Burnout Paradise

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
من همین الان نکست جن بودم و پرسیدم و گفت الان آماده نیست بعد از ظهر هستش اون موقع بیار

موفق باشید

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
دوستان لطف کنن زحمت بکشن توسط PM بگن UC ش رو کجا اورده. باتشکر از همه.

پ.ن.ای بابا، EA باز زد تو خاکی:confused:. سر The Orange Box گفتیم سر به راه شده و از Region Lock استفاده نمیکنه :-".

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
اینو دارم کاملاً جدی میگم
آخرین باری باشه که می بینم تاپیک ها رو تبدیل کردین به تاپیک قرار و مدار، کی بازی رو آورده، اگه نیاورده کِی می خواد بیاره و ...
اینجا که خبرنامه ی کپی شدن و اومدن بازی توی بازار که نیست
بعد از این پست تنها در مورد خود بازی بحث کنید ...

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
بچه ها من تا حالا سريهاي bornoutرو بازي نكردم سبك بازي ريسينگ هست؟؟؟
چون من هرچي تريلر ديدم فقط تكي تو شهر ميچرخيد و حالت گردش آزاد داست؟؟؟؟:confused:

stop the game

کاربر سایت
Nov 24, 2006
411
نام
عماد
سلام خدمت همه کارت قرمزیهای عزیز!!!!
بازی bornout رو یه جا زنگ زدیم گفت داره (UC)
فک کنم خالی بسته کسی میدونه uc پخش شده یا نه؟
BORNOUT<<<<<خواستم اشاره کنم که من درباره بازی BORNOUT صحبت کردم که منم قرمز نگیرم!!!

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
اینو دارم کاملاً جدی میگم
آخرین باری باشه که می بینم تاپیک ها رو تبدیل کردین به تاپیک قرار و مدار، کی بازی رو آورده، اگه نیاورده کِی می خواد بیاره و ...
اینجا که خبرنامه ی کپی شدن و اومدن بازی توی بازار که نیست
بعد از این پست تنها در مورد خود بازی بحث کنید ...
متاسفانه کسی گوشش بدهکار نیست میبینی که ادامه میدن حالا اگه بیای بپرسی اقاسبکش چه جوریاس
عمرا اگه جوابت روبدن:mad:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
خواهشا کسی دعوا نکنه
این عکسو ببینید به نظرتون PُS3 واقعا از تمام قدرتش استفاده کرده ؟ ( درختا رو ببینید )
ببینید چقدر تاره نسخه PS3 : ( امیدوارم Super Spammeram نکنن ;) )

t_burnoutparadise_comparison_gt.wmv0000.jpg

پ.ن : تازه نسخه x360 در حالت VGA هست و HDMI نیست ( البته به تار بودنش ربطی ندراه )

halo_best_game

کاربر سایت
Oct 4, 2007
56
منم بازیرو گرفتم فوق العاده زیباست هم گرافیک هم گیم پلی خوردشدنه ماشینا خیلی عالیه وقتی تصادف می کنی صحنه سینمایی می شه و یه توضیح دیگه برای کسایی که تا حالا بازی نکردن در بازی یه شهر هست که توش هر کاری میتونی بکنی و کاملا ازاد نحوه مسابقات هم مسله underground 2 هست پشته هر چراق قرمز می تونی مسابقه بدی با اونایی که تنشون میخاره در ضمن این بازی تو e3 امسال عنوان بهترین بازیه اتومبیل رو از انه خودش کرد در کناره گرافیک باید به صدا گذاریه عالی و اهنگهای زیبای بازی اشاره کرد که واقعا هیجان داره در کل بازیه عالییه که به همه توصیه می شه :love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر