PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:
آقا بلاخره یه باس سخت و رو اعصاب تو این بلاد بورن به پستم خورد:D Orphan of Kos خیلی خیلی وحشی بود شش هفت بار سرش باختم که خوب با توجه به بلادبورن بودنش خیلیه ولی آخر سر لمش دستم اومد تو فاز اول باید سعی کنید برید پشت سرش (با داج زدن) یه شارژ اتک بهش بدید می خوره زمین یه ضربه سنگین بهش بزنید سه چهار بار که این کارو بکنید hp ش تقریبا یک سوم میشه و دیوونه میشه:D دو تا بال (دقیقا نمیدونم چین) در میاره از اینجا به بعد دیگه فقط امیدتون باید با خدا باشه:D رسما روانی میشه عین چل و دیوونه ها حمله می کنه :D کم کم داشتم از میازاکی ناامید میشدم که این عزیز دل رو کوبید تو صورتم

یه راه ساده واسه زدن orphan of kos سه بار پشت سر هم کانتر کردن و VA زدن بهشه با استفاده از ریون clawmark . اینجوری بخش اعظم جونشو از دست میده . من همیشه با va میزنمش تا قبل از اینکه به اون مرحله جنگولک بازیش برسه بخش اعظم جونش میره :D

آخرین ویرایش:
یه راه ساده واسه زدن orphan of kos سه بار پشت سر هم کانتر کردن و VA زدن بهشه با استفاده از ریون clawmark . اینجوری بخش اعظم جونشو از دست میده . من همیشه با va میزنمش تا قبل از اینکه به اون مرحله جنگولک بازیش برسه بخش اعظم جونش میره :D
اون اوایل مشکلی نیست با گان هم میشه parry کرد ولی وقتی چل میشه دیگه نمیشه جلوش رو گرفت تو همین قسمت مبارزه باهاش هی می باختم و تنها راهش هم همونه که امیدت به خدا باشه برای فاز آخر مبارزه باهاش :D هیچکدوم از باسای بلادبورن (چه باس های خود بازی چه باس های dlc ) مثل این نبودند و خیلی راحت بودن من کلا سرعتی زن هستم یعنی وقتی میرم تو سینه باس ها تا ته استامینا رو ، رو سرشون خراب می کنم:D اصلا بلادبورن هم همینو می طلبه ولی سر این نمیشد. از اول بازی هم همیشه با Saw Cleaver بودم و عوضش نکردم خیلی خوفناک و سرعتیه گان هم همیشه Hunter Pistol رو بر می داشتم عالیه

اون اوایل مشکلی نیست با گان هم میشه parry کرد ولی وقتی چل میشه دیگه نمیشه جلوش رو گرفت تو همین قسمت مبارزه باهاش هی می باختم و تنها راهش هم همونه که امیدت به خدا باشه برای فاز آخر مبارزه باهاش :D هیچکدوم از باسای بلادبورن (چه باس های خود بازی چه باس های dlc ) مثل این نبودند و خیلی راحت بودن من کلا سرعتی زن هستم یعنی وقتی میرم تو سینه باس ها تا ته استامینا رو ، رو سرشون خراب می کنم:D اصلا بلادبورن هم همینو می طلبه ولی سر این نمیشد. از اول بازی هم همیشه با Saw Cleaver بودم و عوضش نکردم خیلی خوفناک و سرعتیه گان هم همیشه Hunter Pistol رو بر می داشتم عالیه
دوست عزيز کارت عاليه فقط يه راه که زدن اين باس رو راحت ميکنه که شايد خودتم بدونى رو همون اسلحت fire paper ببند من تست کردم اسلحه آتشى دو برابر خون اين باسو کم ميکنه موقع ضربه اين باس به اسلحه hunter axe هم خيلى حساسه ولى چون اسلحه سنگين و کنديه زدنش مهارت خاصى ميخواد مهارتشم پيش بينى حرکت باس و تنظيم ضربه هاى سنگين hunter axe هست ولى در کل باس سختيه

آقا بلاخره یه باس سخت و رو اعصاب تو این بلاد بورن به پستم خورد:D Orphan of Kos خیلی خیلی وحشی بود شش هفت بار سرش باختم که خوب با توجه به بلادبورن بودنش خیلیه ولی آخر سر لمش دستم اومد تو فاز اول باید سعی کنید برید پشت سرش (با داج زدن) یه شارژ اتک بهش بدید می خوره زمین یه ضربه سنگین بهش بزنید سه چهار بار که این کارو بکنید hp ش تقریبا یک سوم میشه و دیوونه میشه:D دو تا بال (دقیقا نمیدونم چین) در میاره از اینجا به بعد دیگه فقط امیدتون باید با خدا باشه:D رسما روانی میشه عین چل و دیوونه ها حمله می کنه :D کم کم داشتم از میازاکی ناامید میشدم که این عزیز دل رو کوبید تو صورتم:D
این باسه که واقعا اشک ادمو در میاره یعنی وقتی میکشیش احساس میکنی مایک تایسون رو شکست دادی :|
بیچاره میازاکی سر این بازی هاش چقدر فوحش میخوره :D

دوست عزيز کارت عاليه فقط يه راه که زدن اين باس رو راحت ميکنه که شايد خودتم بدونى رو همون اسلحت fire paper ببند من تست کردم اسلحه آتشى دو برابر خون اين باسو کم ميکنه موقع ضربه اين باس به اسلحه hunter axe هم خيلى حساسه ولى چون اسلحه سنگين و کنديه زدنش مهارت خاصى ميخواد مهارتشم پيش بينى حرکت باس و تنظيم ضربه هاى سنگين hunter axe هست ولى در کل باس سختيه
آره اگه فایر پیپر نداشته باشی که بیچارت می کنه این hunter axe هم خیلیا از اول بازی بهم پیشنهاد می کردند ولی اصلا باهاش حال نمی کنم به دو دلیل یکیش کندی بیش از حدش هست و یکی هم اینه که خیلی سریع استامینا رو خالی می کنه البته ضربه ی r2 این خیلی حال میده ولی نصف استامینا رو می خوره:|

این باسه که واقعا اشک ادمو در میاره یعنی وقتی میکشیش احساس میکنی مایک تایسون رو شکست دادی :|
بیچاره میازاکی سر این بازی هاش چقدر فوحش میخوره :D
شما با استاتید اورستین و اسماگ
فور کینگز و آرتوریاس و مانوس و بلک دراگون کالامیت آشنایی نداری میازاکی از خیلی وقت پیش فحش خور بود:D الان تازه یه مقدار ملو شده با گیمرا راه میاد :D
من پیشنهاد می کنم برو مبارزه با آرتوریاس رو از یوتیوب ببین تا متوجه معنای فحش خوری بشی:D

دوستان نام باس اخر old hunter ارتباط خاصی با کلمات و واژه های ایرانی -اسلامی داره؟ :D این باس همچون نامش کلا یک چیز عجیب هست...مخصوصا فاز دومش |: کلا از چیزی که تو عمرم دیدم مهار ناشدنی تر بود:))

• Like
Reactions: Pyramid Head
دوستان نام باس اخر old hunter ارتباط خاصی با کلمات و واژه های ایرانی -اسلامی داره؟ :D این باس همچون نامش کلا یک چیز عجیب هست...مخصوصا فاز دومش |: کلا از چیزی که تو عمرم دیدم مهار ناشدنی تر بود:))
اینو ببینن می فرستنش کمیته انضباطی:D ارشادش کنند:D اسمش رسما منشوریه

dlc بازی اسمش چیه؟

old hunters

-------------------------------------------------------------
دوستان من الان همون محدوده old yarnaham هستم کفری شدم :((
اقا نمیشه بازی کرد من هی میرم جلو این جک و جونورا میکشنم دیگه اخر سر اعصابم بهم ریخته از بازی دلسرد شدم :|

• Like
Reactions: rezab
old hunters

-------------------------------------------------------------
دوستان من الان همون محدوده old yarnaham هستم کفری شدم :((
اقا نمیشه بازی کرد من هی میرم جلو این جک و جونورا میکشنم دیگه اخر سر اعصابم بهم ریخته از بازی دلسرد شدم :|
داداش نیازی نیست هر سری که باختی اینا رو بکشی شما به صورت کاملا حرفه ای باید بدوی :D فقط بدو و محل هیچکدومشون نگذار میون بر رو که باز کردی یه تیکه دویدن دیگه بیشتر نداره و می تونی خیلی سریع برسی به باس
ببین اونایی هم که خیلی حرفه ای هستند نمی ایستند با تمام موجودات بازی بجنگند اونا هم دستشون روی دایره است و با تمام سرعت می دوند:D این بازی هر ثانیه سیو می کنه پس تو حین دویدن حواست هم به دور و اطراف باشه ایتم دیدی سریع برشون داری

• Like
Reactions: rezab
داداش نیازی نیست هر سری که باختی اینا رو بکشی شما به صورت کاملا حرفه ای باید بدوی :D فقط بدو و محل هیچکدومشون نگذار میون بر رو که باز کردی یه تیکه دویدن دیگه بیشتر نداره و می تونی خیلی سریع برسی به باس
ببین اونایی هم که خیلی حرفه ای هستند نمی ایستند با تمام موجودات بازی بجنگند اونا هم دستشون روی دایره است و با تمام سرعت می دوند:D این بازی هر ثانیه سیو می کنه پس تو حین دویدن حواست هم به دور و اطراف باشه ایتم دیدی سریع برشون داری
من دیشب بعد از ۲ ۳ بار مردن همینکارو کردم دیگه ،ولی ی تیکه گیر کردم ب دیوار اینا محاصرم کردن زدن نابودم کردن،دیگه کفری شدم خاموش کردم،الان دقیقا اونجام ک djura بالا ساختمونه ی هانتر هم پایین،من هانتر رو کشتم رفتم اون راه باریکه ولی لامصبا عین مور و ملخ ریختن سرم.

یچی دیگه اگه کل بازی رو بدوم برم و کسیو نکشم چجوری خودمو آپگرید کنم؟یعنی میونبر باز کنم برگردم فارم کنم؟

من دیشب بعد از ۲ ۳ بار مردن همینکارو کردم دیگه ،ولی ی تیکه گیر کردم ب دیوار اینا محاصرم کردن زدن نابودم کردن،دیگه کفری شدم خاموش کردم،الان دقیقا اونجام ک djura بالا ساختمونه ی هانتر هم پایین،من هانتر رو کشتم رفتم اون راه باریکه ولی لامصبا عین مور و ملخ ریختن سرم.

یچی دیگه اگه کل بازی رو بدوم برم و کسیو نکشم چجوری خودمو آپگرید کنم؟یعنی میونبر باز کنم برگردم فارم کنم؟

نکته مهم این بازی در استقامت هستش تا وقتی که دستت در بازی راه بیفته . شما نباید فرار کنی باید بجنگی و تک تک موجودات سر راهت رو بکشی . هر موجودی یه قلقی داره با تمرکز روی موجودات و چند بار زدن و مردن میتونی راحت همه رو بکشی فقط باید ببینی سبک بازیت چیه یکی سبک سرعتی دوست داره و یکی مثل من سبک قدرتی . باید نترس باشی یعنی بری تو دل دشمنا اینقدر زد و خورد کنی بزنی و بمیری تا بالاخره بازی دستت بیاد و بازیتو به حریف دیکته کنی . بلادبورن بر خلاف سری دارک سولز یک بازی در سبک تهاجمی هستش یعنی توی این بازی هر کس سبک تهاجمیش قوی تر باشه موفق تره در واقع چطور بگم باید نترس باشی باید بری تو دل دشمنا تو دل باس ها اینجوری زودتر بازی دستت میاد و همه باس ها رو خودت یک نفری میزنی . کلید موفقیت در بلادبورن اینه که تو اول حمله کنی .

ببین داداش اول باید ببینی چه دشمنایی سر راهت هستند این منطقه دشمناش واقعا چیزای دندون گیری نیستند نه بلاداکو زیادی بهت میدن نه آیتم های خیلی خفنی دراپ می کنند تو این مناطقی که دشمنا مثل مور و ملخ می ریزند سرت سعی کن اول از دستشون فرار کنی برات مثال می زنم بعد از باس رام به منطقه ای می رسی به اسم Yahar'gul, Unseen Village اینجا هر چقدر دشمنا رو بکشی بازم ظاهر میشن اینطور جایی باید فرار کرد وگرنه خودت رو داغون می کنی و آیتم هات رو بیخودی استفاده می کنی
به نظر من شما اون یه تیکه رو از دستشون فرار کن تا بتونی میونبر رو باز کنی بعد که میونبر باز شد آروم برو سراغشون یکی یکی بکشونشون سمت خودت و بزنشون سعی هم کن حرکاتشون رو یاد بگیری
در ضمن از سلاح سریع استفاده کن مثلا Saw Cleaver معرکه است و خیلی کم استامینا می خوره برای همین با r1 زدن می تونی چندین ضربه پیاپی بدون وقفه به دشمن بزنی هیچ کاری هم نمی تونه بکنه
در ضمن شما اگه بخوای هر دفعه تمام دشمن ها رو بکشی وقتی می رسی به باس داغونی و باس می زنه لهت می کنه:D

• Like
Reactions: rezab and Batsy
ببین داداش اول باید ببینی چه دشمنایی سر راهت هستند این منطقه دشمناش واقعا چیزای دندون گیری نیستند نه بلاداکو زیادی بهت میدن نه آیتم های خیلی خفنی دراپ می کنند تو این مناطقی که دشمنا مثل مور و ملخ می ریزند سرت سعی کن اول از دستشون فرار کنی برات مثال می زنم بعد از باس رام به منطقه ای می رسی به اسم Yahar'gul, Unseen Village اینجا هر چقدر دشمنا رو بکشی بازم ظاهر میشن اینطور جایی باید فرار کرد وگرنه خودت رو داغون می کنی و آیتم هات رو بیخودی استفاده می کنی
به نظر من شما اون یه تیکه رو از دستشون فرار کن تا بتونی میونبر رو باز کنی بعد که میونبر باز شد آروم برو سراغشون یکی یکی بکشونشون سمت خودت و بزنشون سعی هم کن حرکاتشون رو یاد بگیری
در ضمن از سلاح سریع استفاده کن مثلا Saw Cleaver معرکه است و خیلی کم استامینا می خوره برای همین با r1 زدن می تونی چندین ضربه پیاپی بدون وقفه به دشمن بزنی هیچ کاری هم نمی تونه بکنه
در ضمن شما اگه بخوای هر دفعه تمام دشمن ها رو بکشی وقتی می رسی به باس داغونی و باس می زنه لهت می کنه:D

آقا الان باز میخوام برم همین کارو کنم،من اسلحه هام رو تو کوییک منو یکی هست هانتر اکس یکی هم کرک همر،با این دومی خیلی حال میکنم خصوصا وقتی ک با r2 میزنم تو سر یکی و کل جونش میره :دی
من دیشب سر همین جریان چقد از ایتم هام ب فنا رفت -_-
الان فقط فرار میکنم میرم میونبر ازاد کنم.

نکته مهم این بازی در استقامت هستش تا وقتی که دستت در بازی راه بیفته . شما نباید فرار کنی باید بجنگی و تک تک موجودات سر راهت رو بکشی . هر موجودی یه قلقی داره با تمرکز روی موجودات و چند بار زدن و مردن میتونی راحت همه رو بکشی فقط باید ببینی سبک بازیت چیه یکی سبک سرعتی دوست داره و یکی مثل من سبک قدرتی . باید نترس باشی یعنی بری تو دل دشمنا اینقدر زد و خورد کنی بزنی و بمیری تا بالاخره بازی دستت بیاد و بازیتو به حریف دیکته کنی . بلادبورن بر خلاف سری دارک سولز یک بازی در سبک تهاجمی هستش یعنی توی این بازی هر کس سبک تهاجمیش قوی تر باشه موفق تره در واقع چطور بگم باید نترس باشی باید بری تو دل دشمنا تو دل باس ها اینجوری زودتر بازی دستت میاد و همه باس ها رو خودت یک نفری میزنی . کلید موفقیت در بلادبورن اینه که تو اول حمله کنی .

من مشکلی با زدنشون ندارم اتفاقا اول میزارم الگوی مبارزشون بیاد دستم و سریع میکشمشون،الان راحت میتونم دشمنا رو بکشم، دقیقا من پارسال ک سری اول بازی رو شروع کردم ب خاطز اینکه حوصلم نمیذاشت و فرار میکردم ب جایی نرسیدم و الان ک باز شروع کردم ب حرف شما رسیدم ک باید مبارزه کرد،و با همین مبارزه کردن تونستم ب اینجا برسم ولی مشکلم اینه من الکی میمیرم مثلا سر ی حواس پرتی میمیرم،ولی خب بعضی تیکه ها واقعا نمیشه مبارزه کرد مثلا همین راه رو ک کنار برج djura هستش در یک لحظه نزدیک ۸ ۹ تا میریزن سرم،و اینکه این لامصب چک پوینت نمیده من ریختم بهم حرصم در میاد میمیرم.دیشب جد و آباد میزاکی رو یاد کردم،دیگه رفیقام از خنده مرده بودن بس من فحش دادم بهش :دی

Sent from my HTC One max using Tapatalk

البته فقط یه نکته رو خواستم بگم اونجا که گفتی تو منطقه Yahar'gul, Unseen Village هر چی بکشی دوباره زنده میشن به علت جادوگری هستش که با زدن زنگ اینارو دوباره زنده میکنه . شما وقتی اون جادوگره رو که بکشی این موجودات دیگه زنده نمیشن . برای مثال همون اول این منطقه که از پله ها پایین میری و کلی دشمن میریزن سرت جادوگری که اینارو زنده میکنه تو اون اتاق پایین پله ها ، بالای پله های کوچیک توی اتاق ، قرار داره بکشیش دیگه اینا دوباره زنده نمیشن . مابقی جاها هم همینطوره باید دنبال اون جادوگره بگردی و بکشیش

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or