Call of Duty 4: Modern Warfare - Xbox360 version

Drak_Dragon

کاربر سایت
May 24, 2007
219
نام
شهروز علیم
خــــــــــیــــــــــر
عجب خیری !
پس چرا بچه ها تو یه قسمتهایی نوشتند فلان مرحله رو با فلان درجه سختی باید بری ؟

یک سوال دیگه ؛ من الآن اون جاییم که باید تو اون سه تا خونه دنبال چیچی اسد ؟! بگردیم. الآن من کجای بازیم ؟ وسطش ؟ آخراش ؟

ممنون​

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
از توی mission select میتونی بفهمی کجای بازی هستی.تقریبا 60 درصد بازی رو رفتی.رو معمولی بری هیچی حالیت نمیشه و وترنش یه لطف دیگه ایی داره.اگرچه پدر درمیاره.

GAME 0VER

کاربر سایت
Nov 29, 2007
395
نام
سعید
میگم CALL OF DUTY 4 رو میشه با 1 گیگ رم و گرافیک RADEONE 9600 PRO بازی کنم یعنی میکشه یا نه اصلا اجرا میکنه:confused::confused:
طرز اجرا شدنش چه جوریه مثلا کنده یا خوبه:-":-"
ممنون میشم یکی جواب من رو بده:love:
قربان شما
یا علی:love::love:

Razor

کاربر سایت
Jan 2, 2008
309
شدن که می شود ولی نه زیاد خوب گرافیکت کمی مدل پایین هست برای من geforce 7300 بود خوب اجرا نمی کرد در ضمن اینجا تاپیک xbox360 هست اینجور سوالات را در تاپیکه pc بنویس لطفا

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
میگم CALL OF DUTY 4 رو میشه با 1 گیگ رم و گرافیک RADEONE 9600 PRO بازی کنم یعنی میکشه یا نه اصلا اجرا میکنه:confused::confused:
طرز اجرا شدنش چه جوریه مثلا کنده یا خوبه:-":-"
ممنون میشم یکی جواب من رو بده:love:
قربان شما
یا علی:love::love:

این تاپیک 360 این بازی هستا!

تاپیک PC ـه این بازی

angle

کاربر سایت
Mar 4, 2007
170
نام
فرشید
قا من رو وترن میرم ولی اونجایی که چرخ و فلک داره محاصرمون میکنن گیر کردم 2 روز دارم رو اونجا زور میزنم کسی از دوستان میدونن چجوری باید اونجا رو برم

fly

کاربر سایت
Jun 30, 2007
214
نام
کوروش
باید واستی تا هلیکو پتر بیادبرای نجات.البته شما می تونی تا قبل از امدن هلیکوپتر یک اتشی بازی درست حسابی راه بندازی;).در ضمن جای که علا مت میده باد صیر کنی.با سپاس

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
من اون مرحله اي گير كردم كه ميگه بايد از Farm دفاع كني تا هلي كوپتر بياد (بعد از FlashBack)
... من همه رو با Air پاكسازي مي كنم و مي خوام برم دمه هلي كوپتر ... تا از مزرعه مي رم بيرون ... 1به 2 نمي رسه تا مي ميرم ... راه يا سلاح خاصي نداره ؟!؟

NeverH00D

کاربر سایت
Oct 14, 2007
205
نام
اسفندیار
من اون مرحله اي گير كردم كه ميگه بايد از Farm دفاع كني تا هلي كوپتر بياد (بعد از FlashBack)
... من همه رو با Air پاكسازي مي كنم و مي خوام برم دمه هلي كوپتر ... تا از مزرعه مي رم بيرون ... 1به 2 نمي رسه تا مي ميرم ... راه يا سلاح خاصي نداره ؟!؟
1_AIR رو نگه دار توی مزرعه حداکثر 2 تا AIR STRIKE کن.
2_وقتی مزرعه رو پاکسازی کردی تا ته مزرعه برو بنداز از سمت راست خونه ای که روبروت هست برو.
3_از سمت چپ همین خونه که میری یه سری گلابی دارن میان که میزنیشون
4_COD4 یه چیز جالبی که داره اینه که وقتی تو یه قدم از یه محدوده ای جلوتر بری دشمنا از یه جایی تولید میشن(مثلا وقتی که مزرعه رو پاک کردی اگه نری جلو هیچ سربازی نمیاد)
5_اون خونه رو که رد کنی جلوت یه سراشیبیه که پایین اون سراشیبی دشمنا تولید میشن تو یه ذره وارد سراشیبی بشو تا دشمنا تولید بشن بعدش بیا بالا سر سراشیبی AIR STRIKE بزن تا اونا برسن سر سراشیبی AIR هم میرسه.همین کارو یه بار دیگه بکن چون 2 بار از اونجا تولید میشن.از اینجا به بعد یه بار برو تو هلیکوپتر چند نفر پایینی رو بکش بعدش دیگه فقط باید فرار کنی چون وقتت تموم میشه که بهترین راه فرار هم از سمت چپ هلیکوپتر و از توی چمناست(تا جایی که میتونی برو سمت چپ)
6_سمت راست هلیکوپتر رو با AIR پاک کن
7_سمت راست مسیری رو هم که میخوای فرار کنی باید AIR بزنی تا پاک بشه

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
از دوستان Cod4خور کنسولی یه سوالی داشتم، نسخه 360 تعداد مراحلش با نسخه Pc فرق میکنه؟بیشتره یا کمتره؟در ضمن اون اچیومنت هایی(یه چیزی تو همین مایه ها) که تو صفحات قبلی دیدم چیه تو نسخه Pc همچین چیزی وجود نداره!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر