Call of Duty 4: Modern Warfare - Xbox360 version

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
نوشته شده توسط amir_clk500
دوستان مراحل بعد از استتار رو تقریبا راحت تموم کردم رفت رسید به مرحله no war in fighting room
بقدری این مرحله سخته که حرصمو در اورده.check point درست حسابیم نمیده یه جارو بذور رد میکنم یهو میمرم دوباره از اول شروع میشه.
اعتماد به نفس داشته باش بگو اسونه :cheesygri

روی چه درجه سختیه داری بازی میکنی؟

دوست عزيز سعی کن با ارامش کامل اين بازيرو انجام بدی
اینو خوب اومدی
راز موفقیت همینه ;)

من همرو رو وترن رفتم ولي واقعا اسفالت شدم :biggrin1:
خيلي سخته!
راستي من هنوز اچيومنت ان مرحله رو نگرفتم كه اگر يه بار بازي رو روي وترن تموم كني ازاد ميشه همون مرحله تو هواپيما هستش ثانيه اي بايد چيكار كرد خيلي سخته!!!:-":confused:

سلام بالا خره با هر بدبختی بود بازیو تموم کردم اخه رو vatern می رفتم ولی ولی ولی تو سبک خودش خدا بود مخصوصا سناریو و گیم پلی اخر بازی که نظیر نداشت راستی اون گروگانگیری تو هواپیما بعد بازی دیوونم کرد دلم برای این بازی بعدا حتما تنگ میشه:((

سلام بالا خره با هر بدبختی بود بازیو تموم کردم اخه رو vatern می رفتم ولی ولی ولی تو سبک خودش خدا بود مخصوصا سناریو و گیم پلی اخر بازی که نظیر نداشت راستی اون گروگانگیری تو هواپیما بعد بازی دیوونم کرد دلم برای این بازی بعدا حتما تنگ میشه:((
این بازی ارزش 2بارتموم کردن رو داره ومن خودم 2بارتمومش کردم البته نه رو وترن ولی درکل خیلی حال میده
اما اگه بهت بگم که این بازی قراره دوباره به جنگ جهانی دوم برگرده کلا ازاین رو به اون رو میشی:cheesygri

خدا نکنه برگرده به جام جهانی.اصلا از بازی های سبک جنگ جهانی دیگه خوشم نمیاد از بس بازی کردم همشون سوژه ها و موضوع هاشون تکراریه.
من آخره آخره شم رو وترن.تموم کنم میخوام یه بار رکورد زنی رو ریکویرت برم ببینم 3 ساعته میتونم تمومش کنم.

خدا نکنه برگرده به جام جهانی
خیالت راحت باشه نمیره جام جهانی همون اول حذف میشه :)

این بازی ارزش 2بارتموم کردن رو داره ومن خودم 2بارتمومش کردم البته نه رو وترن ولی درکل خیلی حال میده
اما اگه بهت بگم که این بازی قراره دوباره به جنگ جهانی دوم برگرده کلا ازاین رو به اون رو میشی

این خبرو از کجا شنیدی؟

بلاخره رو وترن تمومش کردم فقط یه توصیه به همه جوونایی که قصد وترن رفتن رو دارن:وقتی شروع میکنید خیلی سخت نیست و خیلی مراحلش رو میتونید به راحتی برید.در اصطلاح هر مرحله رگ خواب خودشو داره و باید بتونید بدستش بیارید.هر مرحله رو با دقت و بدور از عجله رد کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد. و با چند بار باختن روحیتونو از دست ندید و کماکان ادامه بدید.اما فقط مرحله no fighting in war room میمونه که واقعا سختیش با تمام مراحل متفاوته..اشکم در اوومد تا تونستم این مرحله رو برم!مرحله بعدیش مرحله اخره که خیلی ساده اس.
تا الان 920 تا اشیومنتشم گرفتم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or