Bully Scholarship Edition | PC

logo.gif

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Rockstar يک عنوان Action Adventure ديگر خود که پيش از اين بر روي دو کنسول Wii و X360 منتشر شده بود را در نمايشگاه GC 08 براي PC تأييد کرد. اين بازي چيزي نيست جز Bully: Scholarship Edition که نسخه‌هاي کنسولي آن، محتوايي اضافي نسبت به اولين نسخه‌ي Bully(در سال 2006 براي PS2 منتشر شده بود) داشتند. امروز Rockstar در Leipzig اعلام کرد که اين بازي براي PC شامل 82 ماموريت، 45 ساعت بازي در کلاس‌ها و مدرسه و بيش از 30 ساعت کارهاي جانبي و mini-game است. داستان بازي درباره‌ي پسري 15 ساله با نام Jimmy Hopkins است که بوسيله‌ي مادرش به مدرسه‌ي Bullworth Academy فرستاده مي‌شود. در اين بازي مانند ديگر عنوان Rockstar يعني GTA مي‌توان به صورت آزادانه کارهاي زيادي انجام داد. مدرسه، کلاس‌هاي درس و ورزش محوريت اصلي داستان هستند. حتي مي‌توانيد از مدرسه خارج شويد و از دوچرخه و اسکيت براي پيمودن مسافت‌هاي کوتاه اطراف آن استفاده کنيد. هنوز تاريخ انتشار نسخه‌ي PC مشخص نشده؛ ولي مي‌توان پيش بيني کرد که با فاصله‌اي اندک پس از معرفي، عرضه شود.

موفق باشيد:love:...
[/FONT]

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
درود
دوست عزیز از اینجا بگیر( رو Agree کلیک کن)
موفق باشی
اقا این درایوی که دادید حجمش چند مگه؟؟ با اینترنت زغالی ما دانلود میشه؟؟
اخه بازی برای من تو یکی از مرحله های چپتر4 همش کرش میشه دوباره!!
دیگه هم با عوض کردن ویندوز و درایو نمی تونم درستش کنم!!
کمک کنید!!

darklord_7

کاربر سایت
Jul 9, 2008
253
نام
shayan
اقا این درایوی که دادید حجمش چند مگه؟؟ با اینترنت زغالی ما دانلود میشه؟؟
اخه بازی برای من تو یکی از مرحله های چپتر4 همش کرش میشه دوباره!!
دیگه هم با عوض کردن ویندوز و درایو نمی تونم درستش کنم!!
کمک کنید!!

عزیز فکر کنم بهتره بیخیالش شی بازی کلا زیاد مشکل داره بهتره بریم سراغ بازیهای دیگه اون فایلم حجمش 35 mb بود میشه دانلود کرد چون من با dial up بود 85mb دانلود کرده بودم
درایور دانلودی من 78.25 بود که تا الان که بازی میکنم هر از چند گاهی از بازی می پره بیرون!!!

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,042
نام
علی
راستش نمیدونم چرا برای دوستان انقدر باگ داره؟!! ولی من خودم بازی رو تموم کردم؛ بدون اینکه حتی یه بار کرش کنه!!!!!;)
درایور کارت گرافیک(8400GS) من 169.25 بودش و میتونستم با بالاترین درجه گرافیک بدون افت فریم بازی کنم ولی بین بازی درایور 178.24 رو نصب کردم؛ بازی دچار افت فریم شدید شد؛ تا جایی که مجبور شدم تنظیمات گرافیکو به پایینترین حدش بیارم ولی باز هم هیچگونه کرشی نداشتم!!!;)

این درایوری هم که گذاشتم؛ یه تیمی هست به نام NGO که اومدن و درایور nVidia و ATI رو برای گیمر ها بهینه سازی و Optimize (جفتشون هم یکیه :biggrin1:) کردن
اتفاقا شرکت های سازنده مخصوصا nVidia حسابی سر و صداش دراومده و داره پدر انها رو در میاره :biggrin1:
ورژن این NGO NVIDIA Optimized Driver 1.16369 هستش، در واقع آخرین ورژن XP هستش که اینا بهینه سازی کردن و حجمشم 35مگ و متاسفانه قابلیت ادامه یابی نداره!!!!:biggrin1:
فکر میکنم امتحانش ضرر نداره!!!!:-"
موفق باشید....

WHEELMAN

کاربر سایت
Aug 1, 2008
388
نام
Ali
سلام.
من همون اولای بازی هستم.وقتی میگه برو به دفتر مدیر من میرم بعد که لودینگ میاد گیر میکنه و تو صفحه لوینگ میمونه.
راستی من یه جا خودم که این نسخه های اصلی بازی جمع کردن و قرار بوده دوباره بازی منتشر کنن ولی از شانس ما این ک÷ ی ها احتمالا از روی نسخه های خرابه....

darklord_7

کاربر سایت
Jul 9, 2008
253
نام
shayan
سلام.
من همون اولای بازی هستم.وقتی میگه برو به دفتر مدیر من میرم بعد که لودینگ میاد گیر میکنه و تو صفحه لوینگ میمونه.
راستی من یه جا خودم که این نسخه های اصلی بازی جمع کردن و قرار بوده دوباره بازی منتشر کنن ولی از شانس ما این ک÷ ی ها احتمالا از روی نسخه های خرابه....

کلا بازی مشکل داره اساسی!!!!!!!!

Ashkan Pirate

کاربر سایت
Nov 20, 2008
46
نام
ashkan
حل مشکل بازی

salam, manam moghe ejra bazi ba eror direx 9.0c sound ... bar mikhordam ke bad az ok kardan varede bazi mishodam ama ya to loading gir mikard ya az bazi miparid biron ke bad ba in kar moshkele bazio hal kardam, moshkele in bazi mesle moshkele bazi call of duty 5 hast,ke az in rah hal shod va dige na lodinga tol keshid na erori omad​

aval be device manger berid bad az on roye (sound,video and game contorl) click konid bad az on gozineye unimodem half-duplex audio device ro disible kon va dar akahr ok konid man ba in kar moshkelam hal shod va ta alan hich erori nadashtam rame pc ham 2gig hast:biggrin1:​

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
دوست عزیز ورود شما و به بازی سنتر خوش امد میگم . زبان سایت با توجه به زبان رسمی ایران، فارسی می باشد و تمامی کاربران موظفند فقط به زبان و با فونت فارسی پست های خود را ارسال نمایند. نوشتن مطالب به صورت فینگلیش و یا سایر زبان های رایج در چت و ... در سایت ممنوع می باشد. البته استفاده از لغات انگلیسی و یا به کار بردن جملات انگلیسی جهت توضیحات اضافی و فهم بیشتر (البته با نگارش صحیح) ایرادی ندارد.

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
دوست عزیز دیگه همه ملت این بازی رو تمام کردن . دلیله نداره که بیخود (مثل الانه من:laughing: ) بیان اینجا پست

بدن

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
دوستان امروز گفتم کنار GTA IV اینم نصب کنم بشینم تمومش کنم ایندفعه دیدم که دیگه بازی هیچ مشکلی نداره و راحت و بدون کرش شدن اجرا می شد...(به خاطر اینکه قبلا برای GTA IV درایو 180.84 رو نصب کرده بودم)
کسانی که بازی رو نیمه کاره ول کردن یا بخاطر مشکلاتش نگرفته اند درایو 180.84 رو نصب کنند و بدون مشکل بازی کنند...

آخرین ویرایش:

bijbij kid

کاربر سایت
Mar 4, 2009
19
سلام
اینو برای اونهایی مینویسم که با این بازی مشکل دارند و سیستم برای دایرکت ایکس و کارت صداشون ایراد میگیره .
من امتحان کردم که این مشکل بخاط وویس مودم هست و اگر وویس مودموتونو انینستال کنید مشکلتون برطرف میشه حتما" .
من الان اینکار رو کردم و روی ایکس پی سرویس پک 3 دارم اونو براحتی بازی میکنم بدون کرش و هیچی .
بازیشم خیلی باحاله و فقط نمیدونم در ادامه بازی فرقی با نسخه پی اس 2 داره یا نه ؟
لطفا" اونهایی که هم با پی اس 2 بازی کردن اینو هم دارن با پی سی بازی میکنن و تا اخر بازی رو رفتن جواب بدن
با تشکر

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر