Call of Duty: Black Ops II | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

این Bo2 دهن منو صاف کرد!! الان تو یه مرحله ایم که باید در باز شه تا بری(تا اونجایی که من فهمیدم) , هرچی وامیسم باز نمیشه!! البته 2 دقیقه واسادما

این Bo2 دهن منو صاف کرد!! الان تو یه مرحله ایم که باید در باز شه تا بری(تا اونجایی که من فهمیدم) , هرچی وامیسم باز نمیشه!! البته 2 دقیقه واسادما
فک کنم منم اونجوری بود یک نارنجک بزن خودتو بکش بعد از اول بیا اومدی توی اون ویلا مانند یک نقطه زرد نشون میده که باید وایسی تا یارات بیان .

بیشتر وایسا شاید شد:d.
برا منم همینجور شد یه بار.همراهام پشت در وایسادن نمیامدن تو:dمنم مونده بودم که چکار کنم اینقدر منتظر موندم تا افتخار دادن اومدن:d

callofydy.jpg

فروش ۵۰۰ میلیون دلاری COD: Black Ops II در ۲۴ ساعت آغازین :

رییس کمپانی اکتیویژن-بلیزارد، عنوان کرد:

با توجه به فروش ۵۰۰ میلیون دلاری در روز اول، ما بر این باوریم که Call of Duty برای چهارمین ساله متوالی پرفروش‌ترین محصول جدید سال دنیای سرگرمی است.
بر اساس گفته‌های آقای کوتیک، فروش کلی سری بازی‌های Call of Duty از ابتدا تاکنون از مجموعه فیلم های "هری پاتر" و "جنگ ستارگان"، پرفروش‌ترین سری فیلم های جهان، بیشتر شده است. با این حال این توزیع کننده هنوز هم نگران اتفاقات پیش رو در سال ۲۰۱۳ و پس از آن است.
کوتیک ادامه داد:

با توجه به مشکلات کلان اقتصادی، ما هنوز هم نگران حفظ جایگاه‌مان در سال‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ هستیم.

بر اساس گزارش این کمپانی میلیون‌ها نفر در شب ۱۳ نوامبر در مقابل ۱۶۰۰۰ فروشگاه در سراسر جهان به انتظار این بازی ایستاده بودند. همچنین این بازی در ۲۴ ساعت اولیه توزیع خود در ۲۳ شهر دنیا به پرطرفدارترین موضوع مورد بحث در توییتر تبدیل شد.

اریک هیرشبرگ، مدیر بخش توزیع اکتیویژن، گفت:

Call of Duty دیگر چیزی بیش از یک محصول صرف جهت خریداری مردم است، این بازی به یک برند برای مردم تبدیل شده است. نوامبر هر ساله ما کاری فراتر از عرضه یک بازی انجام می‌دهیم، ما یک دوره و پدیده جهانی به اسم فصل Call of Duty را آغاز می‌کنیم.هم اکنون Call of Duty: Black Ops II در سراسر جهان برای ایکس باکس ۳۶۰، پلی استشن ۳ و ویندوز منتشر شده است و در ۱۸ نوامبر امسال برای کنسول نینتندو وی یو هم عرضه خواهد شد.

منبع :

فروش ۵۰۰ میلیون دلاری COD: Black Ops II در ۲۴ ساعت آغازین - زومیت

به نظر من خط داستانیش خیلی کوتاه بود. ولی صرفنظر از هوش مصنوعی بسیار پایین دشمنان، بقیه مواردش حرف نداشت. همون صحنه های کاملا اکشن همیشگی و داستان خیلی قشنگ. کلا خیلی حال داد.

من دیسک بازی رو هم عوض کردم باز مشکل پریدن بیرون رو دارم لعنتی!
به هر حال، این سه مرحله که رفتم، بازی از لحاظ صحنه های اکشن خیلی خوب کار شده و البته از لحاظ موسیقی هم خیلی خوبه خیلی از آهنگسازی بازی خوشم اوم انتخاب بعضی از آهنگ ها برای بعضی از صحنه ها عالیه ولی تنها مشکلی که داره این روند گیم پلی دیگه خیلی خسته کننده و یکنواخت شده باز تو این نسخه سعی کردن یک کم یک نواختی در بیارن ولی ماهیت اصلی گیم پلی خسته کننده است.
یک فکری هم باید به حال این گرافیک بکنند :|.

به نظر من خط داستانیش خیلی کوتاه بود. ولی صرفنظر از هوش مصنوعی بسیار پایین دشمنان، بقیه مواردش حرف نداشت. همون صحنه های کاملا اکشن همیشگی و داستان خیلی قشنگ. کلا خیلی حال داد.

تکراری بودن بیش از حد هم هست.(3 نسخه اخر این بازی عینه همن)

فروش ۵۰۰ میلیون دلاری COD: Black Ops II در ۲۴ ساعت آغازین :

رییس کمپانی اکتیویژن-بلیزارد، عنوان کرد:

با توجه به فروش ۵۰۰ میلیون دلاری در روز اول، ما بر این باوریم که Call of Duty برای چهارمین ساله متوالی پرفروش‌ترین محصول جدید سال دنیای سرگرمی است.
بر اساس گفته‌های آقای کوتیک، فروش کلی سری بازی‌های Call of Duty از ابتدا تاکنون از مجموعه فیلم های "هری پاتر" و "جنگ ستارگان"، پرفروش‌ترین سری فیلم های جهان، بیشتر شده است. با این حال این توزیع کننده هنوز هم نگران اتفاقات پیش رو در سال ۲۰۱۳ و پس از آن است.
کوتیک ادامه داد:

با توجه به مشکلات کلان اقتصادی، ما هنوز هم نگران حفظ جایگاه‌مان در سال‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ هستیم.

البته این در حالی ست که fifa در حال حاضر رکورد بالاترین در سریعترین زمان ممکن رو داره

و باز هم یه خبر بد دیگه برای مدال بی افتخار

دیشب بازی تموم شد لازم دونستم یه سری نکات رو یاداور شم

گیم پلی که مثل همیشه متعادل و عالی بود و حس تکراری بودن داشت ولی با جو مراحل سازگاری داشت به نحوی که اصلا به چشم نمیومد ولی چیزی که این نسخه نداشت درگیری تن به تن بود البته نبودش زیادم فرقی ایجاد نمیکرد چون فقط دکمه و صحنات اسکریپت شده میشد :d . اسلحه های جدید بدجور حال میداد مخصوصا اونی که محیط رو اسکن میکرد البته یه کم رو فیزیک گلوله ها هم کار میکردن بد نبود ولی در حالت کلی گیم پلی خوب بود

صدا گذاری اسلحه ها شاید یکی از ضعیف ترین بخشای بازی بود جوری که اکثر اسلحه ها صداشون مثل هم بود با این تفاوت یکیشون بم تر نسبت به دیگری بود , صدا گذاری شخصیت ها هم بد نبود ولی میتونست خوبتر بشه به شرطی که Motion Capture خوبتری از صورتا داشتن .

گرافیک هم چه عرض کنم همون گرافیک قدیم با این تفاوت که در این نسخه نورپردازی بهتر شده بود که همونم واسش خوب بود ولی در کل گرافیک بهم نچسبید یعنی در حد 2010 هم نبود تنها نقطه قوطش همون نورپردازی بود مخصوصا تو انعکاس ها خیلی بهتر نسبت به قبل کار شده بود
هوش مصنوعی بازی هم طبق معمول در شلغم و هویج بود و هیچ واکنش طبیعی از دشمنا نمیدیدی حتی رو درجه سختی های مختلفی هم اینجوری بود با این تفاوت که فقط دشمنا تعداشون زیادتر و مقدار دمیجشون به همین مقدار زیادتر میشد همچنین باگ های مختلف از جمله گیر کردن تو دیوار , جا موندن NPC ها از یه مرز به مرز دیگر از , ... که اکثرش مربوط به انجین فرسوده بازی میشه

اما داستان که تنها محرک ادامه دادن بازی هستش
از نظر خط داستانی که فوق العاده نگاشته شده بود ولی یه کم در روایتش اشفته و پریشان میزد البته این ضعفش با کارگردانی و Screenplay فوق العاده DA و David S. Goyer پوشیده شده بود مثلا قسمتی از داستان Alex بودیم و دنبال منندز , قسمتی هم David بازم دنبال منندز که تونسته بودن با وجود موازی بودن روایت ها خط اصلی رو حفظ کنن همچنین صحنه های بسیار زیبا و هیجانی داستان ادمو به وجد میاورد

کلا یکی از معدود عنوان هایی هست که تونسته با برتری یکسری المان محدود بازی هر سال سرپا نگه داره و فروشش رو نسبت به نسخه قبلیش افزایش بده

من که از اول تو باغ نبودم گند زدم رفتمو هیچ ماموریت فرعی نرفتمو دیگه خودتون میدونید چی میشه:دی
الان می خوام برای دفعه دوم بترکونم:دی any advice?
2 تا پایان داره دیگه بیشتر که نیست؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

دوستان من یه مشکلی دارم تو بازی
اوایل مرحله 1 جایی که وودز رو میذاری یه گوشه و باید به داخل روستا بری و رادیو رو پیدا کنی اونجا باید کار خاصی انجام بشه؟
من هر چی میکشم تموم نمشن سرویسم کردن تروخدا راهنمایی کنید
با تشکر از شما دوستان عزیز
:)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or