Call of Duty: Black Ops II | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

ا
ین دقیقا سوال منم بود
تیرو صاف زدم وسط پیشونیش من نامرد :(
ای کاش این کارو نمیکردم :((
حتی به قیمت باختن
بعید می‌دونم بشه جلوی کشته شدنش رو گرفت!
چون به عنوان تارگت اصلی انتخاب می‌شه و رو کلش می‌نویسه Kill

چرا اینقدر به ایران تییکه میندازن تو بازی ؟؟؟

Send from HtC One X using tapatalk 2
ميگم انقدر بگين تا بازي به طور كامل برا اونايي كه نگرفتن كامل ممنوع بشه
دوست عزيز اين يه جنگه اونا از ابزاراشون درست استفاده ميكنن اما ما نه يه مثال كه شايد بي ربط به موضوع به نظربرسه ميزنم شايد بتونم منظورمو برسونم ديروز فوتبال بود تيم ملي باخت شايد جام جهاني نريم ولي اين باخت تيم ملي نبود باخت مردم يه كشور بود اما همين ايالات متحده اكثر دوره ها با اينكه فوتبالش ورزش اولشون نيست تو جام جهاني اين يعني استفاده درست از ابزار ها كه يه عده فقط بحث شهرت و پول برا خود فوتباليست ها رو ميبيينن ولي بايد يه ديد عميق تر داشت
بازي ساختنم همين وقتي بهترين بازي ما گرشاسب - خليج عدن باشه بهتر از اين نميشه ميگن به جوان بايد اعتماد شه ولي رئيس يه بنيادي دستش به بازي aaa و مستقل نخورده سنشم بالاي 50 شما و دوستان ديگه انتظار چه تغييري رو داريد به قول يه آيت الله معروفي تو خود بخوان حديث مفصل از اين مجمل( شايدم طولاني)#:-s

ا
ین دقیقا سوال منم بود
تیرو صاف زدم وسط پیشونیش من نامرد :(
ای کاش این کارو نمیکردم :((
حتی به قیمت باختن
بعید می‌دونم بشه جلوی کشته شدنش رو گرفت!
چون به عنوان تارگت اصلی انتخاب می‌شه و رو کلش می‌نویسه Kill

راه حل مشکلتون برای Mason رو صفحه قبل گذاشتم انگاری هیشکی نخوند :d
پس دوباره میگم

برای اینکه Mason نمیره باید یه تیر بزنین تو پاش بعد که میفته زمین دوباره بهش شلیک کنین. فقط نباید توی سرش بزنین. اینطوری هم یه اچیومنت میگیرین همه Mason زنده میمونه اگرچه تا آخر بازی معلوم نمیشه

زت زیاد!

من تا اخرش رفتم

پیشنهاد میشه اگه بازیرو نگرفتید ..... فکر گرفتنش رو از سرتون بیرون کنید که افتضاحه
:d

لامصب قشنگ گند زدن به کال اف:d

من میرم سراغ MW3 دوباره و صبر میکنم تا MW4 بیاد

انگار بازیش رو یه مشت ناشی ساختن

نمره من به بازی :
داستان 8
گرافیک 4
جذابیت 2
گیم پلی 3

درجمع 4.75/10

من تا اخرش رفتم

پیشنهاد میشه اگه بازیرو نگرفتید ..... فکر گرفتنش رو از سرتون بیرون کنید که افتضاحه

نمره من به بازی :
داستان 8
گرافیک 4
جذابیت 2
گیم پلی 3

درجمع 4.75/10

خیلی هم قشنگ خوب باحال بود

خیلی هم قشنگ خوب باحال بود
بخش داستانیش به باکلاسی BO1 نبود ولی بخش زامبیش بهتره.مولتیپلیرش هم نباید با سری MW مقایسه کرد به نظرم.استایلشون فرق داره.
..
یه سوال(شرمنده کمی بی ربطه)
در ابتدا یه اپدیت 15 مگابایتی از لایو می خواد ولی تا اوایلش بیشتر نمیره و بیخیالش شدم.بعد BO1 رو گزاشتم و خالا اون هم اپدیت می خواد:-?چه اتفاقی داره میفته؟

من تا اخرش رفتم

نمره من به بازی :
داستان 8
گرافیک 4
جذابیت 2
گیم پلی 3

درجمع 4.75/10

منم دقیقا با این نظر موافقم ،

امروز بازی را تمام کردم و فقط باید بگم سه چهار تا مرحله آخریش خوب بود ، بقیه کلا خوب نبودن ،
بازی اصلا چالشی نداشت ، یعنی هیچ مرحله ایی آدم رو اذیت نمیکرد ،
یادش بخیر کال آف های قبلی حتی روی درجه راحت هم بعضی مرحله ها خیلی اذیت میکردش ولی این ...

از اونجا که میسون رو میکشیم یه کم حال داد ، یعنی بازی جالب شد . قبلش اصلا خوب نبود .

ولی خدایی یه چیزی میگم دیگه خودتون فکر کنید بازی چقدر بده :

توی اون مرحله که میسون رو میکشیم ، یه سری سرباز هستند که تفنگ یا فکر کنم یه چوب دستی دستشونه و میگیرن دستشون و به سمت ما حمله میکنند . آخه کدوم آدم عاقلی به دشمنی که مسلسل دستشه با چوب دستی حمله میکنه ؟
خدایی کال آف دیوتی باید به یه همچین جایی میرسید ؟

من تا اخرش رفتم

نمره من به بازی :
داستان 8
گرافیک 4
جذابیت 2
گیم پلی 3

درجمع 4.75/10

`پ ن پ حتما مدال خيلي خوبه با اون افتضاحي كه بيرون داده

منم دقیقا با این نظر موافقم ،

امروز بازی را تمام کردم و فقط باید بگم سه چهار تا مرحله آخریش خوب بود ، بقیه کلا خوب نبودن ،
بازی اصلا چالشی نداشت ، یعنی هیچ مرحله ایی آدم رو اذیت نمیکرد ،
یادش بخیر کال آف های قبلی حتی روی درجه راحت هم بعضی مرحله ها خیلی اذیت میکردش ولی این ...

از اونجا که میسون رو میکشیم یه کم حال داد ، یعنی بازی جالب شد . قبلش اصلا خوب نبود .

ولی خدایی یه چیزی میگم دیگه خودتون فکر کنید بازی چقدر بده :

توی اون مرحله که میسون رو میکشیم ، یه سری سرباز هستند که تفنگ یا فکر کنم یه چوب دستی دستشونه و میگیرن دستشون و به سمت ما حمله میکنند . آخه کدوم آدم عاقلی به دشمنی که مسلسل دستشه با چوب دستی حمله میکنه ؟
خدایی کال آف دیوتی باید به یه همچین جایی میرسید ؟
من کال آف قبلیارو رو medium دادم بچه ی 10 ساله راحت تمومشون کرد:d
رو veteran بازی میکردی ؟ سخت نبود اصلا ؟ :| ( من هنوز بازی نکردم )

اقا این بازی چرا اینجوریه؟خداوکیلی انتظار نداشتم اینجوری باشه:-oای کاش تو زمان جنگ سرد میموند چون اون قسمتاش قشنگ بود نه زمان ایندش)xدوستان کجاش به ایران تیکه میندازن؟:d

بخش زامبی خیلی باحال شده.فقط من اتوبوسی ندیدم.چه SOLO چه LIVE.اوضاع سرور ها هم خوبه.مشکلی نداره.
یکی یه تاپیک بزنه،قرار بزاریم لایو بازی کنیم زامبی رو
این چرا اینقدر اعصاب خورد کن شده؟! داستانش رو اعصابه، صدای اون رفیقت رو اعصابه، بازی خیلی شلوغ شده.
قبول دارم بخش داستانیس کمی سطح پایینه.به قول دوستمون انگار چند نفر ناشی ساختنش.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or