Call of Duty 4: Modern Warfare - Xbox360 version

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
خــــــــــیــــــــــر
عجب خیری !
پس چرا بچه ها تو یه قسمتهایی نوشتند فلان مرحله رو با فلان درجه سختی باید بری ؟

یک سوال دیگه ؛ من الآن اون جاییم که باید تو اون سه تا خونه دنبال چیچی اسد ؟! بگردیم. الآن من کجای بازیم ؟ وسطش ؟ آخراش ؟

ممنون​

از توی mission select میتونی بفهمی کجای بازی هستی.تقریبا 60 درصد بازی رو رفتی.رو معمولی بری هیچی حالیت نمیشه و وترنش یه لطف دیگه ایی داره.اگرچه پدر درمیاره.

میگم CALL OF DUTY 4 رو میشه با 1 گیگ رم و گرافیک RADEONE 9600 PRO بازی کنم یعنی میکشه یا نه اصلا اجرا میکنه:confused::confused:
طرز اجرا شدنش چه جوریه مثلا کنده یا خوبه:-":-"
ممنون میشم یکی جواب من رو بده:love:
قربان شما
یا علی:love::love:

شدن که می شود ولی نه زیاد خوب گرافیکت کمی مدل پایین هست برای من geforce 7300 بود خوب اجرا نمی کرد در ضمن اینجا تاپیک xbox360 هست اینجور سوالات را در تاپیکه pc بنویس لطفا

میگم CALL OF DUTY 4 رو میشه با 1 گیگ رم و گرافیک RADEONE 9600 PRO بازی کنم یعنی میکشه یا نه اصلا اجرا میکنه:confused::confused:
طرز اجرا شدنش چه جوریه مثلا کنده یا خوبه:-":-"
ممنون میشم یکی جواب من رو بده:love:
قربان شما
یا علی:love::love:

این تاپیک 360 این بازی هستا!

تاپیک PC ـه این بازی

قا من رو وترن میرم ولی اونجایی که چرخ و فلک داره محاصرمون میکنن گیر کردم 2 روز دارم رو اونجا زور میزنم کسی از دوستان میدونن چجوری باید اونجا رو برم

باید واستی تا هلیکو پتر بیادبرای نجات.البته شما می تونی تا قبل از امدن هلیکوپتر یک اتشی بازی درست حسابی راه بندازی;).در ضمن جای که علا مت میده باد صیر کنی.با سپاس

من اون مرحله اي گير كردم كه ميگه بايد از Farm دفاع كني تا هلي كوپتر بياد (بعد از FlashBack)
... من همه رو با Air پاكسازي مي كنم و مي خوام برم دمه هلي كوپتر ... تا از مزرعه مي رم بيرون ... 1به 2 نمي رسه تا مي ميرم ... راه يا سلاح خاصي نداره ؟!؟

من اون مرحله اي گير كردم كه ميگه بايد از Farm دفاع كني تا هلي كوپتر بياد (بعد از FlashBack)
... من همه رو با Air پاكسازي مي كنم و مي خوام برم دمه هلي كوپتر ... تا از مزرعه مي رم بيرون ... 1به 2 نمي رسه تا مي ميرم ... راه يا سلاح خاصي نداره ؟!؟
1_AIR رو نگه دار توی مزرعه حداکثر 2 تا AIR STRIKE کن.
2_وقتی مزرعه رو پاکسازی کردی تا ته مزرعه برو بنداز از سمت راست خونه ای که روبروت هست برو.
3_از سمت چپ همین خونه که میری یه سری گلابی دارن میان که میزنیشون
4_COD4 یه چیز جالبی که داره اینه که وقتی تو یه قدم از یه محدوده ای جلوتر بری دشمنا از یه جایی تولید میشن(مثلا وقتی که مزرعه رو پاک کردی اگه نری جلو هیچ سربازی نمیاد)
5_اون خونه رو که رد کنی جلوت یه سراشیبیه که پایین اون سراشیبی دشمنا تولید میشن تو یه ذره وارد سراشیبی بشو تا دشمنا تولید بشن بعدش بیا بالا سر سراشیبی AIR STRIKE بزن تا اونا برسن سر سراشیبی AIR هم میرسه.همین کارو یه بار دیگه بکن چون 2 بار از اونجا تولید میشن.از اینجا به بعد یه بار برو تو هلیکوپتر چند نفر پایینی رو بکش بعدش دیگه فقط باید فرار کنی چون وقتت تموم میشه که بهترین راه فرار هم از سمت چپ هلیکوپتر و از توی چمناست(تا جایی که میتونی برو سمت چپ)
6_سمت راست هلیکوپتر رو با AIR پاک کن
7_سمت راست مسیری رو هم که میخوای فرار کنی باید AIR بزنی تا پاک بشه

از دوستان Cod4خور کنسولی یه سوالی داشتم، نسخه 360 تعداد مراحلش با نسخه Pc فرق میکنه؟بیشتره یا کمتره؟در ضمن اون اچیومنت هایی(یه چیزی تو همین مایه ها) که تو صفحات قبلی دیدم چیه تو نسخه Pc همچین چیزی وجود نداره!!!!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or