PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
نه اونو نخریدم،گفتم همین kirkhammer خرکُش تره :D
ی سوال دیگه،وقتی اسلحه رو اپگرید میکنیم شکلش هم عوض میشه؟اخه من این کرک همر رو اپدیت کردم اینجوری حس کردم

تبر Hunter axe در حالت بزرگش بیشتر مشکلاتتو حل میکنه با اون میتونی خیلی راحت فاز اول و دوم فادر رو از پشت قبرها بزنی همچنین خیلی از دشمنای بازی رو راحت با ضربه قدرتی R2 میتونی بزنیشون پرتشون میکنه . حتما تبر رو امتحان کن . اگه قدرت و اسکیل به همراه استمینا رو خوب افزایش بدی بیشتر مشکلاتتو تا وقتی که دستت تو بازی راه بیفته حل میکنه . به جای kirkhammer از تبر استفاده کن . در مورد عوض شدن شکل نه عوض نمیشه .

انشالا امروز خونش رو میریزم
اگه نتونستم ک دیگه باید یکی از شما ها بیاین زحمتش رو بکشین :D

والله اگه پلاس بگیری بیا خودم به شخصه فادر که خوبه کل باس های بازی رو بخورم برات :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Jack cooper

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
انشالا امروز خونش رو میریزم :D
اگه نتونستم ک دیگه باید یکی از شما ها بیاین زحمتش رو بکشین :D
من حیف الان 2ماهی هست بخاطر مشکل اینترنت انلاین بازی نمیکنم . البته کلا بلود رو تا حالا انلاین بازی نکردم . وگرنه میومدم پدرشو در میاوردیم :D

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
تبر Hunter axe در حالت بزرگش بیشتر مشکلاتتو حل میکنه با اون میتونی خیلی راحت فاز اول و دوم فادر رو از پشت قبرها بزنی همچنین خیلی از دشمنای بازی رو راحت با ضربه قدرتی R2 میتونی بزنیشون پرتشون میکنه . حتما تبر رو امتحان کن . اگه قدرت و اسکیل به همراه استمینا رو خوب افزایش بدی بیشتر مشکلاتتو تا وقتی که دستت تو بازی راه بیفته حل میکنه . به جای kirkhammer از تبر استفاده کن . در مورد عوض شدن شکل نه عوض نمیشه .

والله اگه پلاس بدی بیا خودم به شخصه فادر که خوبه کل باس های بازی رو بخورم برات :D

دیگه نمیخواد لولش رو ببرم بالا؟
در کل بنظرت بهترین سلاح بازی چیه؟
شما هم پلاس نداری؟ :D من خودم رو این دو روز اشانتیون ک بازی بهم میده حساب باز کردم :))
اخه من اصلا زیاد بازی نمیکنم خداییش نمیصرفه برام،کاش مث ترافیک اینترنت مصرفی بود نه زمانی :D

من حیف الان 2ماهی هست بخاطر مشکل اینترنت انلاین بازی نمیکنم . البته کلا بلود رو تا حالا انلاین بازی نکردم . وگرنه میومدم پدرشو در میاوردیم :D

مثل اینکه معلومه باید تا اخر بازی خودم برم :D

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
شما هم پلاس نداری؟ :D من خودم رو این دو روز اشانتیون ک بازی بهم میده حساب باز کردم :))
اخه من اصلا زیاد بازی نمیکنم خداییش نمیصرفه برام،کاش مث ترافیک اینترنت مصرفی بود نه زمانی :D

رو همین سلاح خودش تمرکز کنی خوبه چون هم تیزه هم خوب دمیج میده .
اصلش همینه که تنها بری :D

• Like
Reactions: Batsy

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367

من پلاس دارم . مثل اینکه اونجا اشتباها به جای اینکه بنویسم پلاس بگیری نوشتم پلاس بدی ! ویرایشش کردم . بهترین سلاح بازی برای من لودویک هستش . رو دستش تا الان که نیومده . غول کش حرفه ای

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
بهترین سلاح بازی همونیه که اول بازی میگیرید کلا بلادبورن اونقدر سلاح و اسلحه متنوع نداره که نتونید یکی رو از بینشون انتخاب کنید برعکس دارک سولز که n مدل شمشیر و تبر و شیلد و ... داره که واقعا آدم نمی دونه از کدومشون استفاده کنه شما همون سلاح اول بازی رو به مرور تا آخر آپ کنه می بینی چه شمشیر معرکه ایه
دوستان یه بحث راه بندازیم مثلا سه باس مورد علاقتون رو تو بلادبورن نام ببرید فکر کنم برای شروع خیلی خوب باشه

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
دوستان یه بحث راه بندازیم مثلا سه باس مورد علاقتون رو تو بلادبورن نام ببرید فکر کنم برای شروع خیلی خوب باشه
من Lady Mariya توی DLC و Elder که تو دانجنهاست رو خیلی حال میکنم باشون مبارزه کنم . لودیج هم تو Dlc از اون باسهای خوفناکه . از اون دوتا پیرزن جادوگر هم نفرت دارم .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Pyramid Head

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
باس های مورد علاقه منم به ترتیب
3-Gehrman the First Hunter
2-Vicar Amelia
1-Father Gascoigne
البته جا داره یادی کنیم از Micolash, Host of the Nightmare که یکی از جالب ترین طراحی باس ها و البته گیم پلی ها رو داشت

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
شیش هفت بار :(
اونوقت ریون moon رو از کجا گیر بیارم ؟

ببین کلا سه تا ریون Moon هستش که از اونجایی که توضیحش به صورت تایپی وقت گیره و سوالات زیادی رو در پی اون میاره من الان یه ویدیو از یوتیوب دیدم که محل قرارگیری سه تا ریون مون و همچنین آیتم blood rock رو توض توضیح داده اینجوری راحت میفهمی . ویدیو رو از لینک زیر دانلود کن ببین

Download Bloodborne__Where_To_Get_All_Three_Moon_Runes_And_Blood_Rock__5BcKWn6pVllXU_5D__5Btag18_5D.mp4

اول از همه اون سه تا خپل توی چالیس ها !
ولی بدون شوخی من از آمیگدالا و دارک بیست پال و لورنس خوشم میاد هیبت خوب و طراحی جالب دارند .

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
برای آنلاین بازی کردن مهم نیست ریجن بازی و اکانت یکی باشه یا نه ، یکسان بودن ریجن زمانی اهمیت پیدا میکنه که مثلا میخواستی دی ال سی old hunters رو بگیری برای نسخه ی معمولی بازی و خب با اکانت امریکا و بازی ریجن ۲ نمیشه
ممنون دوست عزيز من اکانت ريجن يک دارم بازى بلادم ريجن 2 هست با پلاس ريجن يک ميتونم آنلاين بلادبورن بازى کنم؟؟

• Like
Reactions: Jack cooper

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
دوستان خبر ساخت یه مجسمه 600 دلاری از لیدی ماریا در سال 2018 اومده. قضیه خیلی مشکوکه. فکر کنم انتظارات دیگه داره تمام میشه و bloodborne 2 در راهه
واى باورم نميشه!!! يعنى بياد بدون صبر بايد بازى رو خريد من نسخه گوتى رو آرشيو کردم خدا کنه مثل لست 2 يه تريلر ازش بياد حداقل اميدوار بشيم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر