Cage: بازی Beyond Two Souls راباید یک‌بار به پایان رسانده و نباید آن را تکرار کنید

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
Beyond_Two_Souls.jpg

آقای David Cage کارگردان شرکت سازنده Heavy Rain یعنی Quantic Dream حال مشغول کار بر روی عنوان Beyond Two Souls بوده که این بازی نیز مانند HR، بر پایه‌ی تصمیمات بازیباز می‌باشد؛ از همین رو Cage از بازیبازان خواسته تا پروژه بعدی آن ها را فقط یک بار به پایان برسانند چرا که انجام دوباره‌ی آن، در تضاد با تمام زیبایی ها و نتایجی که از تصمیمات قبلی خود گرفته بودید، می‌باشد.
David Cage در مصاحبه با VideoGamer اذعان داشت: "این بازی نیز مانند Heavy Rain باید یک بار به پایان رسانده شده و دیگر تکرار نشود؛ گرچه می‌توانید دوباره آن را تکرار کنید ولی من فکر می‌کنم بهترین نتیجه را زمانی خواهید گرفت که با فکر به انتخاب گزینه ها بپردازید و هیچ وقت فکر این که اگر تصمیم متفاوتی می‌گرفتید، چه اتفاقی می‌افتاد را نکنید؛ چرا که زندگی نیز همین گونه است و Beyond، زندگی Jodie Holmes است."
وی همچنین در رابطه با مرگ در بازی و تاثیرات آن می‌گوید: "مرگ، واقعا چیز عجیبی است. به این منظور که گاهی اوقات به فکر این که مرگ چیست میافتید در حالی که هیچ کسی در اطراف شما نمرده است ولی وقتی یکی از عزیزانتان را از دست می‌دهید، دیدگاه شما کاملا تغییر می‌کند. من هیچ وقت به دین و آیین پایبند و علاقه مند نبوده ام؛ از نظر من آن ها فقط یک سری نگرش جالب هستند. یک روز در حال فکر کردن به این که مرگ بدون هیچ گونه دین و خدایی که بر بالای ابری نشسته باشد، چگونه خواهد بود؟ واقعا می‌توانیم توضیح دیگری از مرگ پیدا کنیم؟ و این نظریه، نظریه ای بود که من را به سوی نوشتن داستان Beyond برد."
بازی Beyond Two Souls در تاریخ نا مشخصی از سال 2013 به صورت انحصاری برای کنسول Play Station 3 منتشر خواهد شد.
منبع

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
6 صحفه وقت گذاشتم و این تاپیک رو خوندم!
نمی خوام حرف تکراری بزنم و تو یه تاپیک دیگه هم راجع به همین موضوع گفتم که از بحث الکی خوشم نمیاد ولی انصافا، انصافا نظر بعضی از دوستان به شدت با تنفر همراهه ... اصلا انگار بغضی تو گلو دارن و میخوان اون رو اینجا منفجر کنند!
من به درستی و یا غلطی اعتقادات دیوید کیج کاری ندارم ولی این امر انکارناپذیره که ایشون یه تکون خیلی اساسی به صنعت گیم دادن ... حالا یکی از انتخاب های ثانیه ای و فشار دادن دکمه برای پیشبرد بازی خوشش نمیاد به خودش مربوطه و نظرش هم بسیار محترم ... ولی یکی مثل من عاشق اینه که در بطن جریان باشه و بتونه خودش رو عضوی از ماجرا احساس کنه .. این کار رو کیج انجام داده و موفق هم شده ... من خودم چون از علاقه مندان شدید سینما هستم دریچه ای جدید از فیلم دیدن به روم باز شده که تاثیرش خیلی خاص تر هستش و تجربه ای است کاملا متفاوت.
دیوید کیج به عنوان سازنده بازی و کسی که صاحب اثره کاملا این اختیار رو داره که راجع بهش اظهار نظر کنه همونطور که هر کس تو هر کاری اینچنین حقی رو داره ... ایشون روی کارش زحمت کشیده و 100% این حق رو داره که به طرفداراش و کسایی که بازی رو انجام میدن بگه یک بار بیشتر نرین ... اصلا هم ربطی به پایین اومدن ارزش بازی در دورهای بعد و تکراری شدن و ... نداره! کسانی رو میشناسم که بارها هیوی رین رو تموم کردن و هر بار اعتراف کردن که تجربه ای نو بوده .. کسی هم مجبور نیست بارها بازی کنه و کسی هم مجبور نیست فقط یک بار تموم کنه!
به خدا احترام گذاشتن به هم و نظرات دیگران خیلی خوب و سازندس نه فقط کوبیدنش!

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,654
منم با کیج موافقم ! هوی رین رو هم من یک بار فقط تموم کردم چون واقعاً تصمیماتی که بار اول گرفته میشه تصمیماتی که تو حقیقت هم گرفته میشه ...

البته جدیداً خیلی حرف می زنه ! دیگه جنبه بازی خوب ساختن رو داشته باش دیگه ! هر روز یه چیزی میگه

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من خودم چون از علاقه مندان شدید سینما هستم دریچه ای جدید از فیلم دیدن به روم باز شده که تاثیرش خیلی خاص تر هستش و تجربه ای است کاملا متفاوت.
خدا پدر و مادرت رو بیامرزه، همه ما هم داریم میگیم فیلمه :D.

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
نمیشه انگار ملایم برخورد کرد
4 تا پست نیایم کارت قرمز بدیم یا تذکر، بلاشک پست پنجم با الفاظ قشنگ و رکیکتون همراه خواهد بود ...

فعلا سه نفر به مرخصی رفتن
هر کی از جو بازی سنتر خسته شده و هوای تازه میخواد بهم بگه یا بعد پست من به بحث مسخره ای که هست ادامه بده تا حداقل 10 روزی بفرستم هوای تازه بیرون را استفاده کنه

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
باز من دیر رسیدم ... اه ! :D !

هر چی لحظه خوبه برا بقیســت ! ... :( !

خب ... کجا بودم .. آها !

خوب کی حال داره تکرار کنه به خدا من هوی رین رو 2 بار بیشتر نرفتم :D !

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,949
نام
حسین
واقعا اوج کار ایشون رو تو این بازی می تونید ببینید با توجه به علاقه و شخصیت افراد راههای مختلف تو بازی قرار داده جلو پاتون پس هر کس با توجه به درک خودش مسیر و بهترین راهی که به ذهنش می رسه را انتخاب می کنه و داستان هم بر اساس انتخاب های شما جلو می ره در نتیجه شما خودتون می تونید هر پایانی را که دوست دارید و در طی بازی تصمیم گرفته اید را ببنید و قطعا لذت انتخاب اول یک چیز دیگست !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر