Call of Duty 4: Modern Warfare

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
سلام امير جان
اول بابت راهنما خيلي ممنون.
من در مورد اين اچيومنت يه سوال دارم...

Carry Cpt. MacMillian to safety
کاپیتان MacMillian را به جای امن ببرید.
بعد از اینکه کاپیتان زخمی شد شما می بایست وی را کول نمایید و به همراه خود ببرید. بعد از پایان مرحله این اچیومنت باز می شود. این مرحله روی درجه سختی Veteran جزو سخترین ماموریت هاست خصوصا قسمت آخر که در شهر بازی هستید و می بایست از کاپیتان مراقبت کنید. تقریبا بردن این مرحله از طریق مقاومت و شلیک به دشمنان غیر ممکن است. برای همین بهتر شما همواره به دنبال جایی برای پنهان شدن باشید. از زمانی که شما کاپیتان را روی زمین می گذارید هلیکوپتر نجات تقریبا 8000 متر با شما فاصله دارد. در این قسمت شما می بایست با دشمن بجنگید و از کاپیتان دفاع کنید. اما بعد از گذشت مدتی و نزدیک 5000 متر یک Checkpoint اتفاق می افتد، از آن زمان به بعد دیگر نگران کاپیتان نباشید چرا که وی نمی میرد! هم اکنون چندین هلیکوپتر دشمن برای پیاده کردن نیرو میایند. حال فقط به فکر پنهان شدن باشید. مکان های پیشنهادی برای پنهان شدن:
کنار چرخ و فلک یک زمین ماشین سواری سر پوشیده وجود دارد و راه ورودی به پشت آن فقط و فقط یک راه است برای همین شما می توانید به آنجا بروید و آنجا دراز بکشید اگر هم دشمن احتمالی آمد او را از پای در آورید.
اگر پشت به چرخ و فلک بایستید رو به روی شما یک ساختمان بزرگ قرار دارد که بیشتر دشمنان از سمت چپ آن میایند شما می توانید سمت راست این ساختمان روبروی یک در پنهان شوید تا هلیکوپتر نجات بیاید.
داخل یکی از کیوسک ها پنهان شوید.
البته قبل از اینکه به پناهگاه خود بروید بهتر است روی زمین و در بین مسیر خود و کاپیتان تعداد زیادی C4 بیاندازید تا زمانی که خواستید به سمت وی بروید مسیر خود را با زدن دکمه انفجار پاک سازی کنید تا اینکه به سرعت به کاپیتان برسید.
توي اين مرحله بعد از اينكه فاصله هليكوپتر با ما 5000 متر ميشه و Checkpoint ميشه و همه با هليكوپتر مثل مور و ملخ ميريزن.من پشت همون فضاي سرپوشيده كمين ميكنم و اونايي كه سمت من ميان رو ميزنم ولي بعد از اينكه هليكوپتر خودي به ما ميرسه ، دشمنهاي زيادي بين من و كاپيتان هست كه اجازه نميدن من بهش برسم.متاسفانه C4 ها رو در اول اين قسمت استفاده كردم.درجه سختي هم Veteran هست.
راهي براي به خير گذروندن اين مرحله و گرفتن اچيومنت با اين توصيفات نيست؟

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
منم همين مشكل رو دارم !:blushing: درجه سختي Veteran ! سي 4 هم تموم كردم !:biggrin1:

راه داره يا مرحله رو Restart كنم ؟

خب من همين الان روي درجه سختي Veteran موفق شدم دوست عزيز.
براي گرفتن اين اچيومنت و پايان اين مرحله من از اين راه استفاده كردم:

من در ابتدا به جاهايي دقت كردم كه دشمنان از اونجا ميان.يكي از اصلي ترين مكانها ، راهي هست كه ابتدا از اونجا با كاپيتان وارد اين محوطه شديم. يه سه راهي هست كه از سمت چپ دشمن مياد و سمت راست هم بن بست هست. من انتهاي راه سمت راست كمين كردم و با اسنايپر بيشتر دشمنها رو زدم و بعد كه هليكوپتر نزديك شد با استفاده از فلش بنگ ها و نارنجكهايي كه خوشبختانه استفاده نكرده بودم به كاپيتان رسيدم.ديگه از اينجا به بعد خيلي مشكلي نيست.چون افراد خودي از هليكوپتر پياده شدن و ما رو Cover ميكنن و ميتونيم سوار هليكوپتر بشيم.
اينو هم بگم كه حد فاصل اونجايي كه كمين گرفته بودم تا كاپيتان رو تا جايي ميشد تند دويدم.

ويرايش: به نظرم تفاوت اين جايي كه من كمين گرفتم با اون پشت فضاي سرپوشيده اينه كه در هنگاميكه ميخوايم پيش كاپيتان برگرديم كمتر با مشكل مواجه ميشيم.چرا كه در پشت فضاي سرپوشيده كه تقريبا دشمنها ما رو محاصره كردن چون در اون فضا تراكم دشمن زياده و فضاي كمي رو براي فرار كردن داريم.ولي در حالت اول دشمن در سرتاسر اون محوطه پناه ميگيرن و اگه كمي شانس بيارين متوجه مكان ما نميشن(منظورم افرادي هستن كه با هليكوپتر ميان پايين) چون به سمت ما ديد ندارن.در نتيجه در هنگام فرار و رسيدن به كاپيتان ، فضا باز تره و دشمن ها بعضا فاصله شون با ما زياده و اگه سرعت عمل داشته باشين ، به لطف فلش بنگ ها و نارنجكها ميشه به كاپيتان رسيد.

آخرین ویرایش:

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
1ICLiGJhbC9MCxsBGl5TVkU2L2FjaC8wLzE4AAAAAOfn5-vAbOs=.jpg
G_Icon_External.gif
20
Mile High Club
Sky dive to safety on Veteran difficulty
مرحله High Mile Club از Epilogue را روی درجه سختی Veteran به اتمام برسانید.
این مرحله بعد از اتمام کل بازی باز می شود و به مانند یک مرحله جایزه ای است. بعد از اتمام بازی و بعد از نشان دادن Credits (لیست سازندگان بازی) اگر بگذارید که لیست اسامی کاملا تمام شود این مرحله خود به خود شروع می شود. در غیر این صورت شما می بایست به منوی Mission Select رفته و از قسمت Epilogue تنها مرحله آن یعنی High Mile Club را انتخاب نمایید. تمام کردن این مرحله روی این درجه سختی به مهارت خوبی نیاز دارد. می بایست بسیار دقیق باشید و از همه مهمتر سریع باشید. سعی کنید با تکرار این مرحله راه و اسلحه دلخواه خود را پیدا کنید. راههای زیادی برای این مرحله وجود دارد اما برای راهنمایی بیشتر یک فیلم از بازی خودم رکورد کردم امیدوارم به کمکتون بیاد:
http://rapidshare.com/files/69019431/HighMileClub.wmv 4521KB؛

:bye:
این اچیومنت رو تموم کردم :shrewd: ! واقعا سخته ! یکی از سخت ترین مراحل بازیه ! ولی 20 براش کمه !

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
کشاورز را نجات دهید.
اوایل مرحله Hunted به یک انبار می رسید و از پنجره آن مشاهده می کنید که 3 نفر از دشمنان در حال صحبت کردن با یک کشاورز هستند، می بایست دشمنان را کشته و جان وی را نجات دهید. اچیومنت همان لحظه باز می شود. توجه کنید که اگر در هنگام آمدن به انبار شناسایی شوید و تیر اندازی کنید دیگر کشاورز وجود ندارد! ضمنا وقتی به کشاورز رسیدید باید کمی صبر کنید تا کاپیتان پرایس دستور حمله را صادر کند و گرنه اچیومنت باز نمی شود.
این کار رو کردم ولی اچیومنت باز نشد !!! ( دقیقا به همون صورتی که توضیح دادین )

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
Carry Cpt. MacMillian to safety
کاپیتان MacMillian را به جای امن ببرید.
بعد از اینکه کاپیتان زخمی شد شما می بایست وی را کول نمایید و به همراه خود ببرید. بعد از پایان مرحله این اچیومنت باز می شود. این مرحله روی درجه سختی Veteran جزو سخترین ماموریت هاست خصوصا قسمت آخر که در شهر بازی هستید و می بایست از کاپیتان مراقبت کنید. تقریبا بردن این مرحله از طریق مقاومت و شلیک به دشمنان غیر ممکن است. برای همین بهتر شما همواره به دنبال جایی برای پنهان شدن باشید. از زمانی که شما کاپیتان را روی زمین می گذارید هلیکوپتر نجات تقریبا 8000 متر با شما فاصله دارد. در این قسمت شما می بایست با دشمن بجنگید و از کاپیتان دفاع کنید. اما بعد از گذشت مدتی و نزدیک 5000 متر یک Checkpoint اتفاق می افتد، از آن زمان به بعد دیگر نگران کاپیتان نباشید چرا که وی نمی میرد! هم اکنون چندین هلیکوپتر دشمن برای پیاده کردن نیرو میایند. حال فقط به فکر پنهان شدن باشید. مکان های پیشنهادی برای پنهان شدن:
کنار چرخ و فلک یک زمین ماشین سواری سر پوشیده وجود دارد و راه ورودی به پشت آن فقط و فقط یک راه است برای همین شما می توانید به آنجا بروید و آنجا دراز بکشید اگر هم دشمن احتمالی آمد او را از پای در آورید.
اگر پشت به چرخ و فلک بایستید رو به روی شما یک ساختمان بزرگ قرار دارد که بیشتر دشمنان از سمت چپ آن میایند شما می توانید سمت راست این ساختمان روبروی یک در پنهان شوید تا هلیکوپتر نجات بیاید.
داخل یکی از کیوسک ها پنهان شوید.
البته قبل از اینکه به پناهگاه خود بروید بهتر است روی زمین و در بین مسیر خود و کاپیتان تعداد زیادی C4 بیاندازید تا زمانی که خواستید به سمت وی بروید مسیر خود را با زدن دکمه انفجار پاک سازی کنید تا اینکه به سرعت به کاپیتان برسید.

تو چک پوینت دومش گیر کردم :(( الان نزدیک 2 ساعته که اونجام :(( پدرم در اومده :(( نمیدونم چی کار کنم :(( هر جا که بگین رفتم :(( تو رو خدا زود کمک کنین :((

اون پشتِ زمین ماشین سواریه که میرم، زود پیدام میکنن! :((

ویرایش :

این قسمت رو بعد از 2 ساعت رد کردم :D
بهترین جا برای قایم شدن از دست دشمنا اون قسمت هست که دشمن ها وارد میشن ( دقیقا همون جا ) پشتش یه قسمت هست برای پناه گرفتن، تو اون قسمت باید بخوابین و دشمن ها رو از پشات بزنید !

پ.ن : اینایی که گفتم برای وترن بود :D

آخرین ویرایش:

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
بچه ها تلویزیون هارو همرو ترکوندم ولی نداد!!!رو درجه معمولی تازه..همه جارو گشتم و هر چی بود ترکوندم ولی نداد بازم.

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
بچه ها تلویزیون هارو همرو ترکوندم ولی نداد!!!رو درجه معمولی تازه..همه جارو گشتم و هر چی بود ترکوندم ولی نداد بازم.
اين آچيومنت اسثتنا روي درجه ي Recruit باز نخواهد شد.
اگر هم روي درجه ي ديگري رفتي بايد يه بار ديگه بري و با دقت به محيط نگاه كني اينقدر تلويزيون اونجا هست كه آدم قاطي ميكنه. پيشنهاد ميكنم ويديوي امير رو دانلود و ببيني

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
رو رگیولارم اتفاقا رفتم .اول بازی تو یه سالنه که دو تا هست که ترکوندم بعد وارد ایستگاه تلویزیون میشم اونجا هر چی هست ترکوندم خیلی با دقت بعدش میرن بالای ساختمون ولی اونجا هم باز هر چی بود ترکوندم ولی نداد که نداد!

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
يكي لطف مي كنه اين فيلم هاي پست اول رو يه جاي ديگه آپلود كنه ؟
يكيش رو دان كردم ولي واسه بعدياش ميگه بايد اكانت داشته باشي ...
ممنون ميشم :cheesygri;)

xbox360

کاربر سایت
Jun 16, 2006
412
نام
پوریا
دوستان این مرحله All Ghillied Up بعد از اینکه زاخائف رو با تیر زدی باید 20 دقیقه مقاومت کنی؟
من هر کاری میکنم نمیشه مثل مور و ملخ از همه طرف میریزن رو سرمون:biggrin1:

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
0YCLiGJhbC8xCxsBGl5TVkU2L2FjaC8wLzFFAAAAAOfn5-4dm-U=.jpg
G_Icon_External.gif
20
Bird on the Ground
Shoot down an enemy helicopter with an RPG in the single player campaign
هلیکوپتر دشمن را بوسیله RPG سرنگون کنید.
اگر هنوز این اچیومنت را نگرفته اید بهتر است مرحله War Pig را انتخاب کنید. همان ابتدای بازی بعد از مدتی درگیری با دشمن دو هلیکوپتر دشمن برای پیاده کردن نیرو میایند شما نیز باید به پشت کانتینر ها بروید، انجا چندین RPG وجود دارد. یکی را برداشته و هلیکوپتر را سرنگون کنید تا اچیومنت باز شود.

من کلی هلیکوپتر زدم ولی این باز نشده، میتونید از چی میتونه باشه؟

0YCLiGJhbC9FCBsBGl5TVkU2L2FjaC8wLzIxAAAAAOfn5-63WyY=.jpg
G_Icon_External.gif
20
Ghillies In The Mist
Complete 'All Ghillied Up' without alerting any enemies
مرحله All Ghilliad Up را بدون آگاه کردن دشمنان به پایان برسانید.
این کار بسیار ساده است، کافی است که به حرفهای یار خود گوش دهید و مرحله را دنبال کنید. اگر زمانی دشمنان به سمت شما شلیک کردند بدانید که آنها متوجه شما شدند و شما بهتر است خود را با نارنجک بکشید و Checkpoint را مجددا آغاز نمایید.

این هم برای من باز نشد، هرچند که هروقت دشمنا فهمیدن گذاشتم منو بکشن که دوباره از Checkpoint شروع بشه.

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
من کلی هلیکوپتر زدم ولی این باز نشده، میتونید از چی میتونه باشه؟

این هم برای من باز نشد، هرچند که هروقت دشمنا فهمیدن گذاشتم منو بکشن که دوباره از Checkpoint شروع بشه.

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

هردو رو دوباره انجام دادم و شد، ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر