Call of Duty 4: Modern Warfare - Xbox360 version

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
منظورت را فهمیدم ولی یک نکته کلید RS کدومه؟؟؟ RT RB داریم اما RS ...

من را ببخش چون تازه کارم....

RS همون انالوگ سمت راستی هست . در بازی شما با فشار دادن این انالوگ به داخل از چاقوی خودتون میتونید استفاده کنید .

20kbx93.jpg

گول نخورید...این پست ها پشت سر هم نیستند. :biggrin1:

من مرحله آموزشی را رد کردم و رفتم مرحله ها ئ الان هم مرحله 2 هستم... واقعا آخرت گرافیکه :cool:

از موقعی که بازی اومد و بازیش کردم دیگه هیچ بازیه دیگه ای بهم حال نداده ، بنظر من این بازی شایسته انتخاب بعنوان بهترین بازی در سال 2007 در تمام زمینه هاس . حالا هم خودمو با پارادایس مشغول کردم تا وگاس 2 بیاد تا شاید بعد از کال 4 یه حال اساسی بهم بده :love:

نمیدونم چرا ولی من هر چی سعی میکنم از این بازی این طوری که دوستان میگن لذت ببرم نمیشه به نظر من این بازی یه بازی خوب بود نه بیشتر این بازی نه تخریب پزیری درست حسابی داشت نه بافت هاش خوب بودن ادم ها هم که از داخلشون به راحتی رد میشدی و بعد از مرگ تیر روشون اثر نمیکرد نمیفهمم شما چرا این بازی رو این قدر تحویل میگیرید ؟

آخرین ویرایش:
نمیدونم چرا ولی من هر چی سعی میکنم از این بازی این طوری که دوستان میگن لذت ببرم نمیشه به نظر من این بازی یه بازی خوب بود نه بهشتر این بازی نه تخریب پزیری درست حسابی داشت نه بافت هاش خوب بودن ادم ها هم که از داخلشون به راحتی رد میشدی و بعد از مرگ تیر روشون اثر نمیکرد نمیفهمم شما چرا این بازی رو این قدر تحویل میگیرید ؟

شما fps باز نیستید و گرنه این بازی چیزی ورای تموم بازیهای اول شخی بود که توی تموم عمرم بعنوانfps باز بازی کرده بودم . گیم پلی بازی بقدری سریع و جذابه که مجالی واسه توجه به تخریب اشیا نمیده . باگ هم توی تموم بازیا دیده میشه که توی این بازی هم خیلی کم بود . این بازی رو نه ما بلکه تموم دنیا تحویل گرفتن چون نام call of duty یعنی گیم پلی به تمام معنا که در این نسخه گرافیک رو هم به این نام بزرگ اضافه کرده بودن

مهدی ولی تو ساله 2007 هیچی برام بایوشاک نمیشه نمیدونم بالاخره بازیش کردی و تا اخر رفتی یا نه و بی خیالش شدی واقعا فوق العادست! از همه نظر...

به نظر من یکی از بازی های خوب 360 میتونه باشه
شاید به پای بازیهای شاخ نرسه اما چیزی کم نداره
مخصوصا استیل تک تیر اندازی و افتادن . حرکات دشمن بعد از تیر خوردن!!!
خیلی واقعی بود!!!!

مهدی ولی تو ساله 2007 هیچی برام بایوشاک نمیشه نمیدونم بالاخره بازیش کردی و تا اخر رفتی یا نه و بی خیالش شدی واقعا فوق العادست! از همه نظر...

آره همون موقع تمومش کردم . بازی بسیار خوبی بود ولی خیلی جدی نبود ، بهتره بگم واقع گرایانه نبود من خودم بیشتر دوست دارم موضوع و جریان بازی بیشتر به واقعیت بپردازه و در جهان عادی اتفاق بیفته .

آره همون موقع تمومش کردم . بازی بسیار خوبی بود ولی خیلی جدی نبود ، بهتره بگم واقع گرایانه نبود من خودم بیشتر دوست دارم موضوع و جریان بازی بیشتر به واقعیت بپردازه و در جهان عادی اتفاق بیفته .
خب اینم نظریه واسه خودش:cheesygri ولی من همه جوره fps رو دوست دارم...

بیشتر دوست دارم موضوع و جریان بازی بیشتر به واقعیت بپردازه و در جهان عادی اتفاق بیفته
مگه دشمنا هیولا بودن یا ما ادم فضایی؟
اونا یه عده ***** بودن که همشون مردن :cheesygri
حالا خوبه تو جهان عادی از این بد تره!
خوب البته بازی فقط یه کم خالی بندی داشت.که دشمنای نامرد انقدر مهمات داشتن حتی پشه رو با RPG میزدن!!!!! (چه برسه به ما) :cheesygri
اما بازم میگم بازی خو ساختی بود
یه چی دیگه یادم اومد.باید اون کاپتان پرایس (اسمش همین بود؟) رو حذف میکردن چون مرتیکه خنگ همیشه
موی دماغ بود (مخصوصا تو مرحله اخر) جلو نمیرفت تو رو هم به کشتن میداد
به جاش 2تا از اون کاپیتانِ که تک تیر انداز بود میزاشتن خوب بود :blushing:

یه چی دیگه یادم اومد.باید اون کاپتان پرایس (اسمش همین بود؟) رو حذف میکردن
اييييييييييييي ...
كاپتان پرايس از COD1 بوده ... بعد بيان حذفش كنن ؟؟؟؟؟:confused:
البته :
تو آخر اين قسمت اگه خدا بخواد ... مرد ... شايد تو COD5 نباشه :p

کلی خاک رو این تاپیک نشسته بود:cheesygri
امروز تو گیم اسپات دیدم که قراره برای این بازی نقشه جدیدی بیاد این نقشه ظاهرا خیلی هم گسترده هست
البته منظورم همون مراحل جدید هست اگه کسی اطلاعاتی د اره بگه لطفا

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or