Cage: بازی Beyond Two Souls راباید یک‌بار به پایان رسانده و نباید آن را تکرار کنید

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
Beyond_Two_Souls.jpg

آقای David Cage کارگردان شرکت سازنده Heavy Rain یعنی Quantic Dream حال مشغول کار بر روی عنوان Beyond Two Souls بوده که این بازی نیز مانند HR، بر پایه‌ی تصمیمات بازیباز می‌باشد؛ از همین رو Cage از بازیبازان خواسته تا پروژه بعدی آن ها را فقط یک بار به پایان برسانند چرا که انجام دوباره‌ی آن، در تضاد با تمام زیبایی ها و نتایجی که از تصمیمات قبلی خود گرفته بودید، می‌باشد.
David Cage در مصاحبه با VideoGamer اذعان داشت: "این بازی نیز مانند Heavy Rain باید یک بار به پایان رسانده شده و دیگر تکرار نشود؛ گرچه می‌توانید دوباره آن را تکرار کنید ولی من فکر می‌کنم بهترین نتیجه را زمانی خواهید گرفت که با فکر به انتخاب گزینه ها بپردازید و هیچ وقت فکر این که اگر تصمیم متفاوتی می‌گرفتید، چه اتفاقی می‌افتاد را نکنید؛ چرا که زندگی نیز همین گونه است و Beyond، زندگی Jodie Holmes است."
وی همچنین در رابطه با مرگ در بازی و تاثیرات آن می‌گوید: "مرگ، واقعا چیز عجیبی است. به این منظور که گاهی اوقات به فکر این که مرگ چیست میافتید در حالی که هیچ کسی در اطراف شما نمرده است ولی وقتی یکی از عزیزانتان را از دست می‌دهید، دیدگاه شما کاملا تغییر می‌کند. من هیچ وقت به دین و آیین پایبند و علاقه مند نبوده ام؛ از نظر من آن ها فقط یک سری نگرش جالب هستند. یک روز در حال فکر کردن به این که مرگ بدون هیچ گونه دین و خدایی که بر بالای ابری نشسته باشد، چگونه خواهد بود؟ واقعا می‌توانیم توضیح دیگری از مرگ پیدا کنیم؟ و این نظریه، نظریه ای بود که من را به سوی نوشتن داستان Beyond برد."
بازی Beyond Two Souls در تاریخ نا مشخصی از سال 2013 به صورت انحصاری برای کنسول Play Station 3 منتشر خواهد شد.
منبع

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
فعلاً اینارو داشته باشین :
Gameinformer : 9.5
GamePro : 10
Cheat Code Central : 9.2
1Up : 9.1
Eurogamer : 9
Videogamer : 9
Playstation Officai Magazine UK : 9
IGN : 9
GameSpy : 9
GameTrailer : 8.9
GameSpot : 8.5
Giant Bomb : 8
Edge : 7
GamesRadar : 7
Destructoid : 7
اینا نمره های بازی قبلی دیوید کیج ـه ! همین آقایی که یکسری از دوستان کم مونده بخاطرش کار دست خودشون بدن !
بازی نیست که فیلمه =)) گیمپلی نداره =)) اینا رو یه بار دیگه مرور کنید متوجه میشید هیچ سایت معتبری زیر 7 بهش نداده ! فقط 3 تا نمره زیر 7 داره ! میتونید برید از این 3 سایت بخاطر همین موضوع حمایت کنید
, , , حالا با همین متا خیلی ها ما رو خفه کردن الان که نوبت متا هوی رین میرسه چیزی برا گفتن ندارن !

از هوی رین خوشت نیومد یبار بگو تموم شه بره ! قرار نیست توی هر تاپیک مربوط به کیج بیایین انتقاد(!) های سازنده خودتون رو بنویسید یکم توش توهین کنین و بیشتر کیف کنین
پیشنهاد میکنم یه کلوپ هوادار توی همین بازیسنتر بزنین : David Cage Haters ! حسابی عضو میگیره

دوست دارم Beyond : Two Souls هم یه چیزی تو مایه های هوی رین باشه با همین متا بلکه دوستان بیشتر هِیت بورزند ما هم کیف کنیم :) برام مهم نیست کیج بگه بازی رو 1 بار برو یا 100 بار برو ! از این لحاظ که یک بازی درست و حسابی تحویل ما میده و کلی کیف میکنیم خیالم تخته !

به تایپک امتیازات HR خوش اومدین !
انتظار داشتم بعد خوندن 4 صفحه قبل بگی به تاپیک ترول ها خوش اومدی

آخرین ویرایش:

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
با اینکه خیلی وقته از این مسئله گذشته ولی همچنان خالی از لطف نیست یادی بکنیم از این ها:

83828003700608671029.jpg

56581886862555041869.jpg

53861232048102700815.gif

نتیجه ی اخلاقی: Haters Gonna Hate >:d<
پ.ن: ببینید کیج چه کلاهی سر منتقدین گرامی گذاشته :))

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
پ.ن: ببینید کیج چه کلاهی سر منتقدین گرامی گذاشته :))
كيج تو اين ده سال سه بار متوالی سر منتقدا رو كلاه گذاشته اونا هم هر سه بار گول خوردن. باور نمی كنی مشكل خودته!:D
گيف های اين صفحه هم اصلا اطلاعيه نويد رو نقض نكردن، من بخاطر اينكه گفتم فشار (فكر كردم شهاب نوشته منم همون رو نوشتم بعد اديت كردم) بايد بن شم، آخه خيلی يوزر بديم:D
نتيجه می گيريم ما چقدر آدمای ظالم و بدی هستيم و بدهكار دوستان...!
به تایپک امتیازات HR خوش اومدین !
قبل از اينكه نمك اينجا رو اضافه بفرماييد ببينيد بحث چی بوده و چرا بچه ها امتيازا رو گذاشتن.
ضمنا؛
يه عده حرف منطقی ندارن پست ندن، و مهم تر از همه يه يادآوری از حركاتشون تو تاپيك نمرات U3 بكنن و سنگ ND رو به سينه نزنن.
اينجا گوش های ما دراز نيست ندونيم چه خبره...

آخرین ویرایش:

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
عزیزانی که علاقه دارن 60 دلار پولشونو پس انداز کنن
و همچنین سرشون کلاه نره و گیر این آدم شیاد نیفتن(:))) میتونن این بازی رو تهیه نکنن یه بازی دیگه بخرن 500 دفعه تا آخرش برن!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,177
نام
حسین
عزیزانی که علاقه دارن 60 دلار پولشونو پس انداز کنن
و همچنین سرشون کلاه نره و گیر این آدم شیاد نیفتن(:))) میتونن این بازی رو تهیه نکنن یه بازی دیگه بخرن 500 دفعه تا آخرش برن!

حرفهای تکراری حرفای ما نیست.حرفای شماست.اینکه بازی رو بخریم یا نخریم به خودمون مربوطه..
اینجا تاپیک اظهار نظر دیوید کیج هست و ما مختاریم در مورد حرفهاش اظهار نظر کنیم.چه غلط چه درست...
پس لطفا مغلطه نفرمایید.

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
حرفهای تکراری حرفای ما نیست.حرفای شماست.اینکه بازی رو بخریم یا نخریم به خودمون مربوطه..
اینجا تاپیک اظهار نظر دیوید کیج هست و ما مختاریم در مورد حرفهاش اظهار نظر کنیم.چه غلط چه درست...
پس لطفا مغلطه نفرمایید.

من ندیدم تو عنوان این تاپیک یا تاپیکهای مشابه نوشته باشه نظر سنجی در مورد گیم پلی! که هی میپرن وسط تاپیک میگین گیم پلی بازیهای کیج اینجوریه اونجوریه :-&

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,177
نام
حسین
من ندیدم تو عنوان این تاپیک یا تاپیکهای مشابه نوشته باشه نظر سنجی در مورد گیم پلی! که هی میپرن وسط تاپیک میگین گیم پلی بازیهای کیج اینجوریه اونجوریه :-&

نخیر نظرسنجی نیست.ولی وقتی تاپیکی زده میشه یعنی هر شخصی حقیقی میتونه نظر بده...اینکه بازیو نخرید یا بخرید اضافه گوییه.مسلما یه عده میخرین یه عده هم نه...مهم اینه که این تاپیک زده شده تا نظرات دوستان لحاظ بشه وگرنه هر تاپیکی بعد از ایجاد قفل میشد تا اجازه ثبت نظرات وجود نداشته باشه.

