Call of Duty: Black Ops II | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

دوستان دقیقا باید چیکار کرد که کارما نمیره ...
آخه من همه Strike Force ها رو رفتم و به نظرم چیزی رو از قلم ننداختم ، ولی باز تو کشتی منندز اومد کشتش

دوستان دقیقا باید چیکار کرد که کارما نمیره ...
آخه من همه Strike Force ها رو رفتم و به نظرم چیزی رو از قلم ننداختم ، ولی باز تو کشتی منندز اومد کشتش
)مرحله‌ی که تو کلاب میرید دنبالش، آخر عجله کنید قبل اینکه ببرنش تو حلی کوپتر برسید بهشون، اون یارو مو سفیده هم میکشید اسمش یادم نیست.۲)اونجایی‌ که مندز تفنگو میده دست فرید دوستتون رو بکشید تا فرید زنده بمونه.
)

بچه ها بیاید پایان هامون رو به اشتراک بذاریم ببینیم خفن ترین پایان رو کی دیده:دی
فقط خواهشا توی اسپویلر باشه!
من زدم منندز رو کشتم و نشون داد پسر میسِن با وودس رفتن سر خاک الکس میسن و با هم حرف زدن و پسر میسن گفت که من کارم رو انجام دادم و کلتش رو گذاشت رو قبر باباش:دی

من دوتا پایان داشتم ...

سری اول که بازی کردم کلا به معنی واقعی کلمه گند زدم :دی هیچ کدوم از ماموریت جانبیا رو نرفتم کارما رو نجات ندادم میسونو کشتم گذاشتم فرید بمیره. اون ژنرالرو کشتم. اوباما غرق شد و مهم تر از همه اینکه منندزو نکشتم! نتیجه این شد که یه سال بعد منندز از زندان در رفت اومد کله وودز بدبختو بیخ تا بیخ برید تو خونه سالمندان! نمدونم چه کرمی داشت میذاشت طبیعت کار خودشو میکرد دیگه. کلا فک کنم بدترین پایان بودش.
سری دوم با حواس جمع رفتم و گندایی که زده بودمو درست کردم ... ولی باز منندزو نکشتم نتیجش این شد که کارما جلوی انتشار ویروسو گرفت و منددز تو سلولش نشسته بود داشت کله خودشو میکوبوند به دیوار. بعد یهویی میسون میاد تو خونه سالمندان. وودز کف میکنه میگه من تو رو کشتم. میسون میگه نه تو هدف گیریت ضایع تر از این حرفاس که بتونی منو بکشی. بعد یهویی پسرش میاد تو و اونم باز کف میکنه که تو گدوم قبرستونی بودی تموم این سالا بابا ... که هیشکی به خودش زحمت نمیده توضیح بده ... ایشالا شماره بعد!

من اولای بازی هستم الان مرحله 3 ام تا اینجا بر خلاف نظر خیلی ها بازی فوق العاده بوده حتی از سری های mw هم بهتره از bo 1 هم خیلی بهتره.به نظرم فقط مشکلش اینه اسم بازی باید mw4 میزاشتن!

کا moh هم به یک مرحله این بازی نمیرسه

بچه ها یک سوال، من الان بازیو گرفتم، 97 درصده. اگر توی منوئی که قبل از شروع مرحله میاد چیزی رو تکون بدم دیگه تو بازی نمیره و میگه دیسک مشکل داره.
الان این عادیه یا برم دیسکو عوض کنم؟ تو خود بازی مشکلی نداره فقط تو این منو این مشکل هست، اگر برم تو تنظیمات سلاح برای خودم انتخاب کنم اینا دیگه تو بازی نمیره :|.
موندم برم عوض کنم یا نه زورمم یاد :|.

بچه ها یک سوال، من الان بازیو گرفتم، 97 درصده. اگر توی منوئی که قبل از شروع مرحله میاد چیزی رو تکون بدم دیگه تو بازی نمیره و میگه دیسک مشکل داره.
الان این عادیه یا برم دیسکو عوض کنم؟ تو خود بازی مشکلی نداره فقط تو این منو این مشکل هست، اگر برم تو تنظیمات سلاح برای خودم انتخاب کنم اینا دیگه تو بازی نمیره :|.
موندم برم عوض کنم یا نه زورمم یاد :|.

اینا مشکل رایته ... برو دی وی دیو پرت کن تو صورت یارو! ;;)

اینا مشکل رایته ... برو دی وی دیو پرت کن تو صورت یارو! ;;)
پس برم عوض کنم :|.
خط هم داره رو دی وی دی، الان میرم باز باید بشینم با یارو بحث کنم که دی وی دیت خط داره من خط ننداختم :|.
دفعه قبلن توپخونه ای داشت کارمون به دعوا میکشید :|.

یک سوال اون قسمت ها که باید دستور بدی این سربازی حمله کنه یا کجا وایسه جز مراجل اصلیه؟؟یا فرعی؟اخه تو منو هر دوشو میتونی انتخاب کنی.
بعد یکی از همین ماموریت ها دومیش فک کنم عکش نقشه ایران ولی نوشته سنگاپور کسی دلیلشو دونست به من بگه

یک سوال اون قسمت ها که باید دستور بدی این سربازی حمله کنه یا کجا وایسه جز مراجل اصلیه؟؟یا فرعی؟اخه تو منو هر دوشو میتونی انتخاب کنی.
بعد یکی از همین ماموریت ها دومیش فک کنم عکش نقشه ایران ولی نوشته سنگاپور کسی دلیلشو دونست به من بگه

فرعین
پائین اصلیا میتونی اسلحه هاتو دلخواه انتخاب کنی ولی فرعی ها رو نمیتونی

دوستان اون شمشيري كه اول مرحله پاكستان(همون مرحله اسب سواري) بر ميداري به چه درد ميخوره؟؟اخه ديالوگاشون ي طوري بود ظاهرا بايد ي كاربردي ميداشت؟؟

بچه ها یه کشف جالب و باحال توی مرحله افغانستان پیدا کردم ::))=))

فکر کنم مرحله سوم میشه بعد از این که از اسب پیاده میشی دو نفر رو زمین نشستند دارند قلیون میکشند جالبش اینه که اسم یکی شون حضرت و اسم اون یکی یوسف که اسمشون در مجموع میشه حضرت یوسف :d البته اونی که اسمش یوسف دقیقا نوشته yusufzai که احتمالا میخواسته بنویسه یوزارسیف ولی اشتباه شده :))
البته اسم ها فقط به اونجا ختم نمیشه....:d

فرید
مسعود
جمال
ناصر
امین
یوسف

و چندین اسم دیگه که موقع مراحل افغانستان و موقعی که با شخصیت فرید داریم میریم به رفقامون دقت کنیم اسم هاشون معلومه و جالب...:d
البته من یه اسم باحال دیگه هم پیدا کردم که کاملا ایرانیه و به هیچ عنوان نمیشه گفت که اشتباهی بوده:

bijan

---------- نوشته در 09:31 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:28 AM ارسال شده بود ----------

پس برم عوض کنم :|.
خط هم داره رو دی وی دی، الان میرم باز باید بشینم با یارو بحث کنم که دی وی دیت خط داره من خط ننداختم :|.
دفعه قبلن توپخونه ای داشت کارمون به دعوا میکشید :|.

خوب تقصیر اون بیچاره هم که نیست خودت رو بزار جاش تو حاضر بودی دیسکی رو که میفروشی گارانتی کنی اونم دیسک رایت شده کپی شده؟؟

---------- نوشته در 09:36 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:31 AM ارسال شده بود ----------

در کل من نمیدونم چرا به گیم پلی بازی دست زدن ولی خیلی رون تر شده در حالی که گیم پلی قبلی جذاب تر بود

تنوع اسلحه ها خیلی بالاست و برای هر مرحله یه عالمه اسلحه با امکانات فراوان و جزئیات بسیار هست که میتونی انتخاب کنی
من در نسخه قبل black ops که زامبی ها رو وارد بازی کرده بود چون اون دیسک lt2 بود بعد از lt3 تو کف مرحله زامبی ها مونده بودم باورتون نمیشه ولی اولین باری که دیسک رو گذاشتم تو دستگاه قبل از شروع بخش داستانی یه چند ساعتی زامبی ترکوندم

من تو یکی از مراحل گزینه lower difficulty رو زدم الان هر کاری میکنم نمیشه مثل اول کسی نمیدونه چرا؟یک درجه سختی رو کم کرد ولی الان دوباره نمی برش بالا!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or