Call of Duty 4: Modern Warfare

martin kane

کاربر سایت
Mar 3, 2008
224
نام
Arash
Achievements یک امتیازی که بازی باز داده میشه که بعد از رد کردن یک مرحله یا ماموریت یا انجام دادن کاری به بازی باز داده میشه:laughing:

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
دوستان کسانیکه آچیومنت لپ تاپهارو گرفتن به من بگن لپهای مرحله کاپیتان پراس (همون مرحله رسیدن به محل ترور زاخائف ) و محله بعدش یعنی ترور زاخائف و فرار از اونجا کجاس دقیقا دوتا لپ تاپ مونده که یکیش توی مرحله اولی هست که گفتم و بعدیش مرحله دوم یعنی فرار از اونجا . دوستان اگه بگن محبت کردن . فقط توی مرحله فرار بگن لپ تاپ بعد از زخمی شدن مک میلیان است یا قبلش چون یکیشو که بعد از زخمی شدن مک هست گرفتم (بالای نردبان) .

فقط من به یه چیزی مشکوکم به نظرم من هرسه تا لپ تاپ مرحله اول (رسیدن به مرحله ترور) رو گرفتم حالا من اینجا می نویسم اگه همین سه تایی هست که اینجا می نویسم پس چرا وقتی توی Option میری میزنه دوتاشو گرفتم :
اولیش توی یه خونس که چندتا سگ هم توش خوابیدن و چندتا سرباز که باید دخلشونو بیاریم
دومیش توی برج کلیسا هستش
سومیش هم همون جایی هست که مک میلیان وقتی سربازهارو می بینه میگه Shhhhh :)
پیشاپیش ممنون

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
دوستان کسانیکه آچیومنت لپ تاپهارو گرفتن به من بگن لپهای مرحله کاپیتان پراس (همون مرحله رسیدن به محل ترور زاخائف ) و محله بعدش یعنی ترور زاخائف و فرار از اونجا کجاس دقیقا دوتا لپ تاپ مونده که یکیش توی مرحله اولی هست که گفتم و بعدیش مرحله دوم یعنی فرار از اونجا . دوستان اگه بگن محبت کردن . فقط توی مرحله فرار بگن لپ تاپ بعد از زخمی شدن مک میلیان است یا قبلش چون یکیشو که بعد از زخمی شدن مک هست گرفتم (بالای نردبان) .

فقط من به یه چیزی مشکوکم به نظرم من هرسه تا لپ تاپ مرحله اول (رسیدن به مرحله ترور) رو گرفتم حالا من اینجا می نویسم اگه همین سه تایی هست که اینجا می نویسم پس چرا وقتی توی Option میری میزنه دوتاشو گرفتم :
اولیش توی یه خونس که چندتا سگ هم توش خوابیدن و چندتا سرباز که باید دخلشونو بیاریم
دومیش توی برج کلیسا هستش
سومیش هم همون جایی هست که مک میلیان وقتی سربازهارو می بینه میگه Shhhhh :)
پیشاپیش ممنون
ميلاد جان در مورد قسمتي كه بايد فرار كني ماجرا از اين قراره:
- شما بعد از اينكه كاپيتان مك ميلان رو گذاشتي در محل مورد نظر سعي كني پشت به چرخ و فلك وايستي حالا به سمت شمال شرقي نگاه كن يه خيابون ميبيني ، بعد از يه مدتي كه دشمنا حمله مي كنن در سمت راست اين خيابان دري باز ميشه كه دشمنا ازش ميريزن بيرون لپ تاپ مورد نظر دقيقا ته همين راهرويي است كه درش فقط موقع حمله ي دشمن باز ميشه.
- قبليشم كه گفتي گرفتي.
اميدوارم تونسته باشم بهت كمك كنم.

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
پست ویرایش شد !

احمدرضا جان دستت درد نکنه بابت اون . اون یکی رو هم همین الان پیدا کردم . :)

آخرین ویرایش:

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
Kill an enemy while blinded by a flashbang in the single player campaign
فردی را که توسط Flashbang کور شده است را بکشید.
در سرتاسر بازی قابل دریافت است. در همان مرحله Crew Expendable که در حال گرفتن اچیومنت چاقو هستند به سوی یکی از دشمنان Flashbang بیاندازید و بعد وی را بکشید.

امیر جان توضیحت در مورد این اچیومنت ایراد داره برای گرفتن این اچیومنت باید چشمهای ما با فلش بنگ کور شده باشه و یه دشمنو بکشیم در حالت کوری!

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
مرسی محمد عزیز از این تذکر به جا و درستتون.
من چون بعد از اتمام بازی این اچیومنت ها را نوشتم احتمالا اشتباه کردم و فقط می خواستم این اچیومنت را که ساده بود ترجمه کرده باشم که اشتباه بوده.
ممنون.

DONTE SPARDA

کاربر سایت
Apr 27, 2007
216
نام
محسن
سلام.بالاخره مرحله ی high mile club رو روی وترن تموم کردم و امتیاز هام به 960 رسید.فکر کنم اولین پسر 13.5 ساله باشم که تو جهان تونسته کل بازی رو روی وترن تموم کنه.:biggrin1:

DONTE SPARDA

کاربر سایت
Apr 27, 2007
216
نام
محسن
من بازی رو تموم کردم اما چیت ها واسم باز نشد.:evil:
خب با تموم کردن بازی که باز نمیشه...باید لپ تاپ ها رو پیدا کنی.توی هر مرحله ای باشی توی همون قسمت چیت ها نشون میده توی اون مرحله چند تا پیدا کردی و چند تا مونده...من خودم نوزده تا پیدا کردم.:love:راستی توی صفحه ی اول همین تاپیک یه ویدئوی 11 مگی هست که جاشون رو نشون میده.

.:Snape:.

عضو جدید
Apr 20, 2008
226
نام
صادق
سلام.بالاخره مرحله ی high mile club رو روی وترن تموم کردم و امتیاز هام به 960 رسید.فکر کنم اولین پسر 13.5 ساله باشم که تو جهان تونسته کل بازی رو روی وترن تموم کنه.:biggrin1:
منم 14 سالمه بعد از 6 بار تموم کردن بازی موفق به گرفتنه 1000G:cool: شدم اونم باچه بدبختی:biggrin1: اولین بازی بود که 1000 تارو کامل گرفتم
تنها راهه رسیدن به 1000 توکل به خدا :biggrin1:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بچه ها عجب گیری کردم من ها .فقط تو پیدا کردن اون لپ تاپی که تو بعد زمین گذاشتن مک میلان باید پیداش کنیم.اون دری که باید باز بشه نمی شه.:eek:
فکر کنم شانس منه بدبخته.اگه کسی می تونه یه عکس از باز شدن در بذاره ببینیم چه جوری باز میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر