Call of Duty 4: Modern Warfare

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
بچه ها عجب گیری کردم من ها .فقط تو پیدا کردن اون لپ تاپی که تو بعد زمین گذاشتن مک میلان باید پیداش کنیم.اون دری که باید باز بشه نمی شه.:eek:
فکر کنم شانس منه بدبخته.اگه کسی می تونه یه عکس از باز شدن در بذاره ببینیم چه جوری باز میشه.
به احتمال زیاد شما صبر نمیکنی تا حمله ی دشمن شروع بشه.
بعد از اینکه حمله شروع شد شما میری به سمت اولین خیابان از سمت راست تصویر(وقتی رو به کوچه ها هستی) و میبینی که دری باز میشه یه سری ازش میریزن بیرون.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
به احتمال زیاد شما صبر نمیکنی تا حمله ی دشمن شروع بشه.
بعد از اینکه حمله شروع شد شما میری به سمت اولین خیابان از سمت راست تصویر(وقتی رو به کوچه ها هستی) و میبینی که دری باز میشه یه سری ازش میریزن بیرون.

نه بابا اینقدر صبر میکنم که آخرشم هلیکوپتر نجات میاد.می تونه یه باگ باشه ؟؟ باید دوباره از اول برم.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
نه بابا اینقدر صبر میکنم که آخرشم هلیکوپتر نجات میاد.می تونه یه باگ باشه ؟؟ باید دوباره از اول برم.
ببين وقتي كه كاپيتان رو گذاشتي زمين ميگه يك سري بمب برو بكار برو به طرف اونجا دوتا از اين بمب ها بزار بعد از طرف مخالف جايي كه اومدي خارج شو برو طرف اونجايي كه قبلش با كاپيتان ازش بيرون اومديد همون جا كه استخر و... بود. بعدش بمب رو به اسلحه تغيير بده چند لحظه صبر كن صبر كه بكني خواهي ديد كه بمب ها منجفر مي شوند و ميتوني راحت بري بگيري.

اين مكان بهترين جاست براي اين كه بري پنهان بشي براي رد كردن مرحله One Shot , One Kill

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
بچه ها عجب گیری کردم من ها .فقط تو پیدا کردن اون لپ تاپی که تو بعد زمین گذاشتن مک میلان باید پیداش کنیم.اون دری که باید باز بشه نمی شه.
فکر کنم شانس منه بدبخته.اگه کسی می تونه یه عکس از باز شدن در بذاره ببینیم چه جوری باز میشه.

اگر دره باز نشد ، اینکارو کن :
بعد از رسیدن هلیکوپتر های دشمن برو به سمت در ، اگر باز شد که هیچی ، اگر نشد ، روبروی در راهتو ادامه بده تا به یه جای مثل کوچه برسی که البته سطحش چمنه . اونجا جایی هست که دشمن ها ازش Respawn میشن . و اگه از اونجا Respawn بشن دیگه از داخل اون در ظاهر نمیشن و در باز نمیشه ... پس میری توی اون محوطه و صبر میکنی تا از پشت سرت ( از کنار همون در ) دشمن ها ظاهر بشن ... در اینصورت اون در باز شده و میتونی لپ تاپ رو برداری

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
سلام من رو حالت veterenتو اون مراحل اول(اسم مرحله رو نمیدونم ) یه جایی هست که دشمن عین مورو ملخ میریزن سرم وپر از تلویزیون خالدالسد هست و پر از میز و کامپیوتر هست و اون اول یه شات گان هست گیر کردم و تند تند میمیرم اونجا باید چیکار کنم که نمیرم؟؟
پ.ن:میدونم ربطی به این تاپیک نداره اما تو تاپیکش کسی جواب نمیده

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
سلام من رو حالت veterenتو اون مراحل اول(اسم مرحله رو نمیدونم ) یه جایی هست که دشمن عین مورو ملخ میریزن سرم وپر از تلویزیون خالدالسد هست و پر از میز و کامپیوتر هست و اون اول یه شات گان هست گیر کردم و تند تند میمیرم اونجا باید چیکار کنم که نمیرم؟؟
پ.ن:میدونم ربطی به این تاپیک نداره اما تو تاپیکش کسی جواب نمیده

تو این قسمت یه باگ هست و هر چی هم ملتو بکشین بازم میان
شما به محض اینکه وارد اتاق شدین میپیچین سمت راست و به هر نحوی هست خودتونا به اتاق آخر میرسونین . از این به بعد کسی دیگه از اینجا توی اتاق نمیاد پس در نتیجه تعداد افراد توی اتاق ثابت میمونه و کشتنشوت هم راحته ( فقط حتما نارنجک - یه شات گان - یه M4 - و یدونه Flash Bang ( نارنجک های گیج کننده ) داشته باشین .

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
حالا اون مرحله که با مک میلان هستم بعد از اینکه زاخائو رو میکشم میرم پایین جای اون ماشینا
که دشمنا با هلیکوپترو.............میان باید چجوری بکشمشون خیلی سخته..

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
این یه مرحله دیگه باگ نداره
خودتون باید دست به کار بشین و الکی وسط صحنه ندوید.مدام سنگر بگیرید و تا زخمی شدید پناه بگیرید .
یه کم صبر و حوصله می خواد

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
این یه مرحله دیگه باگ نداره
خودتون باید دست به کار بشین و الکی وسط صحنه ندوید.مدام سنگر بگیرید و تا زخمی شدید پناه بگیرید .
یه کم صبر و حوصله می خواد
خوب اینجارم رد کردم:D
حالا وقتی مک میلان رو میزارم تا هلیکوپتر بیاد خیلی سخته c4ها رو باید کجا کار بزارم باید کجا باشم تا این سربازا و سگا نیان جام وهی طرفم نارنجک نندازن؟

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
خوب اینجارم رد کردم:D
حالا وقتی مک میلان رو میزارم تا هلیکوپتر بیاد خیلی سخته c4ها رو باید کجا کار بزارم باید کجا باشم تا این سربازا و سگا نیان جام وهی طرفم نارنجک نندازن؟
4 تا اتاقک کوچیک هستش تو یکیش(ترجیحا اون که روبه روی مک میلان هستش)دراز بکشی و صبر کنید یه ده دفعه که کشته شدین هلکوپتر هم میرسه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر