Bully Scholarship Edition | PC

logo.gif

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Rockstar يک عنوان Action Adventure ديگر خود که پيش از اين بر روي دو کنسول Wii و X360 منتشر شده بود را در نمايشگاه GC 08 براي PC تأييد کرد. اين بازي چيزي نيست جز Bully: Scholarship Edition که نسخه‌هاي کنسولي آن، محتوايي اضافي نسبت به اولين نسخه‌ي Bully(در سال 2006 براي PS2 منتشر شده بود) داشتند. امروز Rockstar در Leipzig اعلام کرد که اين بازي براي PC شامل 82 ماموريت، 45 ساعت بازي در کلاس‌ها و مدرسه و بيش از 30 ساعت کارهاي جانبي و mini-game است. داستان بازي درباره‌ي پسري 15 ساله با نام Jimmy Hopkins است که بوسيله‌ي مادرش به مدرسه‌ي Bullworth Academy فرستاده مي‌شود. در اين بازي مانند ديگر عنوان Rockstar يعني GTA مي‌توان به صورت آزادانه کارهاي زيادي انجام داد. مدرسه، کلاس‌هاي درس و ورزش محوريت اصلي داستان هستند. حتي مي‌توانيد از مدرسه خارج شويد و از دوچرخه و اسکيت براي پيمودن مسافت‌هاي کوتاه اطراف آن استفاده کنيد. هنوز تاريخ انتشار نسخه‌ي PC مشخص نشده؛ ولي مي‌توان پيش بيني کرد که با فاصله‌اي اندک پس از معرفي، عرضه شود.

موفق باشيد:love:...
[/FONT]

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
بچه ها کسی ادرس دقیق محل 6 تا ترانزیستوری که تو بازی هستند رو داره؟
الان chapter5 هستم!خیلی بازی باحال شده!همه گروه های مدرسه رو زدم داغون کردم=jerkها رو که همون اول کلشونو خوابوندم,بچه پولدارها هم رفتم تو باشگاهشون حالشونو گرفتم,بچه درسخونها[nerdها]هم رفتم به قلعه شون پشت کتابخونه و شکستشون دادم,روزگار تیم فوتبال مدرسه هم که سیاه کردم...
دموی اول چپتر5 نشون داد همه ی گنده های مدرسه دورم جمع شدن بهم می گن پادشاه و اینا:blushing:
چندتاشونم بهم پیشنهاد کردن اصلا شهردار bullworth town شم!با این حال دوستم وفادارم [petey] بهم گفت مواظب گری باش![گری همون نامردیه که اول بازی بهمون نارو زد:mad:]
مرحله ها هم تا اینجا جالب بودن...
تو یکی از مراحل بدستور رئیس بچه درسخونها رفتیم تو shower گرلز دورم:biggrin1: از یکی عکس گرفتیم دادیم به
رئیسشون اونم رفت عکس طفل معصوم همه جا پخش کرد:biggrin1:مرحله بعدش از طرف دختره که عکسش پخش شده بود رفتیم با اسپری عکس را خراب کردیم...:biggrin1:
languege بازی هم که کفمو بریده...هر چی بگم کم گفتم...اگه یکم انگیلیسی بلد باشید و هدفونم رو گوشتون باشه از شنیدن دیالوگهای بازی روده بر می شید!
خلاصه بگیریدش که اگه از دستش بدید نصف عمرتون بر فناست...

darklord_7

کاربر سایت
Jul 9, 2008
253
نام
shayan
اقا واسه من تو چپتره 2 مرحله ای که واسه اون زن اشپزه باید خرید کنی وسط ماموریت بازی می پره بیرون کسی میدونه علت چیه؟ بازیو یه بار پاک و دوباره نصب کردم درست نشد

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
بازی هم که کفمو بریده...هر چی بگم کم گفتم...اگه یکم انگیلیسی بلد باشید و هدفونم رو گوشتون باشه از شنیدن دیالوگهای بازی روده بر می شید!

دیالوگ های بازی که دیگه انقدر هم خنده دار نیست ولی من دیالوگ اول بازی که پسره هی به پدر ناتنیش

تیکه میندازه خیلی خوشم اومد

اقا واسه من تو چپتره 2 مرحله ای که واسه اون زن اشپزه باید خرید کنی وسط ماموریت بازی می پره بیرون کسی میدونه علت چیه؟ بازیو یه بار پاک و دوباره نصب کردم درست نشد

مشکل از بازی هست نه DVD که گرفتی باید vista نصب کنی یا صبر کنی

pacth بازی بیاد

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
دیالوگ های بازی که دیگه انقدر هم خنده دار نیست ولی من دیالوگ اول بازی که پسره هی به پدر ناتنیش

تیکه میندازه خیلی خوشم اومد

نه داداش اینو دیگه خوب نیومدی...مگه اولین ملاقات جیمی با اون پیرمرد ولگرده که پشت اتوبوس مدرسه زندگی می کنه رو ندیدی؟
گری همینکه پیرمرده رو می بینه میگه جیمی بابات پیدا شد!!!:biggrin1:

یا اون پسر چاق عینکیه که بخاطر ... همش بهش تیکه می ندازن:biggrin1:اخر هر مرحله هم که جیمی رو رئیس مرحله رو کم می کنه باحاله...بهشون می گه کی رئیسه؟:biggrin1:و...

اگه یه نگاه به صفحه قبل می نداختید می فهمید منم همین مشکل رو داشتم و درستش کردم و اون مرحله رو رد کردم و الان رسیده ام اخرای بازی...
راه حل=درایو کارت گرافیک رو می رید از روی سی دی ای که روی کارت گرافیک باندل هست می ریزید سپس dx رو هم از روی همون سی دی دوباره می ریزید بعدشم سیستمتونو بوت می کنید و والسلام[گفته باشم این روش فقط و فقط برای ایکس پی SP2 جواب میده]

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
دوستان لطفا یه راهی بمن بگید که لا اقل توی بازی بره من فقط محیط بازی رو ببینم . آخه همون لودینگ اول کرش میکنه ....

ramin92194

کاربر سایت
Feb 12, 2007
239
نام
رامین
اینطور که شما از مراحل بازی تعریف کردین من فرقی بین این و اونی که تو ps2 بازی کردم نمیبینم ....... واقعا این همونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یا تفاوت هایی داره ؟

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
دوستان لطفا یه راهی بمن بگید که لا اقل توی بازی بره من فقط محیط بازی رو ببینم . آخه همون لودینگ اول کرش میکنه ....
ویندوزتون اگه sp2 نیست sp2 بریزید بعد هم درایو کارت گرافیکتون رو از کنترل پنل پاک کنید و به جاش درایو کارت گرافیک رو از سی دی کارت گرافیک بریزید dx هم از سی دی کارت گرافیک بریزید,
بعدش راحت اجرا می شه...

اینطور که شما از مراحل بازی تعریف کردین من فرقی بین این و اونی که تو ps2 بازی کردم نمیبینم ....... واقعا این همونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یا تفاوت هایی داره ؟
خیلی تفاوت داره...نسخه پی اس2 توش چیزی بنام shadow وجود نداشت ولی نسخه ی پی سی سایه هم داره...در ضمن رزلوشن رو هم می تونید تا اخر بالا ببرید که مسلما بازی با اون چیزی که رو تلویزیون با پی اس2 دیدید فرق می کنه...
در ضمن چند مرحله و کلاس و کاراکتر جدید هم در نسخه پی سی وجود دارند که در نسخه ps2 نیستند.

darklord_7

کاربر سایت
Jul 9, 2008
253
نام
shayan
اگه یه نگاه به صفحه قبل می نداختید می فهمید منم همین مشکل رو داشتم و درستش کردم و اون مرحله رو رد کردم و الان رسیده ام اخرای بازی...
راه حل=درایو کارت گرافیک رو می رید از روی سی دی ای که روی کارت گرافیک باندل هست می ریزید سپس dx رو هم از روی همون سی دی دوباره می ریزید بعدشم سیستمتونو بوت می کنید و والسلام[گفته باشم این روش فقط و فقط برای ایکس پی SP2 جواب میده]
اقا دمت گرم از اونجایی که cd درایوره من گم شده درایور قدیمی ندارم اما کسی اینجا میدونه 8400gs درایور اصلیش چنده اگه لینک دانلودشو بدید ممنون میشم واسه من الان 175.19 هست که از یه cd دیگه نصب کردم

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
سلام
من تو chapter 2 جایی که باان دختر باید بری پارک شهر باید چه کار کنی؟؟؟ :confused:

باید بری واسش 1 خرس بزرگ بخری ولی اول باید بری تو شهر بازی مسابقه بدی همون چکش میزنه و ....

20 تا که شد بری تو مغازه اول پارک خرس رو بخری

من خودم الان باید قلع ی اون تپل ها که پشت مدرسه هست رو بگیرم وقتی میرسم به اون تفنگ بزرگ میگه درو نابود کن ولی هر کاری میکنم اصلا تفنگه نمیچرخه که من روی در تنظیمش کنم کمک کنید

bijan007

کاربر سایت
Apr 27, 2008
29
نام
بیژن
یه سوال : اگه سر کلاس های درس نری چی میشه؟
راستی من با کلاس زیست خیلی حال کردم. البته من که فقط Biology 1 رو رفتم ولی همونم خیلی باحال بود. تشریح داره!!!!

Sony-TJ

کاربر سایت
Sep 22, 2008
398
اگه سر کلاس های درس نری چی میشه؟
هیچ چی . فقط از درصد کامل شدن بازی کم میشه و همچنین اگه در طول مدت زمان درس که بیرونی مراقبها اگه ببیننت میان دنبالت و اگه بگیرنت می فرستنت کلاس.
تشریح داره!!!!
نه.فقط کالبد شکافی.

darklord_7

کاربر سایت
Jul 9, 2008
253
نام
shayan
اقا دمت گرم از اونجایی که cd درایوره من گم شده درایور قدیمی ندارم اما کسی اینجا میدونه 8400gs درایور اصلیش چنده اگه لینک دانلودشو بدید ممنون میشم واسه من الان 175.19 هست که از یه cd دیگه نصب کردم

کسی نیست جواب بده؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر