Bully Scholarship Edition | PC

logo.gif

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Rockstar يک عنوان Action Adventure ديگر خود که پيش از اين بر روي دو کنسول Wii و X360 منتشر شده بود را در نمايشگاه GC 08 براي PC تأييد کرد. اين بازي چيزي نيست جز Bully: Scholarship Edition که نسخه‌هاي کنسولي آن، محتوايي اضافي نسبت به اولين نسخه‌ي Bully(در سال 2006 براي PS2 منتشر شده بود) داشتند. امروز Rockstar در Leipzig اعلام کرد که اين بازي براي PC شامل 82 ماموريت، 45 ساعت بازي در کلاس‌ها و مدرسه و بيش از 30 ساعت کارهاي جانبي و mini-game است. داستان بازي درباره‌ي پسري 15 ساله با نام Jimmy Hopkins است که بوسيله‌ي مادرش به مدرسه‌ي Bullworth Academy فرستاده مي‌شود. در اين بازي مانند ديگر عنوان Rockstar يعني GTA مي‌توان به صورت آزادانه کارهاي زيادي انجام داد. مدرسه، کلاس‌هاي درس و ورزش محوريت اصلي داستان هستند. حتي مي‌توانيد از مدرسه خارج شويد و از دوچرخه و اسکيت براي پيمودن مسافت‌هاي کوتاه اطراف آن استفاده کنيد. هنوز تاريخ انتشار نسخه‌ي PC مشخص نشده؛ ولي مي‌توان پيش بيني کرد که با فاصله‌اي اندک پس از معرفي، عرضه شود.

موفق باشيد:love:...
[/FONT]

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,042
نام
علی
بستگی به سازگاری سیستمتون داره...شما نگاه کن...اینهمه اینجا تاپیک زدن گفتن بازی هم رو ویستا و هم رو ایکس پی مشکل داره ولی یکی هم بین شون در اومده گفته واسه ی من کار می کنه!
حالا بر فرض که من خالی می بندم و بازی راحت اجرا می شه,پس چر اقای Lions Gate میگه واسه ی منم کرش می کنه؟
می شه مشخصات سیستمتون رو بنویسید؟اگه واسهی شما رو xp sp3 اجرا می شه حتما ویندوزتون اپدیته یا با سیستمتون سازگاری داره...
اگه تنظیمات بازی رو هم دستکاری کردید درست شده به منم اطلاع بدید...
درود
دوست عزیز کسی نگفت شما خالی میبندی که...:cheesygri
من با XP SP2 بازی میکنم....:-"
سیستم من AMD 3800 و گرافیک 8400 و 2گیگ رم هستش.... راستش اول با گرافیک بالا بدون افت فریم بازی میکردم ولی وقتی درایور 178.24_geforce_winxp رو نصب کردم... افت فریم پیدا کردم و مجبور شدم گرافیکو بیارم پایین..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:confused: ;)

آخرین ویرایش:

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
درود
دوست عزیز کسی نگفت شما خالی میبندی که...:cheesygri
من با XP SP2 بازی میکنم....:-"
سیستم من AMD 3800 و گرافیک 8400 و 2گیگ رم هستش.... راستش اول با گرافیک بالا بدون افت فریم بازی میکردم ولی وقتی درایور 178.24_geforce_winxp رو نصب کردم... افت فریم پیدا کردم و مجبور شدم گرافیکو بیارم پایین..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:confused: ;)
دوست عزیز من فقط می خوام از این کابوس کرش شدن بازی نجات پیدا کنم!شما که الان دارید بازی رو ایکس پی روون اجرا می کنید به من پیشنهاد می کنید چی کار کنم بازی درست شه؟

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,042
نام
علی
دوست عزیز من فقط می خوام از این کابوس کرش شدن بازی نجات پیدا کنم!شما که الان دارید بازی رو ایکس پی روون اجرا می کنید به من پیشنهاد می کنید چی کار کنم بازی درست شه؟
والا چه عرض کنم!!!!;)
خوب؛ تو سایت ملت میگن مشکل داره؛ حتما مشکل داره دیگه...!!!;) :cheesygri
وقتی داشتم نصب میکردم، یه آپدیتی رو ویندوز انجام داد...!!!;)
حجم کل بازی(وقتی نصب شد).....بدون اینکه کرکی نیاز داشته باشه...!!

مال شما چطور؟!!!!:-"
به احتمال زیاد یخاطر نسخه های مختلف ویندوزه!!!!;)

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
والا چه عرض کنم!!!!;)
خوب؛ تو سایت ملت میگن مشکل داره؛ حتما مشکل داره دیگه...!!!;) :cheesygri
وقتی داشتم نصب میکردم، یه آپدیتی رو ویندوز انجام داد...!!!;)
حجم کل بازی(وقتی نصب شد).....بدون اینکه کرکی نیاز داشته باشه...!!

مال شما چطور؟!!!!:-"
به احتمال زیاد یخاطر نسخه های مختلف ویندوزه!!!!;)
اقا بازی واسه ی منم حجمش همین 4.75 گیگابایته با این تفاوت که برای من موقع نصب کردن اپدیت نشد...امروز می خوام رو ویستا نصب کنم اگه بازم دیدم کرش می شه می رم از یه جای دیگه بازی رو می خرم...
ممنون:love:
ویرایش=امروز بازی رو روی XP sp2 نصب کردم بازم کرش کرد!

آخرین ویرایش:

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
هورا... :excited::guitar:
بالاخره درست شد...بازی دیگه رو ایکس پی sp2 برای من کرش نمی کنه!...
پ.ن.مشکلم از درایو کارت گرافیک بود...رفتم درایوی که تو سی دی کارت گرافیکم بود رو ریختم بازی دیگه کرش نکرد!:love:(البته لودینگها یه خورده طولانی شدند ولی دیگه بازی نه افت فریم داشت نه کرش کرد!)

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
بازیش برای افرادی که مدرسه میرن پر از بدآموزیه! :cheesygri ولی عوضش چیز خوبیه برای خالی کردن عقده(کتک کاری و فرار از مدرسه و...) :biggrin1:

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
برای من با نصب ویستا مشکل کرش حل شده ولی افت فریم هنوز دارم اون درایوری که تو cd گرافیکم

هست ویستا رو ساپرت نمیکنه

بازیش برای افرادی که مدرسه میرن پر از بدآموزیه! :cheesygri ولی عوضش چیز خوبیه برای خالی کردن عقده(کتک کاری و فرار از مدرسه و...)

البته دادن کادو و گل به دخترا مدرسه و گرفتن ماچ از اونا هم هست (واسه اونایی که دانشگاه میرن بد اموزی داره:cheesygri)

TAKAN

کاربر سایت
Mar 1, 2008
63
نام
مهرداد
آقایون این پیغام یعنی چی ؟
untitled.bmp

حالا این پیغام را رد می کنم ولی تا می خوام وارد مراحل بازی بشم Loading می یاد که اصلا تمومی نداره
این هم مشخصات سیستم:

System.bmp

ورژن درایور 178.24

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
هورا...
بالاخره درست شد...بازی دیگه رو ایکس پی sp2 برای من کرش نمی کنه!...
پ.ن.مشکلم از درایو کارت گرافیک بود...رفتم درایوی که تو سی دی کارت گرافیکم بود رو ریختم بازی دیگه کرش نکرد!(البته لودینگها یه خورده طولانی شدند ولی دیگه بازی نه افت فریم داشت نه کرش کرد!)
یعنی من برم درایور آپدیت شده رو پاک کنم و درایور قدیمی توی سی دی رو نصب کنم درست میشه؟:confused:

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
untitled.bmp

حالا این پیغام را رد می کنم ولی تا می خوام وارد مراحل بازی بشم Loading می یاد که اصلا تمومی نداره
این هم مشخصات سیستم:

System.bmp

ورژن درایور 178.24
درست مشکل منو داری برای منم همینجوری بود رفتم یه ویندوز دیگه نصب کردم،تو ویندوز جدیده اومد:biggrin1:

TAKAN

کاربر سایت
Mar 1, 2008
63
نام
مهرداد
درست مشکل منو داری برای منم همینجوری بود رفتم یه ویندوز دیگه نصب کردم،تو ویندوز جدیده اومد:biggrin1:

یعنی چی؟ من قبل از اینکه بازی را نصب کنم یک بار ویندوز را عوض کرده بودم یعنی از SP3 به SP2 تغییر داده بودم
حالا دوباره باید عوض کنم؟ خودت چه ویندوزی نصب کرده بودی؟
امان از دست این شرکت حالا شانسمون بگه که GTA را نخواد این شکلی بده بیرون و گرنه ...

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
untitled.bmp

این هم مشخصات سیستم:

System.bmp

ورژن درایور 178.24
سلام.
برای منم بار اول روی sp2 (که تازه ریخته بودمش و روش نه درایو صدا بود و نه dx )همین پیامو داد...
راه حل=برنامه ی کارت صدا رو چک کنید ببینید نصبه یا نه اگه نیست نصب کنید بعد dx رو اپدیت کنید.بعد درایو کارت گرافیک رو از سی دی ای که رو کارت گرافیک هست دوباره بریزید راحت اجرا می شه ... (البته رو xp sp2)
یعنی من برم درایور آپدیت شده رو پاک کنم و درایور قدیمی توی سی دی رو نصب کنم درست میشه؟:confused:
صد در صد درست می شه;)(البته رو xp sp2)
راستی من الان chapter3 هستم تو کریسمس!:cheesygri
همه جا تو Bullworth برفی شده...تغییر جالب دیگه اینه که بعضی از بچه ها معتاد شده اند!:biggrin1:
مرحله های کمک به اون اون پیرمرد عملیه هم که لباس بابا نوئل تنشه خیلی باحاله:cheesygri
پ.ن.راستی قضیه معلم ورزشه که تو chapter3 لو میره رو فهمیدید؟:biggrin1::evil:

آخرین ویرایش:

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
یعنی چی؟ من قبل از اینکه بازی را نصب کنم یک بار ویندوز را عوض کرده بودم یعنی از SP3 به SP2 تغییر داده بودم
حالا دوباره باید عوض کنم؟ خودت چه ویندوزی نصب کرده بودی؟
امان از دست این شرکت حالا شانسمون بگه که GTA را نخواد این شکلی بده بیرون و گرنه ...
من دقیقا همون ویندوز قبلی رو نصب کردم (SP2)
----------------
امروز برای Call of Duty: World at War مجبور شدم یه ویندوز دیگه هم نصب کنم:((
برای هر بازی یه ویندوز:laughing:

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
ولی خداییش ماموریت های بازی خیالی مزخرفن البته بیشترشون دیگه داره اعصابم خورد میشه

ولی در کل بازی جالبی هست

در مورد مشکلات اجرا شدن بازی هم باید بگم یکم صبر کنید rockstar داره یه patch برای بازی میده

دیگه لازم نیست که تند تند ویندوز عوض کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر