Call of Duty 4: Modern Warfare

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
توی youtube ریخته
صفحه اول همین تاپیک هم 2تا لینک از رپیدشر هست ولی 2سال پیش گذاشته شده فکر نکنم جواب بده

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
سلام...
اگه من اون مرحله که باید تو شهر بازی کاپیتان رو نجات بدم رو هارد برم وبقیه مرحله ها رو رو vetern اخرش او اچیومنت 90 تایی ازاد میشه؟؟؟

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
فک نکنم, مکافاتیه این veteranش, فقط به خودم فحش میدادم.
90
Deep and Hard
Complete the game on Hardened or Veteran difficulty
بازی را روی درجه سختی Hardened و یا Veteran به پایان برسانید.
گفتم شاید بشه!!
20
Your Show Sucks
Destroy all the TVs showing Al-Asad's speech
تمام تلویزیون های که تصویر Al-Asad را نمایش می دهند نابود کنید.
در سرتاسر بازی در چندین مرحله تلویزیون های متعددی وجود دارد که تصویر وی را نشان می دهد اما زیاد نگران نباشید چرا که برای باز شدن این اچیومنت فقط کافی است که تمام تلویزیون های مرحله Charlie Don’t Surf را از بین ببرید. توجه کنید که این اچیومنت روی درجه سختی Recruit باز نمی شود.
من تو گرفتن این هم مشکل دارم چون دسترسی به اینترنت پرسرعت ندادم نتونستم اون فیلم رو ببینم میشه یکی بگه حدودا چندتا تلویزیون تو اون مرحله هست؟؟

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
من تو گرفتن این هم مشکل دارم چون دسترسی به اینترنت پرسرعت ندادم نتونستم اون فیلم رو ببینم میشه یکی بگه حدودا چندتا تلویزیون تو اون مرحله هست؟؟

ببنید اگه نمی تونید اون فیلم رو دانلود بزار یه چیز بگم .

4 تا تلویزیون قبل از رفتن به اون ایستگاه رادیویی هست ! (2تاش توی اون اتاق که اسلحه ها رو روی میز چیدن ):cheesygri و (2 تاش روی پشت بوم هاست (باید از پله ها بری بالا) ):biggrin1:

+ همه تلویزیون های اون ایستگاه تلویزیونی :-". هرچی تلویزیون تو اون ایستگاه هست باید نابود کنی + 1 تلویزیون بعد از ایستگاه تلویزیونی توی مسیرته (روی دیوار نصبه) + 6 تا تلویزیون هم تو همون اتاق هست*که دشو با لگد میشکونین وتوش کسی نیست !

LMFAO 0oo0

کاربر سایت
Jul 27, 2006
295
سلام
من 14 تا از لپ تاپ ها رو پیدا کرده بودم که cheat های بازی رو فعال کردم و همین طوری یه مرحله رو رفتم و شانسی یه لپ تاپ پیدا کردم و تعداد لپ تاپ ها 15 تا شد و اچیومنت رو نداد می دونم بخاطر همون Cheat ها بود.حالا باید چکار کنم تا اچیومنت 15 تا لپ تاپ باز شه وقتی که من 15 تا شو دارم؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
سلام
من 14 تا از لپ تاپ ها رو پیدا کرده بودم که cheat های بازی رو فعال کردم و همین طوری یه مرحله رو رفتم و شانسی یه لپ تاپ پیدا کردم و تعداد لپ تاپ ها 15 تا شد و اچیومنت رو نداد می دونم بخاطر همون Cheat ها بود.حالا باید چکار کنم تا اچیومنت 15 تا لپ تاپ باز شه وقتی که من 15 تا شو دارم؟
متاسفانه هیچ اچیومنتی روی این حالت باز نمیشه.
نوشته شده توسط NINJA_PANDA
این اچیومنت باگ داره !!. دقیقا 4 بار این کار رو کردم ولی نشد بعد رفتم به زور یه ویدئو دانلود کردم و از روی اون باز 3 دفعه ( مو ب مو ) رفتم که اخر سر دفعه چهارم باز شد.خیلی اذیت میکنه.

آخرین ویرایش:

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
این اچیومنت باگ داره !!. دقیقا 4 بار این کار رو کردم ولی نشد بعد رفتم به زور یه ویدئو دانلود کردم و از روی اون باز 3 دفعه ( مو ب مو ) رفتم که اخر سر دفعه چهارم باز شد.خیلی اذیت میکنه.
درست میگی فریدون جان فکر کنم من همه رو زدم ولی هنوز برام باز نشده!

Hagear

کاربر سایت
Jun 24, 2009
125
نام
hamed
برای من با حال بود آخرین مرحله تو هواپیما رو داشتم رو درجاه خفن سخت میرفتمتا 1000 تا رو کامل کنم همه رو زدم رسیدم به اون که گروگان میگیره گفتم تمام شد 1000 تا رو گرفتم بعد اومدم طرف زنم زم گروگن رو کشتم اوند از اول:cheesygri

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
دمتون گرم 1000تاش رو گرفتم تو اون مرحله ای که باید کاپتان رو نجات بدیم من یه جا هستش پشت اون استخر یه اتق رفتم اونجا قایم شدم و بعد اومدم بیرون چند تاc4کاشته بودم ترکوندم و زود با کاپتان فلنگ رو بستیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر