرحله سوم میشه بعد از این که از اسب پیاده میشی دو نفر رو زمین نشستند دارند قلیون میکشند جالبش اینه که اسم یکی شون حضرت و اسم اون یکی یوسف که اسمشون در مجموع میشه حضرت یوسف :d البته اونی که اسمش یوسف دقیقا نوشته yusufzai که احتمالا میخواسته بنویسه یوزارسیف ولی اشتباه شده :))

البته اسم ها فقط به اونجا ختم نمیشه....:d

فرید
مسعود
جمال
ناصر
امین
یوسف

و چندین اسم دیگه که موقع مراحل افغانستان و موقعی که با شخصیت فرید داریم میریم به رفقامون دقت کنیم اسم هاشون معلومه و جالب...:d

از نظر من بازي عالي بود ولي نه به اندازه قبلي ها چپتر 1 خيلي ضعيف بود گرافيک،هوش مصنوعي...واقعا تو چپتر 1 وحشتناکه اين مدرن شدن بازي به مزاج بعضي ها شايد خوش نياد من با چپتراي جنگ سردش بيشتر حال کردم تا آيندش ولي به ديگه عادت کردم که اين عادت کردم که بگم کال آف بد نميشه

یه نموره بیشتر توضیح میدی؟ چون ... [QUOTE/]

نه اونجا نیست ، همونجایی که:
میگه clear the cocaiene bunker این یارو woods با یه سرباز دیگه میرن تو زیر زمین ولی من هرچی میرم جلوی نردبون پائین نمیره اصلا هیچ کار نمیکنه ، اون یارو عینکی هم بیرون واستادن ، همه جا هم گشتم هیچ راه دیگه ای هم نیست

یه نموره بیشتر توضیح میدی؟ چون ... [QUOTE/]

نه اونجا نیست ، همونجایی که:
میگه clear the cocaiene bunker این یارو woods با یه سرباز دیگه میرن تو زیر زمین ولی من هرچی میرم جلوی نردبون پائین نمیره اصلا هیچ کار نمیکنه ، اون یارو عینکی هم بیرون واستادن ، همه جا هم گشتم هیچ راه دیگه ای هم نیست
این همونیه که من گفتم باید دنبال اونا بری پایین ولی اگه اینجوریه که تو میگی باگ داره. برا منم یه تیکه تو افغانستان رو اسبه گیر کرده بود نه میتونستم پیاده شم نه اسبه تکون میخورد :|
برای همین مجبور شدم ماموریتو از اول برم. دفعه دوم که رفتم دیگه مشکلی نبود. توام این کارو بگن ببین چی میشه ...

این همونیه که من گفتم باید دنبال اونا بری پایین ولی اگه اینجوریه که تو میگی باگ داره. برا منم یه تیکه تو افغانستان رو اسبه گیر کرده بود نه میتونستم پیاده شم نه اسبه تکون میخورد :|
برای همین مجبور شدم ماموریتو از اول برم. دفعه دوم که رفتم دیگه مشکلی نبود. توام این کارو بگن ببین چی میشه ...

چند بار از اول رفتم درست نشده ، باید بی خیالش شد پس
ممنون

بچه ها یه کشف جالب و باحال توی مرحله افغانستان پیدا کردم ::))=))

فکر کنم مرحله سوم میشه بعد از این که از اسب پیاده میشی دو نفر رو زمین نشستند دارند قلیون میکشند جالبش اینه که اسم یکی شون حضرت و اسم اون یکی یوسف که اسمشون در مجموع میشه حضرت یوسف :d البته اونی که اسمش یوسف دقیقا نوشته yusufzai که احتمالا میخواسته بنویسه یوزارسیف ولی اشتباه شده :))

البته اسم ها فقط به اونجا ختم نمیشه....:d

فرید
مسعود
جمال
ناصر
امین
یوسف

و چندین اسم دیگه که موقع مراحل افغانستان و موقعی که با شخصیت فرید داریم میریم به رفقامون دقت کنیم اسم هاشون معلومه و جالب...:d

اتفاقا من داشتم بازی میکردم بعد میدیدم هی یارو میگه فرید...فرید بعد اسم خودم هم فرید هست:دی
بعد با خودم گفتم چقدر پیشرفته شده از رو اسم پروفایل اسمتو میگه کلی ذوق مرگ شدم بعد یکی از دوستام گفت که اسم یکی از شخصیتاست کلی خورد تو پرم:))))))

بچه ها بیاید پایان هامون رو به اشتراک بذاریم ببینیم خفن ترین پایان رو کی دیده:دی
فقط خواهشا توی اسپویلر باشه!
من زدم منندز رو کشتم و نشون داد پسر میسِن با وودس رفتن سر خاک الکس میسن و با هم حرف زدن و پسر میسن گفت که من کارم رو انجام دادم و کلتش رو گذاشت رو قبر باباش:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or