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
نخیر نظرسنجی نیست.ولی وقتی تاپیکی زده میشه یعنی هر شخصی حقیقی میتونه نظر بده...اینکه بازیو نخرید یا بخرید اضافه گوییه.مسلما یه عده میخرین یه عده هم نه...مهم اینه که این تاپیک زده شده تا نظرات دوستان لحاظ بشه وگرنه هر تاپیکی بعد از ایجاد قفل میشد تا اجازه ثبت نظرات وجود نداشته باشه.
اين قانون خيلی خوبيه...
اينطوری منم هر تاپيكی در مورد Geow جديد زده شه میام هيت می ورزم با بقيه هيترها...فقط يادتون باشه ريپورت؟ نه نه نه!!;;) ماشين لباسشویی؟:D
از نظر من كلا اين سری شيادی و كلاه برداری هست، Problem ؟
ممنون كه چنين تبصره ای (تبصره قانون جنگل كه هر گروه ضعيف تر باشه حقش خورده شه) رو گذاشتيد.
فرهنگ استفاده از فروم رو بلد بودن هم چيز خوبيه. اينهمه فروم فارسی و خارجی، چرا تو اينا اينطوری كيج كوبيده نمی شه؟ واقعا خجالت نمی كشيد از اين كارها؟
سهیل خو راست میگه بنده خدا
yahoo_4.gif
اگر بنا نباشه کسی نظر شخصیشو بگه و سرش تبادل نظر نشه که خو فروم به چه درد میخوره اصلا ؟ حالا اینکه سالم نیست تبادل نظرا یه بحث جداییه خو .
اگه اينطوری بود تو فروم های ديگه هيترهای كيج كم نيستن (ايرانی و خارجی) چرا اونا تو اين فاز نيستن؟
اصلا مگه پست تكراری خلاف قوانين نيست؟:D نظر دادن با تنفر ورزيدن دو تا مقوله جدا هستند...
اينكه كيج شياد و كلاه برداره و داستان نويسی بلد نيست رو برو VG247 يا هر جا دوست داری تو يكی از كامنت ها برای من پيدا كن:D
بعد چرا هيترهای بازی های ديگه حق ندارن چنين حركاتی رو انجام بدن؟ هيتری يعنی كوبيدن بی دليل، اصلا چنين نظراتی قبول نمی شه و نبايد داده شه، تو هيچ جا.

آخرین ویرایش:

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
ممنون كه چنين تبصره ای (تبصره قانون جنگل كه هر گروه ضعيف تر باشه حقش خورده شه) رو گذاشتيد.
سهیل خو راست میگه بنده خدا :d اگر بنا نباشه کسی نظر شخصیشو بگه و سرش تبادل نظر نشه که خو فروم به چه درد میخوره اصلا ؟ حالا اینکه سالم نیست تبادل نظرا یه بحث جداییه خو .

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
کلا من دیگه در مورد کیج و حرفاش پستی نمیدم. خسته شدیم انقدر برخورد های تکراری دیدیم و آخرش تاپیک از بین رفته و باقی بحث ها که حتی یه زره توش منطق داشت آخرش ختم میشه به خوشمزگی و تیکه انداختن. حتی اگه یه نفرم اینجا منطقی نظر بده آخرش دوتا :):) و تیکه مودبانه میگیره و تاپیکم قفل میشه. بعد توقع داریم مثلا کشــورمون از این لحاظ ( آزادی عقیده ) درست بشه. yeah right

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
Bravo .
دقيقا همينو می خواستم بگم، ماها بايد باهم مثل هم رفتار كنيم. منم مثل همينجا يه باند درست می كنم ميام تاپيك كل بازی هایی كه متنفرم رو خراب می كنم و اينطوری هم تفريح می كنم هم خنك می شم.
فقط يادتون باشه حق اعتراض نداريد...!
نظرات شخصی نظير:
فلان كس دزد و شياده
مشكل روانی و... داره
كلاه برداره
هيچ چی بلد نيست و هيچ كاری انجام نداده
نمره منتقدا ملاك نيست
و...
همه منطقین و ازشون همه حق دارن استفاده كنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر