Cage: بازی Beyond Two Souls راباید یک‌بار به پایان رسانده و نباید آن را تکرار کنید

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
Beyond_Two_Souls.jpg

آقای David Cage کارگردان شرکت سازنده Heavy Rain یعنی Quantic Dream حال مشغول کار بر روی عنوان Beyond Two Souls بوده که این بازی نیز مانند HR، بر پایه‌ی تصمیمات بازیباز می‌باشد؛ از همین رو Cage از بازیبازان خواسته تا پروژه بعدی آن ها را فقط یک بار به پایان برسانند چرا که انجام دوباره‌ی آن، در تضاد با تمام زیبایی ها و نتایجی که از تصمیمات قبلی خود گرفته بودید، می‌باشد.
David Cage در مصاحبه با VideoGamer اذعان داشت: "این بازی نیز مانند Heavy Rain باید یک بار به پایان رسانده شده و دیگر تکرار نشود؛ گرچه می‌توانید دوباره آن را تکرار کنید ولی من فکر می‌کنم بهترین نتیجه را زمانی خواهید گرفت که با فکر به انتخاب گزینه ها بپردازید و هیچ وقت فکر این که اگر تصمیم متفاوتی می‌گرفتید، چه اتفاقی می‌افتاد را نکنید؛ چرا که زندگی نیز همین گونه است و Beyond، زندگی Jodie Holmes است."
وی همچنین در رابطه با مرگ در بازی و تاثیرات آن می‌گوید: "مرگ، واقعا چیز عجیبی است. به این منظور که گاهی اوقات به فکر این که مرگ چیست میافتید در حالی که هیچ کسی در اطراف شما نمرده است ولی وقتی یکی از عزیزانتان را از دست می‌دهید، دیدگاه شما کاملا تغییر می‌کند. من هیچ وقت به دین و آیین پایبند و علاقه مند نبوده ام؛ از نظر من آن ها فقط یک سری نگرش جالب هستند. یک روز در حال فکر کردن به این که مرگ بدون هیچ گونه دین و خدایی که بر بالای ابری نشسته باشد، چگونه خواهد بود؟ واقعا می‌توانیم توضیح دیگری از مرگ پیدا کنیم؟ و این نظریه، نظریه ای بود که من را به سوی نوشتن داستان Beyond برد."
بازی Beyond Two Souls در تاریخ نا مشخصی از سال 2013 به صورت انحصاری برای کنسول Play Station 3 منتشر خواهد شد.
منبع

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
فكر كنم بشتر از منظورش اين هست كه سعي كنيد فكر كنيد فقط توانايي انجام يكبار بازي رو داريد و تا ميتونيد بازي رو با دقت و با تصميمات دقيق و مصمم بگيريد تا بازي براتون لذت بخش تر بشه .

من كه خودم اينجوري نيستم و مطمئنا چندين و چند بار بازي رو تموم ميكنم ولي واقعا لذتش اصليش به اينه كه فكر كنيد فقط ميتونيد يبار اين بازي رو انجام بديد و يبار تصميم گيري كنيد اون وقت هست كه بازي خيلي هيجان انگيز تر و زيبا تر ميشه .

ممنون . حرفش كاملا درسته ولي به شرطي كه براي بازي تروفي نزارن كه بگن كل پايان ها رو ببينيد :d

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
حالا ما که هیچی ولی یکی که تو خارج میره بازیو میخره نمیره فقط برای 15 یا 20 ساعت 60 70 دلار خرج کنه اونم بدون حتی وجود مولتی پلیر یا چالش های جانبی که ارزش یه بازیرو بالا میبرن
این حرف کیج از ریشه غلطه

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
حالا ما که هیچی ولی یکی که تو خارج میره بازیو میخره نمیره فقط برای 15 یا 20 ساعت 60 70 دلار خرج کنه اونم بدون حتی وجود مولتی پلیر یا چالش های جانبی که ارزش یه بازیرو بالا میبرن
این حرف کیج از ریشه غلطه

كاري ندارم نظر شما كاملا متين هست ولي ايشون اومدن و بهترين حالت انجام بازي رو گفتن !! وگرنه اعلام نكردن كه فقط ميتونيد يبار بازي كنيد و بعد بازيتون لاك ميشه و ديگه نميتونيد دست به بازي بزنيد !!!!كه فكر مردم اون ور اب هستيد !!!!

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
فكر كنم بشتر از منظورش اين هست كه سعي كنيد فكر كنيد فقط توانايي انجام يكبار بازي رو داريد و تا ميتونيد بازي رو با دقت و با تصميمات دقيق و مصمم بگيريد تا بازي براتون لذت بخش تر بشه .

من كه خودم اينجوري نيستم و مطمئنا چندين و چند بار بازي رو تموم ميكنم ولي واقعا لذتش اصليش به اينه كه فكر كنيد فقط ميتونيد يبار اين بازي رو انجام بديد و يبار تصميم گيري كنيد اون وقت هست كه بازي خيلي هيجان انگيز تر و زيبا تر ميشه .

ممنون . حرفش كاملا درسته ولي به شرطي كه براي بازي تروفي نزارن كه بگن كل پايان ها رو ببينيد :d
این دقیقا تو HR خیلی اذیت می‌کرد:|
23 تا پایان گذاشته بودن تو بازی که خب هیچی تا اینجاش مشکلی نیست و Cage هم گفت یکبار تا آخرش برید و دیگه تکرارش نکنید بازم مشکلی نیست ولی ور داشتن واسش Tophy گذاشتن که همه پایان ها رو ببینید:|:D

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
من حتی اگه با فکر و حوصله هم تمومش کنم ، بازم تکرارش میکنم .آخه لا مصب بازیاش اونقدر متفاوته که نمیشه با یه بار بازی کردن بیخیالش شد .من با این که پدر Fahrenheit رو در آوردم ولی هر از گاهی به سرم میزنه یه بار دیگه برم سزاغش چه برسه به Heavy Rain و Beyond:d البته حرفش درسته ها ولی کسی که آدمو مجبور به کار درست نکرده !!!!!!!!!!!:d

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ملت خر نیستن، متوجه شدیم.
همون کلکی که سر HR پیاده کرده میخواد اینجا هم پیاده کنه. دور اول که بازی میکنی حس میکنی خودت همه تصمیم هارو گرفتی، دور دوم که میری میبینی چه کلاه گشادی سرت رفته :D.
بعله استاد بعله، چیز دیگه ای؟ :D؟

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
همون کلکی که سر HR پیاده کرده میخواد اینجا هم پیاده کنه. دور اول که بازی میکنی حس میکنی خودت همه تصمیم هارو گرفتی، دور دوم که میری میبینی چه کلاه گشادی سرت رفته :D.
بعله استاد بعله، چیز دیگه ای؟ :D؟
ميثم ترول كن فقط ها !! :d همينجور هم كه شده گير الكي بده :d

Last edited by a moderator:

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
این حرف کیج از ریشه غلطه
بازی های زيادی با اين شرايط هستند. كسی مجبور نيست بخره، همونطور كه كسی مجبور نيست بی دليل بهشون هيت بورزه.
سبك بازی ايشون كپی پيست از بازی های ديگه نيست، حق داره كه بيشتر از بقيه حرف بزنه تا اين سبك بيشتر جا بيوفته.
ضمنا "همون ملت" تو تاپيك های پيشين می گفتن اول Indigo Prophecy رو بازی كرديم و بعد فارنهايت رو و نمی دونستن اين دو تا يه بازين.

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,307
نام
بابک
این حرف کیج از ریشه غلطه
uncharted1+gow3 هرکدوم حداکثر 10 ساعت گیم پلی داشتن بدون مولتی پلیر ولی 4-5 میلیون فروختن هر کدوم

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
خب در روانشناس بودن David Cage شکی نیست و گفته ی او در همین راستا هستش!

معمولاً وقتی کسی رو از کاری منع میکنیم، ذهن اون شخص درگیر قضیه میشه و حس کنجکاوی درش بوجود میاد!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,162
نام
محمد امین
25911113912302842470.gif

دیوید تو مبحث دین ورود نکرده بود که به این شاخه هم رخنه کرد اونم تریپ ضد دینی..! خدا رحم کنه..

در مورد عدم تکرار هم فقط باید نگرید و بعد گریست..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر