Call of Duty 4: Modern Warfare

Vini

کاربر سایت
Nov 20, 2008
5
بابا من میدونم توی اون کنسول شما می بینید.
حالا من با PC و این بازی چجوری، ببینم که این امتیازات رو گرفتم یا نه؟

mehdi-p

کاربر سایت
Nov 8, 2007
64

بعد از گرفتن 30 ومین Enemy intel هیچ اچیومنتی دریافت نکردم

نظرتون دربارهی کمک چیه
:confused:

لنگ همینم تا به 1000 برسم

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید

بعد از گرفتن 30 ومین Enemy intel هیچ اچیومنتی دریافت نکردم

نظرتون دربارهی کمک چیه
:confused:

لنگ همینم تا به 1000 برسم
سلام
منظورتون این اچیومنت دیگه

0ICLiGJhbC9HFQQeXVVRGEU2L2FjaC8wLzMAAAAA5+fn-3Go0Q==.jpg
G_Icon_External.gif
20
Eyes and Ears
Find 30 enemy intel items
اول مطمئن بشید که کامل گرفتید و چیزی جا ننداختید چون فکر کنم اچیومنتاش هیچگونه باگی نداره اما استثنا برای شما باگ بود همه 30 تا گرفته باشید نداده باشه تنها یه راه بیشتر ندارید برید قسمت مموری و سیو مربوط به بازی پاک کنید و بازی دوباره شروع کنید و این 30 تارو به ترتیب بگیرید فکر کنم این تنها راهشه البته بازم میگم اول مطمئن شید که هر 30 گرفتید و این اچیومنت داده نشده

mehdi-p

کاربر سایت
Nov 8, 2007
64
سلام
منظورتون این اچیومنت دیگه

0ICLiGJhbC9HFQQeXVVRGEU2L2FjaC8wLzMAAAAA5+fn-3Go0Q==.jpg
G_Icon_External.gif
20
Eyes and Ears
Find 30 enemy intel items
اول مطمئن بشید که کامل گرفتید و چیزی جا ننداختید چون فکر کنم اچیومنتاش هیچگونه باگی نداره اما استثنا برای شما باگ بود همه 30 تا گرفته باشید نداده باشه تنها یه راه بیشتر ندارید برید قسمت مموری و سیو مربوط به بازی پاک کنید و بازی دوباره شروع کنید و این 30 تارو به ترتیب بگیرید فکر کنم این تنها راهشه البته بازم میگم اول مطمئن شید که هر 30 گرفتید و این اچیومنت داده نشده

اینکه سی تاشو جمع کردم توی قسمت اپشن مشخصه بدبختی اینجاست وقتی سیوشو پاک میکنم و بازی رو دوباره اجرا میکنم هم همه ی مراحل بازند و هم 30 تا فایلها

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
اینکه سی تاشو جمع کردم توی قسمت اپشن مشخصه بدبختی اینجاست وقتی سیوشو پاک میکنم و بازی رو دوباره اجرا میکنم هم همه ی مراحل بازند و هم 30 تا فایلها
شما از قسمت داشبورد سیوش پاک میکنید دیگه اره؟ حتمی از اونجا پاکش کن اونم سیو سیتینگ باید پاک کنی تا مراحل تمام پاک شه البته من خودم به چنین مشکلی بر نخوردم که بخوام سیوش پاک کنم اما مطمئنم از قسمت داشبورد بری قسمت مموری بعد فایل سیو بازی پاک کنی باید مراحل پاک شه

آخرین ویرایش:

mehdi-p

کاربر سایت
Nov 8, 2007
64
شما از قسمت داشبورد سیوش پاک میکنید دیگه اره؟ حتمی از اونجا پاکش کن اونم سیو سیتینگ باید پاک کنی تا مراحل تمام پاک شه البته من خودم به چنین مشکلی بر نخوردم که بخوام سیوش پاک کنم اما مطمئنم از قسمت داشبورد بری قسمت مموری بعد فایل سیو بازی پاک کنی باید مراحل پاک شه

اینکار انجام شده ولی یه سیو دومی هم رو پروفایل در حالت مخفی وجود داره چون بعد از پاک کردن سیو و بعد لود کردن بازی هم همهی مراحل بازند و هم همهی 30 تا فایلها گرفته شده اند

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اینکار انجام شده ولی یه سیو دومی هم رو پروفایل در حالت مخفی وجود داره چون بعد از پاک کردن سیو و بعد لود کردن بازی هم همهی مراحل بازند و هم همهی 30 تا فایلها گرفته شده اند

این مسئله برای خود منم جالبه. چون من وقتی کنسولم سوخت و رفتم الیت گرفتم هیچ گونه سیوی یا چیزی رو از روی هارد قبلیم به این کنسول جدید انتقال ندادم.فقط اکانتمو از اینترنت ریکاور کردم. اما با انداختن بازی COD4 با تعجب دیدم که تمام مراحل باز هستش.

نتیجه اخلاقی :
سیو مراحل COD4 با توجه به اچیومنت هایی که گرفتید تنظیم میشه. یعنی الان که شما یه بار بازی رو تموم کردین و اچیومنت پایان بازی رو گرفتین هر بلایی هم سرش بیارین بازی از روی اچیومنت های گرفته شده مراحل رو باز میکنه واسه شما.;)

در ضمن من هم از اینطور باگ ها داشتم. البته توی Mirror's Edge. بازی رو بدون اسلحه به پایان رسوندم اونم با هزار بدبختی اما اچیومنتشو نداد.:((

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,546
نام
امیر
این مسئله برای خود منم جالبه. چون من وقتی کنسولم سوخت و رفتم الیت گرفتم هیچ گونه سیوی یا چیزی رو از روی هارد قبلیم به این کنسول جدید انتقال ندادم.فقط اکانتمو از اینترنت ریکاور کردم. اما با انداختن بازی COD4 با تعجب دیدم که تمام مراحل باز هستش.

نتیجه اخلاقی :
سیو مراحل COD4 با توجه به اچیومنت هایی که گرفتید تنظیم میشه. یعنی الان که شما یه بار بازی رو تموم کردین و اچیومنت پایان بازی رو گرفتین هر بلایی هم سرش بیارین بازی از روی اچیومنت های گرفته شده مراحل رو باز میکنه واسه شما.;)

در ضمن من هم از اینطور باگ ها داشتم. البته توی Mirror's Edge. بازی رو بدون اسلحه به پایان رسوندم اونم با هزار بدبختی اما اچیومنتشو نداد.:((
اتفاقا این مورد توی cod4 به عنوان یک حسن به حساب می یاد...!

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan

نتیجه اخلاقی :

در مورد اون achievement بازی mirrors edge باید بگم اکر شما دکمه back را روی دسته ی 360 زدی و بالای صفحه چنین چیزی رو نوشت نشان دهنده ی این هست که شما به کسی شلیک نکردی و وقتی بازی رو تموم کردی achievement باز میشه!!!! اینم اون عبارت هست که گفتم:
So far You don't kill enemy by weapon
فکر کنم یک چیزی تو همین مایه ها بود :cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر